Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 44 Sayfa bulundu

Konu: 5.5 aylık hamileyim sağlık problemlerim var hem bebeğim hem de ben tehlikedeyim.

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

5.5 aylık hamileyim sağlık problemlerim var hem bebeğim hem de ben tehlikedeyim.

Merhaba kardeşlerim; islamiyet.gen.tr nin çok eski kullanıcılarındanım. Uzun zamandır giriş yapmıyordum. Şuan 2. çocuğuma hamileyim. Hamdolsun Rabbime bebeğimde bir problem yok fakat anne karnında bebeğimin tutunduğu plesentada kopma ihtimaili var. Bu sebeble bebeğim ölebilir bunu geç farkedersek bende zarar görebilirim. Doktora/doktorlara gittiğimde hepsi bizim yapabileceğimiz birşey yok ALLAH(cc) a el açıp dua edeceğiz dediler. Bundan yaklaşık 5-6 yıl önce biz bu sitede hep birbirimize dua eder birbirimize destek olurduk.Uyanır uyanmaz aklıma ilk gelen siz kardeşlerimden ALLAH(cc) rızası için dua istemek oldu. Tabiki canı verende alanda RABBİM. Fakat sizden önce evledımı hayırlısıyla kucağıma almak için dua bekliyorum, ALLAH(cc) rızası için destek istiyorum. Okuyan herkesden, dua eden herkesten RABBİM razı olsun. ALLAH(cc)a emanet olun.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

HOŞGELDİNİZ.. bende az önce sizin profilinize bakmıştım.. ne güzel eski üyeler geri dönüyor diye..
    tabiki dua edelim kardeşim özellikle istediğin bişey varmı varsa yapalım..
    İNŞALLAH hayırla sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasıp etsin RABBİM..
    YA ŞAFİ OKURUM Okuyabildiğim kadar... yazarım buraya ne kadar okuduğumu...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    HOŞGELDİNİZ.. bende az önce sizin profilinize bakmıştım.. ne güzel eski üyeler geri dönüyor diye..
    tabiki dua edelim kardeşim özellikle istediğin bişey varmı varsa yapalım..
    İNŞALLAH hayırla sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasıp etsin RABBİM..
    YA ŞAFİ OKURUM Okuyabildiğim kadar... yazarım buraya ne kadar okuduğumu...
    Çok teşekkür ederim sana. Ben bankacıyım, işe başladığımdan beridir yaklaşık 6 yıldır RABBİM den çok uzaklaştım. Siz beni yönlendirin lütfen. Ne okumam gerekiyor. Ne okunması gerekiyor. Şuan üzüntüden beynim durmuş durumda. Sizden destek bekliyorum.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

canım benim sakin ol.. bak ne güzel bi zamanlar burdaymışsın.. bu site hepimizin hayatına koşulsuz şartsız karşılıksız dua etmeyi soktu...
    inşallah birazdan arkadaşlar gelip yardımcı olurlar şimdilik ya şafi okuyalım şifa ayetlerini okuyalım.. sonra arkadaşlar illaki yönlendirirler bizi...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

öncelikle çok geçmiş olsun ve hoş tekrardan hoş geldinizz..
    Bu sitedelki herkesin tek bir isteği var oda allah c.c nun rızası....rabbim sizin için en iyisini hayırlısını yazmıştır şüphesiz biz yine de dua mızı edelim ....takdir yüce allah c.c nun..
    Peki bu durum doğuma kadar mı sürecek acaba?
    Bende ya şafi okuyabilirim okuyup adet yazarım buraya...
    Imtihan dünyası rabbim birgün aniden bir dert verip kendini böye hatırlatabiliyor...hakkınızda hayırısı olsun inşaallah...
    Sağ sağim elinize almak nasip olur inşaallah bebeğinizi..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

inşallah hayılısı ile bebeğinizi kucağınıza alırsınız sağ salim allah yar ve yardımcınız olsun sizin için bende dua edeceğim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleykum kardeşim...
    Rabbim seni ve bebeğini korusun inşALLAH.. bizler dua ederiz tabiki bol bol Ya Şafi de okuruz.
    nacizane sana da tavsiyem var: namazlarını kılmaya çalış her namazdan sonra elini karnının üzerine koy ve salavat getir,pemşembe ve cuma günleri ALİ İMRAN suresini oku ve ardından 140 salavat getir.. sonrasında tabiki bol bol dua..
    Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın

Forum Üyesi
    Yer: Mevlana diyarı
    Teşekkür ve Beğeni

Allah yardımcınız olsun sağlıklı bi şekilde bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin

Forum Üyesi
    Yer: sakarya
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim yar ve yardımcınız olsun.Acil şifalar dilerim.Umarım hayırlısı ile doğar çocuğunuz sağlıklı bir şekilde.Selametle kalın.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Herkesten ALLAH(cc) razı olsun. Imtihan dünyası rabbim birgün aniden bir dert verip kendini böye hatırlatabiliyor cümlenize gönülden katılıyorum. Aynı şeyi bende düşündüm. Doğuma kadar raporluyum. Doktor bebeği 28. haftaya kadar anne karnında tutarsak erken doğumu gerçekleştirebiliriz dedi. Dün kayınvalidemde umreye gitti. İnşallah RABBİM kucağıma almayı nasip eder. Ya Şafi okumaya başlıyorum. ALLAH(cc) rızası için dua bekliyorum.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)