Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
1 den 3´e kadar. Toplam 3 Sayfa bulundu

Konu: İslamiyet Gen Tr Hatimlerimiz (273-277)

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

İslamiyet Gen Tr Hatimlerimiz (273-277)

Saygıdeğer Kuran sevdalısı kardeşlerim

273-274-275-276-277. Hatimleri İbrahim Hocamızın çok değerli grubu tamamlamıştır hepsine sonsuz teşekkürlerimi bildiriyorum. Rabbime de binlerce kere hamd ediyorum böyle değerli insanları bizim karşımıza çıkardı. Allah celle celalühü hepsinden tek tek razı olsun. Allahım sizlerden de razı olsun bizleri Cami isminin hürmetine bir arada tutsun.

bu hatimlerin duasını Osman kardeşimden gruplarınca yapılmasını rica ediyorum.

hayırlı cumalar.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı _ZÜMRA_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saygıdeğer Kuran sevdalısı kardeşlerim

273-274-275-276-277. Hatimleri İbrahim Hocamızın çok değerli grubu tamamlamıştır hepsine sonsuz teşekkürlerimi bildiriyorum. Rabbime de binlerce kere hamd ediyorum böyle değerli insanları bizim karşımıza çıkardı. Allah celle celalühü hepsinden tek tek razı olsun. Allahım sizlerden de razı olsun bizleri Cami isminin hürmetine bir arada tutsun.

bu hatimlerin duasını Osman kardeşimden gruplarınca yapılmasını rica ediyorum.

hayırlı cumalar.
    Selamun Aleykum

Sayın kardeşimiz Lütfedip duasını yapmakla bizleri görevlendirdiğiniz 273-274-275-276-277. Hatimlerin duası bu sabah toplu halde gurubumuzca yapılmış olup Yüce Rabbimize cc Arz olunmuştur. Şahzımıza ve gurubumuza yapılan övgü dolu sözleri her türlü övgüye lâyık olan Yüceler yücesi Rabbimizin cc.Yüce Zâtına arz ederiz.

Hafız kardeşlerinizin selam ve saygılarını arz ederiz.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Sayın kardeşimiz Lütfedip duasını yapmakla bizleri görevlendirdiğiniz 273-274-275-276-277. Hatimlerin duası bu sabah toplu halde gurubumuzca yapılmış olup Yüce Rabbimize cc Arz olunmuştur. Şahzımıza ve gurubumuza yapılan övgü dolu sözleri her türlü övgüye lâyık olan Yüceler yücesi Rabbimizin cc.Yüce Zâtına arz ederiz.

Hafız kardeşlerinizin selam ve saygılarını arz ederiz.
    aleyküm selam ve rahmetullah kardeşim ağzınıza sağlık Allah razı olsun selametle kalın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks