Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 77 Sayfa bulundu

Konu: çok acı kaybımız

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

çok acı kaybımız

Osman soylu hocamızın çok sevdiği site üyesi kardeşlerimiz Hepinizi selamların en güzeli ile selamlıyoruz.Esselamun Aleykum.

Dergahımıza İbrahim hocamızın dinmeyen acısından sonra yine büyük bir ateş düştü.

Son günlerde aşırı bir yorgunluktan şikayetçi olan Kuran dostu kuran hizmetkarı osman soylu hocamız
    24.09.2013 gecesi saat 03 de Okumakta olduğu Rahman suresine başını koyarak ani bir kalp krizi sonucu 38 yaşında Rabbimizin gel emrine icabet ederek Rahmete yürümüştür.25.09.2012 günü öğlen namazını takiben çok sevdiği hocasının ayak ucuna defnedilmiştir.Acımız ve şaşkınlığımız çok büyüktür.Ben hafız mustafa İslam hocamızın isteği üzerine size bu acı kayıbı bildirmekle görevlendirildim.Osman hocamıza lütfen hakkınızı helal ediniz.

Saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Nasıl olur nasıl yani bunun bir şaka oldugunu söyleyin lütfen inanmak elde degil ......okadar saskinimki ne yazacagimi bile bilmemekteyim kıymetli osman abim daha hayatinin baharindaydin merhum hocamiza hasretin yanina gidecek kadar buyukmuydu .......msji okumadan gordugumde osman hocam hic yoktu aklimda olumun en aci yanida buydu akla gelmeyene olum geliyor......cok uzgunum cok .....rabbim rahmet ve merhamet eylesin kabrin nur mekanin cennet olsun .......

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH rahmet eylesin. Mekanı cennet kabri cennet bahçelerinden bir bahçe olur inşa-ALLAH.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH rahmet eylesin.
    Ruhuna 3 İhlas 1 Fatiha okunmuştur.

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbimizden Osman Soylu hocamıza Rahmet...Sevenlerine baş sağlığı dileklerimi sunar ... On İhlas ve Bir fatihayı arz ederim...
    RABBİM SENDEN GELENE DAYANMAMIZ İÇİN BİZLERE SABIR ...KALANLARINA,SEVENLERİNE METANET NASİP ET...

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun değerli kardeşim siz çok değerli bir insandınız sizin gibi değerli kardeşlerimizi hocamızı geç bulduk erken kaybettik ben ne diyeceğimi bilemiyorum inanın ki kelimeler ifade edemez şu anda söyleyeceklerimizi
    1 Fatiha 3 ihlas 1 Yasin okuyacağım Allah kabul etsin. Gecenin şu saatinde böyle bir haber almak ne kadar acıymış şu anda gözyaşlarımı tutamıyorum.
    Selam ve dua ile selametle kalınız başınız sağ olsun kardeşlerim saygılar selamlar hocamında ellerinden hürmetle öperiz asıl değerli kardeşimizin hakkı çoktu hakkımız yok ama varsa bile helal olsun değerli kardeşimize..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Osman Soylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osman soylu hocamızın çok sevdiği site üyesi kardeşlerimiz Hepinizi selamların en güzeli ile selamlıyoruz.Esselamun Aleykum.

Dergahımıza İbrahim hocamızın dinmeyen acısından sonra yine büyük bir ateş düştü.

Son günlerde aşırı bir yorgunluktan şikayetçi olan Kuran dostu kuran hizmetkarı osman soylu hocamız
    24.09.2013 gecesi saat 03 de Okumakta olduğu Rahman suresine başını koyarak ani bir kalp krizi sonucu 38 yaşında Rabbimizin gel emrine icabet ederek Rahmete yürümüştür.25.09.2012 günü öğlen namazını takiben çok sevdiği hocasının ayak ucuna defnedilmiştir.Acımız ve şaşkınlığımız çok büyüktür.Ben hafız mustafa İslam hocamızın isteği üzerine size bu acı kayıbı bildirmekle görevlendirildim.Osman hocamıza lütfen hakkınızı helal ediniz.

Saygılarımızla.
    Allah razı olsun...
    Ah .. Halil ibrahim
    Ah ..Osman soylu...
    ah okuyamadıgım sahabi isimleri gibi ... ey güzel insanlar ...ey cennetin güzelleri ...
    selam olsun ...Muhammed sallallahu aleyhi vessellem ümmeti ...ne güzeldir sunulan kevser hürmeti açılın gelmiş sevenleri
    Ne o dost bir duayı çokmu gördün ? ah kalem yazmaz , ah dil lal oldu konuşmaz
    Ya Rab dayanma gücü ver, (Rabbim c.c umdugundan fazlasıyle karşılaştırsın seni )
    adet oldu ey Yasin , karşıla sevdiklerimizi...
    hergün yasin okuyup kardeşlerime dua ediyorum ...ey can ! dayanamıyorum
    Rabbim c.c sizlere sabrını versin, bizler görmeden sevdik ..( Ya senin adın ! Mustafa ah ah .. binlerce hancer bana)
    Ya Rab! hamd olsun sana göster diyordum , gösterdin lakin aldın hep yanına
    Rabbim c.c mertebelerini artırsın ...
    Rabbim sizleri korusun , tüm kötülüklerden, nazardan , kem gözlerden ...
    Hak nedemek can ? hakkımız yok , zahmet verdik

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim mekanini cennet eylesin, ne güzel Kuran okurken vermiş ruhunu Allah'a...
    Rabbim bizlere de böyle güzel bir ölüm nasip etsin.
    Allah'tan geldik ve yine O'na dönecegiz

Forum Yöneticisi
    Teşekkür ve Beğeni

Inna lillahi ve inna ileyhi raciun...

Ölüm hepimize bir ömür kadar uzak ama bir nefes kadar yakın.
    Ne mutlu ki Osman hocamıza Kuran ile doldurulan bir hayat nasip olmuş.
    Ölüm şekli ise en güzeli.. nasıl yaşıyorsanız öyle öleceksiniz.. RAHMAN suresi ile vefat etmek..

Mekanı cennet olsun.
    Rabbim sevdikleri ile birlikte Cennetin en güzel makamlarını nasip etsin.

Rabbim biz Osman Soylu hocamızdan razıyız , Sen de razı ol.

Osman hocamızın bizde hakkı çok büyük. Eğer bizimbir hakkımız var ise de her zerresi helal olsun.

Geçen cuma hocamız bizim için dua etmişti , bu cuma da ona dua etmek nasipmiş.

Şimdiden hocamız için edilen tüm dualara gönülden AMİN...

Kıdemli Moderator
    Yer: Gönlün olduğu yerde
    Teşekkür ve Beğeni

ve aleykümselamve rahmetullahi ve berakatuhu

Rabbim hepimizden çok mu sevdin....

Bizlere okuduğu Kur'an-ı Kerim'in her harfi hakkı için...
    Gönülden gelip foruma girdiği her dakika için.... Rabbim kabrini nurlarla doldur...Mekanını cennet eyle..
    Hakkımız helal olsun

Yağmurlar yağsın...
    Gökler gürlesin...bugün
    Rabbim .....celle celaluhu rahmetin insin....
    Ağladığım görülmesin bugün

Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks