Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 4 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 77 Sayfa bulundu

Konu: çok acı kaybımız

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Osman Soylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok haklısınız ölüm Sevgiliye kavuşmaktır,taktir ne zamansa zaten tecelli edecektir.Bu zaman zarfında biz emrolunduğumuz üzere yaşıyalım.Geceniz hayırlarla dolsun.

Selam ve saygılarımızla.
    Abim seni unutmayacak bu kardesin......

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH Rahmet eylesin, mekani cennet olsun..

Kıdemli Moderator
    Yer: Gönlün olduğu yerde
    Teşekkür ve Beğeni

300 Kelime-i Tevhid Okunmuştur.Rabbim Kabul eylesin inşallah...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

allah rahmet eylesin osman hocamız ...hakkımız yokki onun üstünde ancak onun hediye hatimleri var bizim üzerimizde....
    allah kalanlara sabır versin.....
    gelir gelmez bu haberi gördüm....

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Değerli kardeşim sizleri hiç bir zaman unutmayacağız şu kısacık zaman zarfında bizlere neler öğrettiniz nelere vesile oldunuz bizler sizin yokluğunuza acınıza nasıl alışacağız Allah cennetinden birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak cennette hep beraber buluşmak nasip etsin Rabbim. Sözler yetmiyor kardeşim Allah sabır dayanma gücü nasip etsin. Allah'ım affet bilerek yada bilmeyerek hataya kusura düşüyorsak. Ne desek boş

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Mekanin cennet yoldasin Hz Muhammed Mustafa olsun abim....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun hocamizin.. Hepimizin basi sagolsun..
    Foruma girer girmez haberi gordum.. cok uzuldum
    Ne guzel bir ölum.. Rabbim geride kalanlara sabirlar versin..
    3 ihlas 1 fatiha okudum..

Forum Üyesi
    Yer: Konya
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim mekanını cennet etsin
    Kalanlara sabır versin

Aklıma Nasıl yaşarsanız öyle ölürsünüz nasıl ölürseniz öyle de dirilirsiniz.
    Ayeti geldi
    İnşaALLAH osman abimizde onlardan olacaktır.

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

uzun zamandır giremiyordum siteye dün öğrendim şok oldum.allah gani gani rahmet eylesin....
    bizim üzerimizde hakkı çoktur,varsa eğer benim hakkım da ona helal olsun...
    başımız sağolsun,rabbim mekanını cennet eylesin...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Gurubumuz Adına Bütün Kardeşlerimizi Selamların en güzeli ile selamlıyoruz.

Esselamun Aleykum

Ben Gurubumuzun İslam hocamızdan sonra en yaşlısı 53 yaşında Hafız Mustafa sert.Hocamızın ve diğer gurup arkadaşlarımızın ortak kararı ile Canımız kardeşimiz Osman hocamızın açtığı hergün bir hediye adı altındaki konuya devamla sitenin yetişmiyen hatimlerine ve forum daki kardeşlerimize hediye hatimler indirmeye devam edecektir.Bu maksatla mustafasert olarak siteye üye kaydı yaptırdım ancak her giriş teşebbüsümüzde yasaklı olduğumuzu belirten bir ikaz yazısı karşımıza çıkmaktadır her halde biz bir yalnışlık yaptık bu sebepten bizi mazur görünüz çok şaşkın ve üzgün olduğumuzu sizlerde taktir edersiniz eğer siteye kendi adımızla girmeyi becerebilseydik osmanımızın hesabından girmezdik Yönetici kardeşlerimizden hesabımızın açılması için yardım talep ediyoruz eğer bu mümkün değilse osmanımızın hesabından devam etmemize izin verilmesi konusunda yardım bekliyoruz.

Çok kıymetli ve hepsi birbirinden değerli sayın kardeşlerimiz Osmanımızın kaybından sonra gösterdiğiniz bu vefa örneği Rahmetlinin sizleri neden bu kadar çok sevdiğini ve sizlerin ne kadar vefalı insanlar olduğunuzu açıkca belli etmiştir.Gösterdiğiniz bu sevgi seline 72 kişilik gurubumuz tek tek her birinize minnet duymakta ve teşekkür etmektedir.Allah azze ve celle indirmekte olduğunuz hatimlerinizi ve osmanımıza okuduğunuz her bir süreyi kabul ve makbul eylesin hepinizden razı ve hoşnut olsun

Evet Osmam soylu soy adı gibi çok soylu bir kardeşimizdi gece her zaman olduğu gibi teheccüd namazına hazırlanılırken her gece o vakitte okuduğu Rahman Suresini Okumaya başlamış ve yarısına gelemeden başındaki sarığı yere düşmüş ve sağ yanağı üzerine başını önünde açık olan Kur'an'a koyarak dünyaya veda etmiş hepimizi acısı ile kahretmiş tabiri caiz ise hepimizin yüreği parçalanmış hocasının ayak ucunda ebedi uykusuna tevdi edilmiştir.bana hep abim diye hitap eder bende ona İslam hocam gibi Osmanım diye hitap ederdim son iki veya üç gün içersinde bana abim biliyormusun ben artık yaşamaktan yoruldum derdi evet herhalde Yüce Rabbimizde yeter ya kulum artık yorulma sen elinden geleni yaptın gel artık dedi,onun çok mutlu olduğunu tahmin etmekteyiz ya biz biz bu acıya nasıl dayanacağız.Ya İslam Hocamız vefatı anında Kuran'a düşen başını okşıyarak osmanım oğlum ne olur kalk biz kahretme diye ağlayan hocamız zaten oda yaşlı o nasıl dayanacak biliyormusunuz o günden beri hocamız kimseyle konuşmuyor yemiyor ve içmiyor devamlı sabır duaları okuyor ve Yüce Rabbimizi tesbih ediyor.Bir başka zorlukta Hacda olan Enes ve Furkan'a bu işi nasıl söyleyeceğiz söylendiği zaman neler olucak neyseki Enes osmanın son gününün sabahı telefonla kendisini aramış ve gördüğü rüyayı sormuş rüyasında parlak bir güneşin gökten evimizin bahçesine düştüğünü ve toprağa gömülüp kaybolduğunu bunun ne demek olduğunu sormuştu osman hoca hayırdır inşaAllah oğlum sen şimdi bunları düşünme ibadetlerini yapmaya devam et diyerek kapatmıştı bende sordum osmanım enes boş rüya görmez bu nedir dedim rahmetlide bana abim kötü şeyler olacak hanemizden bir kayıp var diye tabir etmişti kim derdiki bu kayıp sen olacaktın...........

Selam ve selamet siz güzel ve vefalı kardeşlerimizin üzerine olsun.

Sayfa 4 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks