Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678
71 den 74´e kadar. Toplam 74 Sayfa bulundu

Konu: Sizleri bıktırdığımı düşünmeye başladım...Efendim...;

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Allah razı olsun tsunami
    sen sevenler çok olsun, senki acında isyan etmedin Allah' a teslim oldun... peki oldun da Alllah c.c evladını aldımı?
    alsaydı yine ona sıgınır acını O en yüce Allah 'c.c derdin ... değil mi?
    Ne güzelsin Rabbim seni hep böyle kılsın ama olmuyor işte bazılarına bunları anlatsanda anlamıyor , isterdim anlamasıı
    hani bana dayak atıldı dedim ya sonra bu halime bile gülerdim Rabbim yoksa sen mi? derdim sen mi Yaptın ? göreyim diye
    gördüm fravunu gördüm, ondan terkettim çok korktum, yoksa dayak atmayan bir eş niye dövsün?
    asiye dedi, namaz kılmamış , cennetlik olmuş sen de kılma ... bana yol gösteren olmadı ...
    hala bir bayan arıyorum, rahat konuşabileceğim, sanırım buldum ama emin değilim , görmedim ...
    görmem gerek, aynada kendimi görmeliyim , acele mi ettim? Can? yok kalbime sordum ,
    Bize bilgi gerek ama Haktan olsa gerek, bu garibe nasihat gerek
    geceler yarim olmuş,geceler can olmuş, geceler naz olmuş
    var git dostuna bu garip olmuş
    yok yahu ! ham daha ham ... olmanın tadını alsam... can bu can! can bu tende değil,
    Af ya Rabbi bülbül ettin beni ... senden bahsetmezsem ... yanarım, yanarım içim volkan
    tek duam sensin sen bağışla dilime gelmez başka...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

SELAMUN ALEYKUM CANIM

teslimiyet guvenmek inanmak dua etmek sabretmek hayrinda serrinde ondan geldigini bilmek her hayirda bir serrin her serdede bir hayrin oldugunu O neylerse guzel eyler demek bunlari hergun inanarak tekrarlamak inan derdimin dermani yoksa hergun isyan hergun caresizlik icinde beklemek eziyet etmek kendine ve cevrendekilere bunlari yapmaksa derdine dert eklemekten baska bir ise yaramaz kendimizi toplamaliyiz dayanmak icin sabretmek icin dua etmeliyiz ben bilmem hicbir hastaligin sifasi doktorlarda her doktorun hastasi vefat etmistir kimse mukemmel hayatlar yasamiyor hepimizin sukretmek icin okadar cok nedeni varki ama biz hep isin kolayindayiz istemek icinde gerekcen olmasi lazim istemeninde usulu var ne yaptinda ne verdinde ne isteyeceksin bunu hergun aynaya bakarak soyleyin hesaplasin kendinizle bakin sonrasinda kim karli cikiyor cok sevdigim bir sozle sonlandirmak istiyorum yazimi DERDIME DERMAN ARARKEN DERDIM BANA DERMAN IMIS ................selametle dua ile.....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

bazen susmak gerek ya konuşulacak yerde.. biz susalım.. kırmayalım birbirimizi çünkü.. sınav derin.. yol açmak lazım... yol... bulmak yol buldurmak... bizim derdimiz... biz hepinizi çok seviyoruz...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ilim öğrenmek tek derdimiz eksiklerimizi kapatmaya çalışmak o yüzden çoğunuzun yazılarına ihtiyacımız var kimler neler çekiyor Rabbim biliir duaya çok ihtiyacımız var internet ortamı birbirimizi görmediğimiz için yazdıklarımız bazen yanlış anlaşılabiliyor hicran kardeşim buket kardeşim nurayım güzel ablam en sonebi daha sayamadıklarım hepiniz bilgilerinizi aktarınki bilmeyenler faydalansın kimse darılıp gitmeye kalkmasın sizleri çok seviyorum Rabbim razı olsun sizlerden

Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)