Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
11 den 15´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu

Konu: Desteğinize İhtiyacım Var

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı repsol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 30 yaşında bir çocuk annesiyim eşim yakın zamanda hacca gitti geldi çok şükür namazını kaçırmaz çok şükür bende bilinçlidir amma velakin başımı örtmemi istemiyor çok konuştum iizah ettim aslında izaha gerek bile yok ama vakti var diyor bende beklemek istemiyorum rahatsızım bu durumdan çok üzerine gitmek istemiyorum ama tutamıyorumda kendimi ben söylemeden birşey yapma sakın diiyor bana şaşırdım ne yapmalıyım ailesinden çekiniyor biliyorum dışa vuramıyor babası pek taraftar değil çünkü siz olsaydınız böyle bir durumda nasıl davranırdınız beklemem hata biliyorum fakat huzurla olsun istiyorum herşey şimdiden hepinizden Allah razı olsun

Selamun Aleykum

Muhterem kardeşim ben sizin amcanız yaşındayım eğer izin verirseniz birkaç şey söylemek isterim ,eşinizin babası başınızı örtmenize taraftar değilmiş acaba yarın Rabbimizin huzurunda hesap verirken ben izin vermedim diyebilecekmi şunu iyi bilmek lazım herşeyden evvel Allah'ın c.c emirleri gelir ve bu emirlerden bir adım dışarı çıkmakta asla söz konusu olamaz çıkanın sonu felaket ve hüsran olur bunu sizde benden daha iyi biliyorsunuz.Eşiniz daha vakit erken diyormuş eşinizin bu kehanetine çok şaşırdım lütfen eşinize sorunuz vakti bilmek veyahut tayin etmek kimin haddine yarın sabaha kimin çıkacağını kim bilebilirki.O zaman eşiniz neye göre vakit var diye fetva vermektedir..sizin durmunuzun zor olduğunu taktir etmekteyim ancak sizden çok daha büyük zorluklar yaşayan Bilal'ı Habeşiyi hatırlayınız Musap bin ümeyr'i hatırlayınız Abdullah bin Caş'ı hatırlayınız bütün sahabeleri hatırlayınız onların çektiklerini düşününüz,Allah c.c yolunda bir takım sıkıntılar yaşanmadan rızayı ilahiye kavuşmanın mümkün olmadığını unutmayınız.ve en son olarak size tavsiyem şudur eşinizi kırmadan kendisini razı etmeye çalışın yine de olmuyorsa O zaman ne pahasına olursa olsun Allah'ın c.c emirlerinden dışarı çıkmayın ve asla taviz de vermeyin.

Selam ve selametle kalınız.Saygılarımla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı nemire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Muhterem kardeşim ben sizin amcanız yaşındayım eğer izin verirseniz birkaç şey söylemek isterim ,eşinizin babası başınızı örtmenize taraftar değilmiş acaba yarın Rabbimizin huzurunda hesap verirken ben izin vermedim diyebilecekmi şunu iyi bilmek lazım herşeyden evvel Allah'ın c.c emirleri gelir ve bu emirlerden bir adım dışarı çıkmakta asla söz konusu olamaz çıkanın sonu felaket ve hüsran olur bunu sizde benden daha iyi biliyorsunuz.Eşiniz daha vakit erken diyormuş eşinizin bu kehanetine çok şaşırdım lütfen eşinize sorunuz vakti bilmek veyahut tayin etmek kimin haddine yarın sabaha kimin çıkacağını kim bilebilirki.O zaman eşiniz neye göre vakit var diye fetva vermektedir..sizin durmunuzun zor olduğunu taktir etmekteyim ancak sizden çok daha büyük zorluklar yaşayan Bilal'ı Habeşiyi hatırlayınız Musap bin ümeyr'i hatırlayınız Abdullah bin Caş'ı hatırlayınız bütün sahabeleri hatırlayınız onların çektiklerini düşününüz,Allah c.c yolunda bir takım sıkıntılar yaşanmadan rızayı ilahiye kavuşmanın mümkün olmadığını unutmayınız.ve en son olarak size tavsiyem şudur eşinizi kırmadan kendisini razı etmeye çalışın yine de olmuyorsa O zaman ne pahasına olursa olsun Allah'ın c.c emirlerinden dışarı çıkmayın ve asla taviz de vermeyin.

Selam ve selametle kalınız.Saygılarımla.
    Abim ben butun soylediklerinize cani gonulden katiliyorum ama eger bu direnis sonunda bir yuvanin yikilmasi soz konusu olacaksa bence konu biraz zamana birakilmali.En dogrusunu rabbim bilir. Sabir eyle kardesim hep dua et sana engel olanlar hidayete erir insallah.selametle. dua ile.....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abim ben butun soylediklerinize cani gonulden katiliyorum ama eger bu direnis sonunda bir yuvanin yikilmasi soz konusu olacaksa bence konu biraz zamana birakilmali.En dogrusunu rabbim bilir. Sabir eyle kardesim hep dua et sana engel olanlar hidayete erir insallah.selametle. dua ile.....

Selamun Aleykum

Muhterem kardeşim Allah c.c Yuvanızı yıkılmaktan ve her türlü tehlikelerden muhafaza buyursun , size daha önceki yazımda da söylemiştim eşinizi kırmadan ve incitmeden razı etmeye çalışın,yinede olmuyorsa zaman ve Allah'ac.c bırakın.Bakalım Mevla ne eyler ne eylerse güzel eyler.

Selam ve selametle kalınız.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı nemire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Muhterem kardeşim Allah c.c Yuvanızı yıkılmaktan ve her türlü tehlikelerden muhafaza buyursun , size daha önceki yazımda da söylemiştim eşinizi kırmadan ve incitmeden razı etmeye çalışın,yinede olmuyorsa zaman ve Allah'ac.c bırakın.Bakalım Mevla ne eyler ne eylerse güzel eyler.

Selam ve selametle kalınız.
    Evet kesinlikle katiliyorum size degerli amcacim yasinizi az once fark ettim:-) .
    izlerden cok ogreneceklerimiz var. Selametle. Dua ile....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAHrazı olsun yorumlarınız beni çok rahatlattı beklemeyeceğim Allahımın izniyle hayırlısıyla huzurla olması için çabalayacağım

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)