Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 60 Sayfa bulundu

Konu: _Leyla ablam nice mutlu yıllara :)_

Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Esselamu aleykum,

Leyla bacım,mevlam hayırlı ömürler nasip etsin,sana ve ailene dünya ahiret huzur dilerim...

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı gülnisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamunaleykum leylacım
    ben arkadaşlarımın doğum günlerini kutladığım gibi seninkini de oyle kutlamak istıyorum izninle

evet
    iyi ki doğdun leyla
    iyi ki doğsun leyla
    iyi ki doğsun
    iyi ki doğdun
    iyi ki doğdun leyla

herşey gönlünce olsun
    allah dualarını kabul etsin
    daha nice yıllara canım
    allaha emanet ol
    çok mutlu kal
    Amin Amin Amin
    Aleyküm Selam canım benim Allah razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Allah hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdilerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.İyi ki varsınız canım burda sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum.Çok teşekkür ederim canım sende benim bir arkadaşım bir dostum bir arkadaşımsın her zaman öyle kalacakasın.
    Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşallah.
    Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı bir_umut´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğum günün kutlu olsun leyla..hayırlı nice senelere inş
    Amin Amin Amin
    Aleyküm Selam canım benim Allah razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Allah hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdilerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.İyi ki varsınız canım burda sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum.
    Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşallah.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı cakdoc´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    dogum gunun kutlu olsun ablacim rabbim iki cihan saadeti nasip etsin, gonlune gore en hayirli olanlari nasip etsin amin
    Amin Amin Amin
    Aleyküm Selam canım benim Allah razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Allah hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdilerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.İyi ki varsınız canım burda sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı şehadetgülü´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve aleyküm selam
    AMİN
    ALLAH Razı olsun abla
    Canım benim Allah senden de razı olsun bütün güzellikler senin ailen ve sevdiklerinle olsun inşallah Allah'a emanet ol hayırlı geceler

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Resule Meftun´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğum gununuz kutlu olsun .. Rabbim gönlünüzden geçenleri hakkınızda hayırlı eyleyıp nasıp etsin , iki cihan saadeti nasıp etsın Rabbim..Allaha emanet olun..
    Amin Amin Amin
    Allah razı olsun kardeşim Allah hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdilerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.Tekrar hoş geldiniz kardeşim.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı ERZURUMLİ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esselamu aleykum,

Leyla bacım,mevlam hayırlı ömürler nasip etsin,sana ve ailene dünya ahiret huzur dilerim...
    Amin Amin Amin
    Ve Aleyküm Selam Allah razı olsun kardeşim Allah hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdilerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.İyi ki varsınız iyi ki burda sizlerim beni çok mutlu bahtiyar ettiniz Alalh'ta sizleri mutlu etsin hiç bir zaman darda sıkıntıda bırakmasın inşallah.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin Amin Amin
    Allah razı olsun kardeşim Allah hepimize sağlıklı mutlu nice hayırlı günler nasip etsin ailemizle sevdilerimizle sizlerle nice yıllar birlikte olmak nasip etsin Rabbim.Tekrar hoş geldiniz kardeşim.
    amin amin leyla abla..hoşbuldum Allah sizden razı olsun

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Selamün aleyküm canım kardeşim doğum günün mübarek olsun Allahım hayırlı uzun ömürler versin inşallah iki cihanda da sevdiklerinle birlikte çok mutlu olursun

Forum Üyesi
    Yer: Ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim seni hep güzel insanlarla karşılaştırsın. Bu dünyadada, ahirettede hayatın rahmet ve mutluluk dolu olsun. Herşey gönlünce olsun.

Sayfa 5 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)