Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
11 den 20´e kadar. Toplam 20 Sayfa bulundu

Konu: Söz veriyorum ;

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı en-sonebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden olayın üstüne bu kadar gidildi bilemiyorum...? benim bırakın sizde hakkım olmasını .... zerrem dahi yok efendim...helal olsun ancak sizde ayrılmayın konu sizin tarafınızdan veya melissa26 tarafından büyütülmedi...büyüten başkası efendim....bizimde onunla da herhangi bir davamız yok ama bizi sevmedi diyelim......sizle hiç ilgisi yok...Esas istemediği bizim açtığımız konular ve sanırım söylediklerimiz....
    Lütfen biz kardeş olarak yola devam edelim....hatta o bizi sevmeyen arkadaşımızda gelsin...fikir fikirden üstün olabilir... öyle bir yazı yazar...Kur'an-ı Kerimle destekler bizde onu alkışlarız....

Selam ve sevgiler...
    tanımadıgım, hiç karşılaşmadıgım kişinin bende hakkı yoktur, benimde onda hakkım yoktur
    ferah ol nrsn 15 ... sen ne yaptın?
    piyonlarla işim olmaz, Şah dersen Mat derim şahsen
    Selam olsun Şems hz lerine selam olsun o ateşi elinde tutanlara

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Selam olsun size efendim... Ne güzel helalleşme oldu...Maşallah ...Herkesin fikri bir yerde kendine kazanım olur değil mi...?

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Dön , dön Mevlana gibi aslına !...
    Niye dersin döndüm şaşkına!!!
    söyle Allah c.c. nın aşkına O'ndan başka varmı ola?
    LA İLAHE İLLALLAH, La ilahe illalah, La ilahe illallah ... oh be dünya varmış dilim çözüldü yine

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Maşallah ne güzel efendim ...ne hoş oldu...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selam olsun size efendim... Ne güzel helalleşme oldu...Maşallah ...Herkesin fikri bir yerde kendine kazanım olur değil mi...?
    Aleykum selam
    bu benim için temizlenme idi efendim .. şöyle insanlara baktıgımda eger aklımdan gıybet aklımdan geciyorsa konuş dedim gıybet olmasın
    yüzüne söyleyince gıybet olmaz ama haberi olmadan arkasından düşünüp dursan kızsam bana zarar öyleyse istedikleri kadar hakaret yüzüme serbest.. nasılsa hesap var ...
    Rabbime şükür düşünceler de saflaşacak kimse aklımdan dahi gıybete tabi olmayacak
    bilmem böyle birşeye tabi oldum dogrusu Rabbim bilir bana olanları ancak o bilir , gerisi ne bilir?
    Melissa cadının tekidir olsun zarar gelmez seven Allah için severse, sevmeyen Allah için sevmezse zarar değil sadece fikir ayrılıgı
    efendim böyle düşünüyorum
    Allah'ım c.c bizi o günde yüzlerin karardıgı günde yüzümüzü kara çıkarmaasın ...
    Allah' emanet olun
    saygılar ...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Saygı ve selam bizden ...ne güzel söylediniz...mutlu olduk efendim...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Musaadenizle ayrılıyorum..Selamlar...

Forum Yöneticisi
    Teşekkür ve Beğeni

Neden olayın üstüne bu kadar gidildi bilemiyorum...? benim bırakın sizde hakkım olmasını .... zerrem dahi yok efendim...helal olsun ancak sizde ayrılmayın konu sizin tarafınızdan veya melissa26 tarafından büyütülmedi...büyüten başkası efendim....bizimde onunla da herhangi bir davamız yok ama bizi sevmedi diyelim......sizle hiç ilgisi yok...Esas istemediği bizim açtığımız konular ve sanırım söylediklerimiz....
    Lütfen biz kardeş olarak yola devam edelim....hatta o bizi sevmeyen arkadaşımızda gelsin...fikir fikirden üstün olabilir... öyle bir yazı yazar...Kur'an-ı Kerimle destekler bizde onu alkışlarız....

Selam ve sevgiler...
    Umarım o başkası dediğiniz ben değilimdir eğer beni kastediyorsanız konuyu tekrar inceleyin o engin saygı ve hoşgörnüzle

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı _YUSUF_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım o başkası dediğiniz ben değilimdir eğer beni kastediyorsanız konuyu tekrar inceleyin o engin saygı ve hoşgörnüzle
    Tabi ki siz değilsiniz o kişinin ismini verip rencide olmasın diye... ortadan zikrettim..Efendim..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

bende bir gün girmezsem merak ediyorum nasıllar neler paylaştılar Allah razı olsun cümlenizden Rabbim sırat ı müstakimden ayırmasın bizleri
    "Takva sahibi ve dindar kardeşinle arkadaş ol ki güvende olasın. Ondan doğru yola kılavuzluk dile ki ganimete eresin."Hz.Ali

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks