Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 44 Sayfa bulundu

Konu: 5.5 aylık hamileyim sağlık problemlerim var hem bebeğim hem de ben tehlikedeyim.

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum
    aramiza tekrar hosgeldiniz eski dost

rabbim hayirli ve saglikli bir sekilde sabiilerinizi kucaginiza almayi nasip etsin uzulmeyiniz sizi anliyorum rabbim yar ve yardimciniz olsun bol bol dua edin mumkun oldugunca abdestli gezin secdelerinizi uzun tutmaya calisin bizlerde elimizden geldigince yardimci olacagiz tefriciye listesine ekleyeyim sizi tesbihlerle dualarla yaninizdayiz unutmayin mevlam ne eylerse guzel eyler.........selametle dua ile.....

not......birde bebeklerinizle konusun onlari hissedin uzulmeyin onlar herseyi anliyorlar .........
    arkadasımızı tefriciye listesinde benim sırama yazabilirsin kardeşim.. benim çok şükür duam kabul oldu. ilerde benim için okuruz nasılsa

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

tefriciye listesine ekledim kardesimizi tabi senin bu istegin uzerine hemen yerlerini degisiyorum elimizden geldigince yardimci olalim....
    dilekcim hayirli olsun canim rabbim saglicakla dunyaya getirmeyi nasip etsin cok sevindim inan .........

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah yardımcın olsun kardeşim 1000 tane de ben okuyacağım Rabbim Şafii isminin hürmetine bebeğine de sana da şifa verir inşallah

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    tefriciye listesine ekledim kardesimizi tabi senin bu istegin uzerine hemen yerlerini degisiyorum elimizden geldigince yardimci olalim....
    dilekcim hayirli olsun canim rabbim saglicakla dunyaya getirmeyi nasip etsin cok sevindim inan .........
    Allah razı olsun nurayım,amin inşALLAH.. şükürler olsun Rabbime Allah isteyen herkese nasip etsin

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

İnanın yazdıklarınızı gözlerim dolarak okudum. Bizde eskiden böyleydik. İman gücüyle birbirlerini tanımayan insanların birbirine bu kadar destek olması kadar güzel bir şey olamaz. Geçen giden 5-6 için çok üzülüyorum. Bende saolun arkadaşların tavsiyesiyle sabahtan beridir Ya Şafi okuyorum. Sağlık problemlerinden dolayı namaz kılamıyorum. ASbdestte alamıyorum. Sanırım kusurlu sayılıyorum. Bir tarafı Türkçe bir tarafı Arapça içerisinde Kuran-ı Kerim süreleri olan dua kitaplarını abdestsiz okursam günah olur mu?

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

canım kardeşim ben sizi hatırlıyorum (ben sıla1) hoşgeldiniz ve geçmiş olsun Allahım bebeğinizi size bağışlasın Allahım hamileliğinizi tamamına erdirsin inşallah. birkaç düşük yapmış biri olarak sizi çok iyi anlıyorum. dinimize göre namazınızı oturarak oda olmazsa yatarak bile kılabilirsiniz ben dokuz ay hamileyken yattığım için bu şekilde kıldığım çok olmuştur. dinimizde kolaylık çok. Kuranı Kerimi ise abdestsiz elinize alamazsınız. tamamı türkçe yazılı olursa o zaman abdestsiz okunabilir. 786 besmele ya da 313 ayetel kürsi okuyabilirsiniz. Allahım şafi isminin hürmetine şifanızı versin. bu dünyada nefes alacaksa bu kadere yazılmışsa zaten bebeğimiz doğacaktır içinizi ferah tutmaya çalışın. bir de Ya Hay da okuyabilirsiniz

EL-HAYY;gerçek hayat sahibi, diri ve canlı olan,her şeye hayat veren,can veren.Allah(c.c) sürekli diri ve canlıdır.Varlıkları yaratan,hayat veren odur ki,bu özelliği kendisinin canlı ve hayat sahibi olmasından geliyor.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı mneccar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanın yazdıklarınızı gözlerim dolarak okudum. Bizde eskiden böyleydik. İman gücüyle birbirlerini tanımayan insanların birbirine bu kadar destek olması kadar güzel bir şey olamaz. Geçen giden 5-6 için çok üzülüyorum. Bende saolun arkadaşların tavsiyesiyle sabahtan beridir Ya Şafi okuyorum. Sağlık problemlerinden dolayı namaz kılamıyorum. ASbdestte alamıyorum. Sanırım kusurlu sayılıyorum. Bir tarafı Türkçe bir tarafı Arapça içerisinde Kuran-ı Kerim süreleri olan dua kitaplarını abdestsiz okursam günah olur mu?
    SELAMUN ALEYKUM KARDESIM
    dinimiz kolaylik dini abdest teyemmum alabilirsin namazini zumra ablanin dedigi gibi yattigin yerden bile kilabilirsin abdestsiz dua niyetine okuyabilecegin sureler var .......selametle dua ile....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Aldıklarım okunmuştur Rabbim şifa versin

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

dualarımız sizinle kardeşim nasılsınız bir aksilik yoktur inşalalh...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    dualarımız sizinle kardeşim nasılsınız bir aksilik yoktur inşalalh...
    Çok tşekkür ederim. Sürekli doktor kontrolündeyim Hamdolsun bebeğim sağlıklı ama plesenta ile ilgili sorunlarım devam ediyor. İşe gidemiyorum, fazla ayakta duramıyorum,genelde yatmam gerekiyor. Herkesten ALLAH(cc) razı olsun. Devamlı dua ediyorum. RABBİM hayırlısını versin.

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)