Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 36 Sayfa bulundu

Konu: İslamiyet Gen. Tr. 329.Hatim

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Amin Kardeşim.
    İnşallah son nefesimize kadar bu yolda durmak için direneceğiz.
    Rabbimiz bizleri kötülerden ve kötü yollardan korusun amin.

Kıdemli Moderator
    Yer: Şehr-i DONDURMA
    Teşekkür ve Beğeni

Siz de 1 CÜZ ile aramıza katılmak ister misiniz?

Bir cüz de olsa okuyup sevap kazanmak gerekir inşallah...
    Selam ve DUA ile...

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

24. cüz ü de aldım.
    İnşallah okuyup haber viririm.

Selam ve dua ile

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı mir_erhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin Kardeşim.
    İnşallah son nefesimize kadar bu yolda durmak için direneceğiz.
    Rabbimiz bizleri kötülerden ve kötü yollardan korusun amin.

Alıntı mir_erhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    24. cüz ü de aldım.
    İnşallah okuyup haber viririm.

Selam ve dua ile
    Amin
    Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Rabbim mükafatınızı her harf adedince tek tek vermek nasip etsin Allah kabul etsin.
    Allah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim.
    Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun selametle kalınız.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

İslamiyet Gen. Tr. Yeni Hatim Grubumuz

Euzubillahimineşşeydanirracim
    Bismillahirrahmanirrahim

Hatmimizi Allah celle celalühü rızası için..,
    Peygamber Efendimiz'in -sallallahu aleyhi ve sellem- şefaati için..,
    Cümle geçmişlerimizin ruhlarına hediye için okuyoruz...
    Allah celle celaluhu kabul eylesin...
    AMİNNN...

1.cüz................ mavci
    2.cüz................ mavci
    3.cüz................ kardelele
    4.cüz................ kardelele
    5.cüz................ kardelele
    6.cüz................ kardelele
    7.cüz................ kardelele
    8.cüz................ kardelele
    9.cüz................kardelele
    10.cüz............... kardelele
    11.cüz............... kardelele
    12.cüz............... kardelele
    13.cüz............... kardelele
    14.cüz............... kardelele
    15.cüz............... kardelele
    16.cüz............... kardelele
    17.cüz............... kardelele
    18.cüz............... *ayşe*
    19.cüz............... leyla-1
    20.cüz............... *ayşe*
    21.cüz............... mir_erhan
    22.cüz............... *ayşe*
    23.cüz........... ... *ayşe*
    24.cüz...............mir_erhan
    25.cüz...............
    26.cüz...............
    27.cüz............... kardelele
    28.cüz............... mavci
    29.cüz............... mavci
    30.cüz............... mavci

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun gönül dostum senden önce 4 yıl bitiyor 5. Yıla girecek bir iyilik kurbanı oldum daha onun acısı sıkıntısı devam ederken maddi manevi şimdi de daha başka acılar yaşıyorum mutlugumu yasayamiyorum hayat acımasız ama insanlar daha acımasız mutluluğu bile sana çok görüyorlar yaşadığın hayatı sana çok görüyorlar imtihan dünyası imtihanımızın şekli değişti Allah imtihanlarımızı her iki dünyada başarı ile geçmek nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim inşallah
    En çok istediğim hakkım olan anneliği bile bana çok görüyorlar ondan dolayı da canımı çok yaktılar vazgeçtim herşeyde verici olan zaten Rabbim.
    Allah hepimizin hakkında ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim inşallah.
    Allah ' ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah bu günümüzü aratmasin bu günden geriye bırakmasın beterin beterinden korusun Rabbim.
    Allah bütün kötülüklerden kazalardan belalardan musibetlerden fitne fesat kötü art niyetli ikiyüzlü insanların şerlerinden kötülüklerinden gelmeden esirgesin korusun Rabbim.
    Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun inşallah.
    Selamünaleyküm.gunaydin canm dostum.hicbirseyi kafana takma.imtihan dünyasındayiz. veren Allah, alan allah. Gerçekten hayat acımasız. İnsanlar çıkarcı. Ama şu var herşey de fani. Vazgeçme canm kardeşim. İstemeye devam.istemek olmasaydı Rabbim vermezdi. Dua et.yaptigin dualarını; yapacağın iyiliklerle, vereceğin sadakalarla, elinden çıkaracağın birşeylerle zenginleştir.rabbimizden gelen herşeye razıyız. O versede vermesede.dualarimdasin. Rabbim en hayırlısını versin canm dostum hakkında.
    Allaha emanet ol
    Konu *ayşe* tarafından (02-10-2016 Saat 06:20 ) değiştirilmiştir.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun gönül dostum senden önce 4 yıl bitiyor 5. Yıla girecek bir iyilik kurbanı oldum daha onun acısı sıkıntısı devam ederken maddi manevi şimdi de daha başka acılar yaşıyorum mutlugumu yasayamiyorum hayat acımasız ama insanlar daha acımasız mutluluğu bile sana çok görüyorlar yaşadığın hayatı sana çok görüyorlar imtihan dünyası imtihanımızın şekli değişti Allah imtihanlarımızı her iki dünyada başarı ile geçmek nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim inşallah
    En çok istediğim hakkım olan anneliği bile bana çok görüyorlar ondan dolayı da canımı çok yaktılar vazgeçtim herşeyde verici olan zaten Rabbim.
    Allah hepimizin hakkında ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim inşallah.
    Allah ' ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah bu günümüzü aratmasin bu günden geriye bırakmasın beterin beterinden korusun Rabbim.
    Allah bütün kötülüklerden kazalardan belalardan musibetlerden fitne fesat kötü art niyetli ikiyüzlü insanların şerlerinden kötülüklerinden gelmeden esirgesin korusun Rabbim.
    Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun inşallah.
    Selamünaleyküm.gunaydin canm dostum.hicbirseyi kafana takma.imtihan dünyasındayiz. veren Allah, alan allah. Gerçekten hayat acımasız. İnsanlar çıkarcı. Ama şu var herşey de fani. Vazgeçme canm kardeşim. İstemeye devam.istemek olmasaydı Rabbim vermezdi. Dua et.yaptigin dualarını; yapacağın iyiliklerle, vereceğin sadakalarla, elinden çıkaracağın birşeylerle zenginleştir.rabbimizden gelen herşeye razıyız. O versede vermesede.dualarimdasin. Rabbim en hayırlısını versin canm dostum hakkında.
    Allaha emanet ol

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamünaleyküm hatim grubu kardeşlerim. Aldıklarımı okudum çok şükür. 25 i de alıyorum. 26 yi da almak istiyorum ama hatimden nasiplenmek isteyen başka kardeşlerimiz olabilir.
    Okuyunca haber veririm.
    Allaha emanet olun

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı *ayşe*´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allaha emanet ol
    Alıntı *ayşe*´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamünaleyküm hatim grubu kardeşlerim. Aldıklarımı okudum çok şükür. 25 i de alıyorum. 26 yi da almak istiyorum ama hatimden nasiplenmek isteyen başka kardeşlerimiz olabilir.
    Okuyunca haber veririm.
    Allaha emanet olun
    Ve Aleyküm Selam gönül dostum canım benim Allah sende de razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Allah ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim inşallah.
    Canımın acısı o kadar çok ki ne kadar canım yanıyor anlatamam son 1.5 aydır daha kötüyüm kendime gelemedim Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah bu günlerimizi aratmasın bu günden geriye bırakmasın beterin beterinden korusun Rabbim.
    İyilikler güzellikler bitti gönül dostun şu 3 yıldır nelere maruz kaldım gurbet ellerde tek başıma kendimi ifade edemedim Allah biliyor görüyor bunun sonucu güzel olacak imtihan dünyası biliyorum ama sabır tükendi
    İçim dolu canım Allah yar ve yardımcımız olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun sonumuzu hayırlara vesile etsin içinde bulunduğumuz bütün sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön vermek hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin RABBİM.
    Fitne fesat kötü art niyetli canımızı yakan insanları Allah ıslah etsin onların şerlerinden bizleri gelmeden esirgeyip korusun Rabbim inşallah.
    İnsanlar çok acımasız yaşadıkları acıların faturasını bizden çıkarıyorlar mutsuzluklarının bizim yaşadığımız acıların faturasını o zaman biz kimden çıkaralım öyle bir şey var mı Allah yazmış olduğu kaderi hayır ve şerrin Allah'tan geldiğini idrak etmeyenler ne hakkı var böyle şeyler yaşatmaya
    Bu arada 1 ay önce en son akşam namazı abdesti almak için yüzüklerimi çıkardım yatak odasında aynanın önüne cuma günüydü o gün takmadım cumartesi gece baktım tek taş yüzüğüm kayboldu ikisi var nikah yüzüğüm birde ailemin aldığı hediye yüzük o da tuzu biberi oldu manevi değeri ayrı benim odamda benim evimde öyle olması ne kadar acı bir şey...
    Allah yar ve yardımcımız olsun selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünüzce olsun.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

İslamiyet Gen. Tr. Yeni Hatim Grubumuz

Euzubillahimineşşeydanirracim
    Bismillahirrahmanirrahim

Hatmimizi Allah celle celalühü rızası için..,
    Peygamber Efendimiz'in -sallallahu aleyhi ve sellem- şefaati için..,
    Cümle geçmişlerimizin ruhlarına hediye için okuyoruz...
    Allah celle celaluhu kabul eylesin...
    AMİNNN...

1.cüz................ mavci
    2.cüz................ mavci
    3.cüz................ kardelele
    4.cüz................ kardelele
    5.cüz................ kardelele
    6.cüz................ kardelele
    7.cüz................ kardelele
    8.cüz................ kardelele
    9.cüz................kardelele
    10.cüz............... kardelele
    11.cüz............... kardelele
    12.cüz............... kardelele
    13.cüz............... kardelele
    14.cüz............... kardelele
    15.cüz............... kardelele
    16.cüz............... kardelele
    17.cüz............... kardelele
    18.cüz............... *ayşe*
    19.cüz............... leyla-1
    20.cüz............... *ayşe*
    21.cüz............... mir_erhan
    22.cüz............... *ayşe*
    23.cüz........... ... *ayşe*
    24.cüz...............mir_erhan
    25.cüz...............*ayşe*
    26.cüz...............
    27.cüz............... kardelele
    28.cüz............... mavci
    29.cüz............... mavci
    30.cüz............... mavci

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks