Yıllar önce, dış ve iç Türkiye düşmanları tarafından senaryoları kaleme alınan, ve adım adım sahneye koyularak, Türkiye halklarının arasına nifak sokma, ülkeyi kaos ortamına taşıyarak, anarşi ve terör rüzgarları estirme, ve bu kaotik ortam da, devletimizin yasal hükumetini gayri yasal yol ve yöntemler ile iktidardan uzaklaştırma emellerine şahit olmaktayız.

Gezi Parkı! protestoları ile başlayan, gündemi kaoslaştırma, halkı, marjinal gruplar ve karanlık iç ve dış güçlerin de desteği ile, terörize etme, anarşizm tabanlı çatışmaları organize etme çabaları, bu organizasyon da gerekli olan tüm finansal ve lojistik desteğin belirli kaynaklar tarafından sağlanması, ülkemizin üzerinde oynanan derin senaryoları güz yüzüne çıkarmıştır.

2009 Yılında, İMF ile Stand by antlaşması imzalamayarak, kendi ekonomik politikaları ve ekonomik olarak bağımsızlığı ile, kendi çizgisinde ilerlemek isteyen Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bu adım ile, Emperyal Batı Devletlerinin, yıllardır bir boyunduruk olarak boyunlarımıza prangaladığı, "Önce borç ver ardından Emir" dayatmasını yerle yeksan ederek, ülke geleceği için, tam bağımsız bir çizgi de ilerlemeler kaydetmeye başlamıştır.

2009 Yılında 2 A.B ülkesi, ve bir üniversitenin de katkıları ile hazırlanan rapor, günümüz de oynanan oyunların kaynağı hakkında ki bilgileri gün ışığına çıkarmaktadır.

Sağduyulu olalım, akl-ı selim olalım.
Ülkemizin üzerinde oyun oynayan sermaye odaklarına en güzel cevabı, Devletimize ve milletimizin seçtiği hükumetimize sahip çıkarak verelim.

Sn Yiğit Bulut beyefendinin, kanal 24 ekranlarında paylaştığı raporun, önemli kısımlarını aşağıda sizlere sunuyorum.

Mesut Doğru

"Türkiye neden durdurulmalıdır!

Türkiye, 2009 başı itibari ile, özellikle İMF ilişkisinin kesilmesi ile, kontrol edilemez bir noktaya kaymış, ve belirlenen hedefler ve alınacak önlemler doğrultusunda uygulanacak senaryolar da yer alacak paramiliter ve sivil unsurların yeniden gözden geçirilmesi zorunlu hale gelmiştir.

Son 300 yıldır, hiç bir İslam ülkesinin etkin ve aktif olmasına izin vermeyen Emperyal stratejimiz, Türkiye'nin bu insiyatifi ele geçirmesine de asla izin veremez.

Türkiye'nin bu çıkışı, ve durdurulmadığı takdir de bu yükselişi, küresel Emperyal denklemi bozabileceği gibi, varlıkları tamamen emperyal odaklar tarafından yönetilen İslam ülkelerinin akıllarına, akıllarında olmayan yeni bir bağımsızlık yolu açabilir.

Bu gidişat, varlıklarımız ve etki alanlarımız için bütün denklemlerin yeniden tanımlanması anlamını taşıdığı gibi, Dünya denklemi adına da kabul edilemez.

Yapılması Gerekenler (Özet)

Etap 1- ( Uygulanacak Stratejiler)

1- Türkiye'nin ekonomik büyümesi, ve siyasi bağımsızlığı, Emperyal çıkarlarımız için kabul edilemez bir rahatsızlığa ve dayatmaya dönüşebilir.

2- Ekonomik bağımsızlık ve özellikle petrol, gaz arzına ulaşımdaki coğrafi üstünlük, oluşabilecek bir bağımsızlık bilinci ile birleşirse, özellikle kısa ve orta vadede çok ciddi sorunlar yaratacaktır.

3- Bu bağlamda, var olan iktidarın, Dünya örnekleri de dikkate alınarak 10'cu yılına girmeden sonlandırılması, oluşabilecek ekonomik ve siyasi bağımsızlık bilincinin kamu oyunda itibarsızlıştırılması, ve özellikle, beraber çalıştığımız sivil unsurların güçlü hale getirilmesi gerekmektedir.

Etap 2- (Yerleşik Sermaye ve Medya işbirliği)

1- Emperyal çıkarlarımız ile ortak hareket edecek iç! sermaye gruplarına (x Holding,z Holding, y Holding vs) ülkelerinde ki varlıkları da dikkate alınarak yeni imtiyazlar sağlanması, ve bağlılıklarının, orada uğrayacakları zararlar telafi edilerek ve fazlalaştırılarak artırılması, sermaye piyasası endeksi içinde endesk ağırlığını oluşturan hisse senetlerinde ki küresel fonlarımız aracılığıyla varlık toplanılması ve artırılması.

2- Kamuoyu önünde, zamanı geldiğinde uyandırılmak üzere güçlü figürler yaratılması, veya, var olan ile işbirliğinin araştırılması ve kesinlikle sağlanması, beraber çalışacak kamuoyu figürlerinin İnternet ve Sosyal Medya ile etki alanlarının güçlendirilmesi, gerekirse, bunun için yazılımlar kullanılması, işbirliği yapılan Medya kuruluşları ile sivil toplum görünümlü olağan üstü hal senaryolarının yeniden gözden geçirilmesi, ve iliştirilmiş medya mensupları ile fiziki temasın artırılması, işbirliği yapmayan güçlü figürlerin kazanılması, kazanılamadığı durumda, özellikle kurumlarının başındaki isimlerin itibarsızlaştırılarak yerine işbirliği yapacak, veya çeşitli unsurlar ile kontrol edilebilecek isimlerin getirilmesi.

Etap 3- (Eylem Aksiyon)

1- Toplumun sinir uçları tespit edilerek, oluşabilecek potansiyel çatışmaların rapor edilmesi.

2- Bu çatışma pontansiyeli üzerinden, uyuyan hücrelerin harekete geçirilmesi.

3- Çatışma dinamiğini körükleyecek dez informasyonun (Yalan ve Çarpıtılmış bilgi) sağlanması.

4- Operasyonlar başladıktan sonra, Devlet ile hükumet, hükumet ile güvenlik güçleri arasında psikolojik duvarların oluşturulması

5- Operasyonlara karşı, operasyonları yürütenlerin itibarsızlaştırılması

6- Kamu oyunda güçlü figürler tarafından güvenlik güçlerine " Hükumetin emirlerine uymayın" çağrısının yapılması."

http://www.radikal.com.tr/ekonomi/bu...apandi-1133468

http://yenisafak.com.tr/dunya-haber/...2013%20-534206

http://yenisafak.com.tr/gundem-haber...4?ref=manset-1

Lieberman: Yaşananlardan dolayı çok mutluyuz - Sabah - 22 Haziran 2013

İstanbul'da Taksim Gezi Parkı olayları başladığından beri sosyal-En Son Güvenlik Haberleri-HABERTÜRK

Vali'den beyaz önlüklüler açıklaması-HABERTÜRK

TOMAnın altında kaldı denmişti ama... - Sabah Web TV - 22 Haziran 2013

http://yenisafak.com.tr/politika-hab...06.2013-533089

http://yenisafak.com.tr/politika-hab...7?ref=manset-1

Takvim'den CNN'e acayip yalan haber haberi

Sosyal medyanın gezi parkı yalanları Foto Galerisi - 1 - Haber7 - Haber - Haberler - Son Dakika Haberleri

Başbakan Erdoğan: Gezi Parkı olayının içeriden dışarıdan bağlantılara var Haberi