Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu

Konu: Dua istiyorum arkadaşlar..

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Dua istiyorum arkadaşlar..

Selamun Aleyküm.. Arkadaşlar, kardeşlerim.. Şu sıralar çok depresif haldeyim, içimden sadece tefekkür etmek dışında birşey gelmiyor saatlerce oturup kalıyorum öylece.. Okuluma ve diğer başka sorumluluklarıma karşı ilgim yok derecek kadar azaldı.. Nasıl çıkabilirim bu durumdan.. Bana dua eder misiniz.. Allah dualarda buluştursun bizi..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah yardımcın olsun kardeşim.İçinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulmak için en güzel dua''La havle vela guvvete illa billahil aliyyül azim''dir inşAllah.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleykum kardesim rabbim yar ve yardimcin olsun seyren kardesimizin onerdigine aynen katiliyorum.selametle. dua ile...

Forum Üyesi
    Yer: Erzurum
    Teşekkür ve Beğeni

Sosyal aktivitelerde bulun kardeşim. Evde kalma inşallah. İmkanın varsa gez dolaş. Hepimize oluyor bazen. Sanırım birikiyor birikiyor bir dönem tıkalıp kalıyoruz. Ama geçecektir inşallah. Allah c.c. yar ve yardımcın olsun.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

A.S
    Yakın zamanda aynı sıkıntının daha şiddetlisini yaşamış birisi olarak faydası olacağını emin olduğum iki önerim olacak.
    Birincisi 40 gün boyunca günde 19 defa sekine okumak.
    İkincisi 26 kasım 2012 herkul.org daki (Allah bize yeter) isimli kırık testi yazısında olan üstadın okuduğu hasbi duasını okumak.
    Allah yardımcın olsun.
    Güvenilir dindar bir danışmandan yardım alman ve çevrendeki insanları sorgulamanda ileri dönük yapman gerekenler.Allah rızası ve Kul rızası arasındaki ayrımı iyi yapmak.Kendini iyi tanımak.Bunlar bana doktorumun önerdikleri.Bu hafife alınacak alınacak bir durum değil.Ben yıllarca bu sıkıntıları çektim.Geçince atlattım sandım.Geçen sene Mart ayında Panik Atak geçirdim.Ve artık panik atak hastasıyım.Şimdi ciddi bir tedavi uygulamasına tabiiyim.
    Dua ile canım kardeşim..
    Allah kıymetini bilen insanlarla karşılaştırsın inş.

Forum Üyesi
    Yer: Eskişehir
    Teşekkür ve Beğeni

İnşallah bulunduğunuz durum düzelir Rabbime sığının Seyren kardeşimize bnde katılıyorum...Rabbim yardımcınız olsun...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

S. A. degerli din kardeslerim. Evlilik hayali kurdugum erkek arkadasimdan ayrilali kara sevda midir, depresyon mudur düsütügüm durumun adini koyamiyorum. Artik gücsüzlükten is hayatim da etkilendi oysa ben bir de anneme bakiyorum. Allaha halen dua etmekdeyim hakkimizda yine de hayirlisini versin diye ama sinirlerim bozuluyor, uyku düzenim kalmadi. Allah rizasi icin benim icin dua edermisiniz.
    Güzel Allahim beni dualarina ekliyenlerden de eklemeyenlerden de razi olsun, hepimizin yardimcisi olsun insallah.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)