Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 54 Sayfa bulundu

Konu: Eşimi seviyorum ama aramızda sorunlar var tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

arkadaş olarak ekliyorum seni ama görmen lazım bi bak arkadaşlık isteğimi kabul etmen lazım

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleykum kardesim

rabbim yuvana huzur sevgi anlayis versin yuregini ferahlatsin berat ablaminda dedigi gibi 2 yil cok erken daha yolun basi ayrica dinin icin yaptiklarini birileri icin degilde ALLAH rizasi icin yaparsan ozaman gercek huzura varabilirsin dinle kardesim anla icinde muhasebe et sonra dua et ve sabret inan rabbim yaninda yardimcin olacaktir pireyi deve yapmak icin firsat kollar olduk hayatin her asamasinda yimayalim yapalim ornek aramayalim kendimize ornek olmaya calisalim dua dua dua sabir sabir sabir elimizdekilerin kiymetini kaybettikten sonra anlamak icin ugrasmayalim sadece biran otur dusun evliliginin bitince huzuru bulacakmisin evladin var onu dusun anne babasiyla buyumesi icin ona firsat ver ................selametle dua ile...........

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

tusunami ben kapandım ama kendim istediğim içinde eşim vesile oldu kapanman hayırlıdır dedi ayrıca ayrılmayı düşünmedim düşünmemde ayrılmaya gidecek kadar sorun yok sadece belli problemler var çözemediğim evli arkadaşlardan tavsiye istedim evliliğimin daha iyi olabilmesi için

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Hakkını helal et kardesım ben yanlıs anlamısım ben ..........geceden uykusuzum ondandır benım kızın uyku duzenı degıstıde ondan gecelerı ayaktayız..........her evlılıkte sıkıntılı donemler olur onemlı olan boyle zamanlarda hem kendını hemde esını daha az yıpratarak yola daha emın adımlarla devam edebılmek bunun en guzel ve kesın cozumu bırıktırmemek yanı bır problem oldugunda oan makul bır cozum tabıkı taraf ıcın olan makul cozum bulmak ve problemı buyutmeden devam ettırmemek eger bırıktırırsen en olmadık zamanda karsında kocaman bır dag sana agır gelır ..........problemlerınız ne olursa olsun sevgı ve saygıdan ayrılmayın bol dua edın ve sabredın .............selametle dua ıle.......

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

kardeşim şimdi görebilirsin mailimi msj atmanı bekliyorum...sevgilerle

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

attım mesaj buket kardeşim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

tusunami önemli değil helal olsun tabi sadece yanlış anlaşılmak istemedim sen kusura bakma benimde on bir aylık bir oğlum var o yüzden anlayabilirim seni kardeşim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

canım benim ya bilgisayar kapandı açıldı tekrar maili açamıyorum malum biraz kısıtlı bizim kurum 4 ten sonra girebilirim yazacam sana cevap kusura bakma olurmu....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

hiç önemli değil ne zaman istesen canım müsait olduğunda sorun yaşamanı istemem

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

canım maile giremiyorum.. çok canım sıkıldı... yarın konuşuruz inşallah.. ama nolur bol bol la havle çek.. ya HALİM oku böle sinirlendiğin zaman sen ılımlı ol bak nasıl değişecek herşey... huzurun için yap bunu en çok

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)