Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 94 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 44849293949596104144194 ... SonuncuSonuncu
931 den 940´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Kıymetli gönül dostumuz sayın hüzünlü kardeşimiz bizde gurubumuz olarak sizin ve sizin şahsınızda bütün kardeşlerimizin hicri yılbaşınızı kutluyor hayırlarla dolu sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyoruz,İbrahim hocamızı ve osman hocamızı dualarınızda anmanızda bizi çok mutlu etmiştir.çok teşekkür ediyoruz.gününüz ve ömrünüz hayırlarla dolsun.

Esselamun Aleykum....Saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Gurubumuzca bu gün tamamlanan hatimin ecrinden hasıl olan sevabını Sayın vaveyla kardeşimizin ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi,Sayın kardeşimizin gönlünden geçen her muradının kabulü,sağlıklı uzun ve rızayı ilahiye uygun bir dünya hayatı geçirerek huzuru İlahiye bütün kusurları af olunmuş olarak varması için toplu dua yapılarak kabulü için Yüceler Yücesi Rabbimize cc. arz olunmuştur.

Esselamun Aleykum....Saygılarımızla

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Yeni yılımızın ümmete hayırlar getirmesini Yüce Mevlamızdan niyaz ediyorum,
    selametle kalın.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

kıymetli büyüklerimiz gönül dostlarımız için,
    yasini şerif okuyorum inşallah.
    Rabbim kabul etsin.
    selametle kalın.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Çok Değerli Mustafa hocam okuduğumuz Yasinler çok değerli İslâm Çalapkulu hocamızın ayrıca hatim grubundan ve ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi ve İslam hocamızın uzun ve hayırlı bir ömür geçirmesi için için duaları yapılmış olup kabulü için Yüceler Yücesi Rabbimize (Azze ve Celle) arz edilmiştir.
    Allah hepinizden razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Selamlar saygılar Rabbim'e emanet olun hocamın da ellerinden hürmetle öperim...

Esselamun Aleykum......Saygılar selamlar...

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Enes kardesim icin niyetlenip okumaya basladim. Hergün okudugumu duserim bu sayfadan.
    Yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.......
    1.000.000 ya sekur

Kalan.........580.000

Allah kabul etsin..

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı mir_erhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Ve Aleyküm Selam.
    Tevaffük olması ne güzel.
    Sevgili Mustafa hocam ve Birbirinden saygı değer Kuran Aşığı ve hizmetkarı Hocalarım.
    Kaç gündü belli sıkıntılarım vardı dolayısıyla duaya da ihtiyacım vardı.
    Bende Kuran ağızlı hocalarımdan bir sabah namazı akabinde dua dilenecektim. Sonra hocalarıma rahatsızlık veririm diye çekindim.
    Şimdi adımı görünce Mutluluğumu siz hesab edin.
    Allah celle celalüh cümlenizden , anne ve babalarınızdan sevdiklerinizde razı olsun inşallah..

Sadece benim değil burdaki herbir kardeşimizin bir dua dilencisi olduklarını
    ve siz değerli hocalarımızın büyüklerimizin dualarına ihtiyaçı olduğunu biliyorsunuz.
    bizde güçümüz yettiğince ve dilimiz döndüğünce sizler okuyor.
    Her bir hayrımıza sizleri ortak ediyoruz inşallah.

Selam ve dua ile
    Selam Aleyküm çok değerli kardeşim cuma sabah namazından sonra 1 Yasin okunmuştur Allah kabul etsin maalesef teyzemin acil olarak birden bire hastalanıp bir anda bitkisel hayata girip durumu kötü olduğu için haber veremedim ben cuma günü güzel haberler için dua isteyecekken(yaşadığım sıkıntılar hala devam ediyor ben bıraktım zaten başka bir konuydu zaten)ama teyzemin ani rahatsızlığıyla üzüntüyle boğulduk zaten sabahın 7 sinde telefon çalınca bizler korktuk acı haber geldi diye şu anda nefesi bile yeterli Allah'ım hayırlı şifalar nasip etsin inşallah. Teyzem için dualarınızı bekliyoruz acılar iyice yıprattı zaten önce 7 yaşında bir evladını daha sonra 40 yaşında bir evladını daha sonra eşini en sonda 10 yaşında torununu kaybedince Allah sabır versin yüreklerine inşirah nasip etsin lah2ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun.
    Allah sizin de yar ve yardımcınız olsun kardeşim içinde bulunduğunuz bütün sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
    Celle Celalühu hakkınızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
    Gönlümüzdekini hakkınızda hayırlı, hakkınızda hayırlı olanı gönlünüze razı eylesin..
    Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamün Aleyküm Leyla kardeşim,

Geçmiş olsun. Teyzenize Rabbim Şafi ismi hürmetine acil şifalar versin, yar ve yardımcısı olsun inşaALLAH.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Aleyküm çok değerli kardeşim cuma sabah namazından sonra 1 Yasin okunmuştur Allah kabul etsin maalesef teyzemin acil olarak birden bire hastalanıp bir anda bitkisel hayata girip durumu kötü olduğu için haber veremedim ben cuma günü güzel haberler için dua isteyecekken(yaşadığım sıkıntılar hala devam ediyor ben bıraktım zaten başka bir konuydu zaten)ama teyzemin ani rahatsızlığıyla üzüntüyle boğulduk zaten sabahın 7 sinde telefon çalınca bizler korktuk acı haber geldi diye şu anda nefesi bile yeterli Allah'ım hayırlı şifalar nasip etsin inşallah. Teyzem için dualarınızı bekliyoruz acılar iyice yıprattı zaten önce 7 yaşında bir evladını daha sonra 40 yaşında bir evladını daha sonra eşini en sonda 10 yaşında torununu kaybedince Allah sabır versin yüreklerine inşirah nasip etsin lah2ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun.
    Allah sizin de yar ve yardımcınız olsun kardeşim içinde bulunduğunuz bütün sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
    Gönlümüzdekini hakkınızda hayırlı, hakkınızda hayırlı olanı gönlünüze razı eylesin..
    Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.
    çok geçmiş olsun canım.Allah Şfii ismiyle şifa versin.
    ne zor imtihanlardan geçmiş.
    Allah senin de tüm sıkıntılarını gidersin.hayırlı sebepler versin inşaALLAH.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    mırerhan kardeşim,
    okudum ve çok üzüldüm teyzenizin durumuna ,
    teyze anne yarısı derler,
    çokça dua edeceğim.
    Allahın izniyle,Rabbim tez zamanda şifa versin inşaallah.

Sayfa 94 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 44849293949596104144194 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 8 misafir)