Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
11 den 17´e kadar. Toplam 17 Sayfa bulundu

Konu: Dikkat edin

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

RE: Dikkat edin

BENDE HAFİZE ABLAMIN GÖRÜŞÜNE KATILIYORUM.GERÇEKTENDE HEDİYELEŞMEK ÇOK GÜZEL BİR ŞEY.HATTA BUGÜN ÇOK SEVDİĞİM HAC ARKADAŞLARIMLA TOPLANTIMIZ VARDI ÇAM SAKIZ ÇOBAN ARMAGINI BİR ŞEYLER GETİRMİŞLER.İHTİYAÇTANMI YOK DEĞİL MAKSAT SÜNNETİ YERİNE GETİRMEK.VE MUHABBETİN ARTMASINA VESİLE OLMAK.O KADAR MUTLU OLDUMKİ ANLATAMAM.ASLINDA ONLARIN GELMESİ EN BÜYÜK MUTLULUK BENİM İÇİN.BİR YANDAN DA İNANIN SEVİNİRKEN DİĞER YANDANDA UTANDIM YANİ BİR HOŞ OLDUM DUYGULANDIM.ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM BENCE HEDİYELEŞMEK BU YAZILAR OKUDUKTAN SONRA BENDE BİR ŞEYLER EKLEMEK İSTEDİM.BİZLER ASLINDA ÇOĞU ZAMAN ÖNEMSEMİYORUZ.BİRDE KÜÇÜK OLAN BİR ÇOCUĞU DÜŞÜNÜN HİÇ YOKKEN TANIDIĞI VEYA TANIMADIĞI BİR İNSANDAN HEDİYE ALMASI BİR ÇİKOLATA VEYA BİR BALON ONU OKADAR MUTLU EDİYORKİ O ÇOCUĞUN GÖZLERİNDE PARILTI IŞIK UNUTULMAZ O İNSANI OKADAR MUTLU EDİYORKİ ANLATAMAM.BEN ZAMAN ZAMAN DA OLSA ÇANTAMA BU TÜR ŞEYLERİ KOYUP TANIDIĞIM TANIMADIĞIM ÇOCUKLARA BU TÜR HOŞLUKLAR YAPIYORUM İNANIN MUHTEŞEM BİR MUTLULUK.SAKIN NE OLUR BENİ YANLIŞTA ANLAMAYIN.KENDİMİ METH ETMEMK BEN BÖYLE YAPIYORUM DEMEK DEĞİL MAKSADIM.MUSTAFA ENGİN KARDEŞİMİZ ÇOK GÜZEL BİR KONUYA DEĞİNMİŞ DİĞER ARKADAŞLARDA KONUYU GENİŞLETMİŞLER OKUYUNCA BU DÜŞÜNCELER İÇİNDE OLDUĞUMDAN BENDE KATILIMDA BULUNDUM. AEO

Forum Üyesi
    Yer: BURSA
    Teşekkür ve Beğeni

ebe78 yazdı:
    BENDE HAFİZE ABLAMIN GÖRÜŞÜNE KATILIYORUM.GERÇEKTENDE HEDİYELEŞMEK ÇOK GÜZEL BİR ŞEY.HATTA BUGÜN ÇOK SEVDİĞİM HAC ARKADAŞLARIMLA TOPLANTIMIZ VARDI ÇAM SAKIZ ÇOBAN ARMAGINI BİR ŞEYLER GETİRMİŞLER.İHTİYAÇTANMI YOK DEĞİL MAKSAT SÜNNETİ YERİNE GETİRMEK.VE MUHABBETİN ARTMASINA VESİLE OLMAK.O KADAR MUTLU OLDUMKİ ANLATAMAM.ASLINDA ONLARIN GELMESİ EN BÜYÜK MUTLULUK BENİM İÇİN.BİR YANDAN DA İNANIN SEVİNİRKEN DİĞER YANDANDA UTANDIM YANİ BİR HOŞ OLDUM DUYGULANDIM.ÇOK GÜZEL BİR PAYLAŞIM BENCE HEDİYELEŞMEK BU YAZILAR OKUDUKTAN SONRA BENDE BİR ŞEYLER EKLEMEK İSTEDİM.BİZLER ASLINDA ÇOĞU ZAMAN ÖNEMSEMİYORUZ.BİRDE KÜÇÜK OLAN BİR ÇOCUĞU DÜŞÜNÜN HİÇ YOKKEN TANIDIĞI VEYA TANIMADIĞI BİR İNSANDAN HEDİYE ALMASI BİR ÇİKOLATA VEYA BİR BALON ONU OKADAR MUTLU EDİYORKİ O ÇOCUĞUN GÖZLERİNDE PARILTI IŞIK UNUTULMAZ O İNSANI OKADAR MUTLU EDİYORKİ ANLATAMAM.BEN ZAMAN ZAMAN DA OLSA ÇANTAMA BU TÜR ŞEYLERİ KOYUP TANIDIĞIM TANIMADIĞIM ÇOCUKLARA BU TÜR HOŞLUKLAR YAPIYORUM İNANIN MUHTEŞEM BİR MUTLULUK.SAKIN NE OLUR BENİ YANLIŞTA ANLAMAYIN.KENDİMİ METH ETMEMK BEN BÖYLE YAPIYORUM DEMEK DEĞİL MAKSADIM.MUSTAFA ENGİN KARDEŞİMİZ ÇOK GÜZEL BİR KONUYA DEĞİNMİŞ DİĞER ARKADAŞLARDA KONUYU GENİŞLETMİŞLER OKUYUNCA BU DÜŞÜNCELER İÇİNDE OLDUĞUMDAN BENDE KATILIMDA BULUNDUM. AEO

Yanlış anlaşılan bir şey yok çokda güzel bundan sonra çantama bende birşeyler atayın hediyeleşmek güzeldir S.A

Forum Üyesi
    Yer: istanbul-maltepe
    Teşekkür ve Beğeni

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah razı olsun...Gerçekten hediyeleşmek çok güzel...
    Selametle...

Yasaklı Kullanıcı
    Yer: iStAnBuLL
    Teşekkür ve Beğeni

s.a bende bugun bir arkadaşımdan hediye aldım ve benı okadar çok mutlu ettiki bana çok faydalı oluck kıtaplar, kuranı kerim ve başörtü almış Allahım ondan binlerce kez razı olsun ne muradın varsa versin rabbim inş, sen herşeyin en iyisini hakedıyorsun mekanın cennet olsun inş dualarımdasın HAKKINI HELAL ET a.e.o. selametle kal bu güllerde benden sana

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

hepinizden Allah razı olsun

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)