Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
1 den 4´e kadar. Toplam 4 Sayfa bulundu

Konu: Kuran Hatmime yardım eder misiniz dostlar?

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Kuran Hatmime yardım eder misiniz dostlar?

esselamunaleyküm dostlar.. kadir gecesine kadar hatim bitirmek niyetiyle hatim okumaya başladım lakin şuan 6.cüze ancak geçebildim.. yogunluktan dolayı yetiştiremem diye korkuyorum ki yetiştiremeyecegimide düsünüyorum..
    kardeşlerim hatmime yardım eder misiniz?
    Rabbim sevabını kat kat versin hepimize inşallah..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Sevgili nazar mrb,

Genelde ramazan ayında insanların kendi şahsi hatim hedefleri olabiliyor...

Ben burada da geçen gün, bir tavsiyede bulundum, gerçi şimdiye kadar ilgi görmedi sanırım... çok süratli hatim, cevşen, ve büyük dua kitabını ortak okuyan bir site ile karşılaştım....

Bence burada isteğinizin günlerce ne zaman kabul edeceğine bakmaktansa, o sitede yeni hatim dağıtıldıgı anı birazcık bekleyip, ilk 6 cüzünüzü oraya okunmuş olarak işaretleyin. geri kalan cüzlerinizin hemen anında kapışıldığını göreceksiniz.. İnş bana da dua edersiniz...

Ve belki bundan sonra iş yoğunluğunuz oldukça, kuran okumadan mahrum olmamak için oradan bir kaç sayfa alıp okuyarak bile hatim sevabına ortak olabilirisiniz inş. Benden bir kardeş olarak tavsiye....

www.ortakhatim.com

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

üyeligim bulunan bir kac forumda daha bu siteyle öneride bulunan oldu.. öneriniz icin teşekkür ederim.. gücüm yettigince kendi hatmimi tamamlamaya calışacagım..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Nazar57´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    üyeligim bulunan bir kac forumda daha bu siteyle öneride bulunan oldu.. öneriniz icin teşekkür ederim.. gücüm yettigince kendi hatmimi tamamlamaya calışacagım..
    anladım.. kusura bakmayın ben ilk mesajınıza istinaden, iş yoğunluğunuz nedeniyle artık okuyamadığınızı ve kalan cüzlerinizi dağıtmak istediğinizi düşünmüştüm... mesajınızdaki ortak kalan cüzlerinizi okutma isteğini görünce, belki bu forumda açılan mevcut zaten yarım hatimler varken size çok pratik oldugunu gördüğüm bir site önerisini yapmak istemiştim...yanlış anlaşıldıysam özür...

En güzeli yapabiliyorsa kişinin hatmini baştan sonra kendi tamamlamasıdır tabiki.... Allah kabul etsin.

sevgi ve dua ile...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)