Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 81 Sayfa bulundu

Konu: Türkiyemiz hepimizindir...;

Yasaklı Kullanıcı
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Birde şu yönden bakalım mı ? ...Hani mal sahipleri vardı...variyet içinde...coşku dolu idiler ... bir müddet sonra veren veya vermesi gereken eli insandan kıskandı sakındılar... ellerini kapadılar...İşte veren el kapanırsa... ?
    Hesapsız veren hiç kısmıyor verdiğini daima veriyor...Verecek el vermeyi kestimı veya plan kurdumu ...yoksul gelir ister vermek zorunda kalırız erken gidip hasat edip gizlice depoya alalım dedi mi?...ilahi emir tecelli eder...Allah C.C. nun Rezzak ismi koruyucu Meleği görevi esası mecburen devreye girer ve veren elin üstünlüğünü tekrar sabitler...Takdir edenin takdiri bu...Levh de yazılı emre itaat gerek...verecek olan el vermeyi keserse... elinden alınır...yeni EL e nasip edilir...biz layık olduğumuza ulaşırız efendim....

Forum Yöneticisi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı en-sonebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde şu yönden bakalım mı ? ...Hani mal sahipleri vardı...variyet içinde...coşku dolu idiler ... bir müddet sonra veren veya vermesi gereken eli insandan kıskandı sakındılar... ellerini kapadılar...İşte veren el kapanırsa... ?
    Hesapsız veren hiç kısmıyor verdiğini daima veriyor...Verecek el vermeyi kestimı veya plan kurdumu ...yoksul gelir ister vermek zorunda kalırız erken gidip hasat edip gizlice depoya alalım dedi mi?...ilahi emir tecelli eder...Allah C.C. nun Rezzak ismi koruyucu Meleği görevi esası mecburen devreye girer ve veren elin üstünlüğünü tekrar sabitler...Takdir edenin takdiri bu...Levh de yazılı emre itaat gerek...verecek olan el vermeyi keserse... elinden alınır...yeni EL e nasip edilir...biz layık olduğumuza ulaşırız efendim....
    Konumuzla alakası yok bu anlattıklarınızın kardeşim

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Doğru söylediniz ...buraya nereden geldik bilemiyorum...Ancak Allah C.C. sistemi döndürüyor ...Türkiyemiz dikkat zarar görmeyelim diye en son ...ki bu günün ön yazılarını yazmıştım... Huzura bir an ince geçelim...KÖPRÜ sebeb olmasın yanlışa diye..

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Hatırladım efendim...Ben Osmanlıyı arzu ettiğinizi düşündüğüm için öyle yazmıştım... Osmanlının bitiş sebebi bu olabilir diye...

Forum Yöneticisi
    Teşekkür ve Beğeni

Evet Allah c.c sistemi döndürüyor ve bu sitemde kimin ne şekilde davranacağını sınıyor ve hesap günü ona göre muamele edecek
    Kimin ekmeğini yeyip kime hizmet ettiğimizin şuurunda olalım inşaallah

Forum Yöneticisi
    Teşekkür ve Beğeni

Ben Osmanlıyı arzu etmiyorum gerçek isamın yaşandığı bir ülkeyi arzu ediyorum
    Bunun adı her ne olursa olsun farketmez

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Amin ...Şer odaklarının tuzaklarına dikkat etmeliyiz ...bir an önce birlik beraberliğe dönmeli...Devletimiz ile bütünleşmeli ...Kusurlar varsa... Demokrasi içinde konuşarak halletmeliyiz... Bir an önce..

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Anladım ...bizde öyle efendim...Allah C.C. nun razı olduğu yönetim bizimde istediğimizdir...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Ancak endişede etmiyoruz çünkü bu hediye yaşanan dünyanın ..kısa dünya hayatının sonunda ...O yönetim zaten var olacak...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Bakınız biraz açık yazayım...;

Bu hitap kimse için yazılmadı...gelişi güzel yazı doğaçlaması diye değerlendiriniz...

Muhammed Nur-ul Arabi Hz. leri R.A. yazmışlardı... Sın ..Şine kavuştu... 1919 ...2014 oluştu... Selim... Şam a girdi... Köprü oluştu... ve buradan Muhammed Mustafa A.S. ın hutbesine ulaşıldı... Muhammed Nurul Arabi hz. leri R.A. yazı sı hedefe geldi....

İşte yazılı anlayana...

Ancak Buyurulan çoğu gitti azı kaldı...Bu imitihan dünyasından...Allah C.C. rızası yoluna girip ..

Sonuca ulaşmak...

Bu kadar efendim... bizim feryadımız bunu arz idi başka nedeni yok...

Türkiyemizin huzura ihtiyacı var...bu an içinde ve hemen....

Selamlar...

Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks