Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 9 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu
81 den 90´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Sayın Kardeşlerimiz her gün bir kardeşimize hediye olarak okunmakta olan Hatimlerimize iki gün ara vermek mecburiyetinde kalışımızın sebebi bu cuma namazını takiben hafızlık beratı almak üzere imtahana girecek olan 5 hafız kardeşimizin son hazırlıkları yapılmakta olup bu heyacanın diğer kardeşlerimizi de adeta kuşatmasıdır. Netice olarak 5 hafız kardeşimiz bu gün kurulun huzuruna çıkmış ve üstün başarı ile sınavlarını teşekkür ile vermişlerdir ve Hafız olmuşlardır böylece hafız kardeşlerimizin sayısı 25 e yükselmiş olup sevincimiz sonsuzdur.Topluca Halil İbrahim hocamız ziyaret edilmiş ve yetiştirdiği hafızları kabir başında hepimizi yetiştiren hocamıza Kur'an ziyafeti vermişlerdir.
    Yarın sabah hediye Hatmimiz Sümeyye kardeşimiz için okunacaktır.

hafız kardeşleriniz sizlere saygı ve selamlarını arz ederler.
    aleyküm selam ve rahmetullah maşallah kardeşlerimize herkese nasip olmayan bir nimet hafızlık ne mutlu onlara ne mutlu sizlere ne mutlu ailelerine Allahım onların ve sizlerin hafızlıklarını daim eylesin hafızlığı yaşamayı ve hafız olarak ölmeyi nasip etsin Allahım cennetinde ona göre dereceler versin inşallah o taç onlara giydirilecek onlar okuyacak anne babalarının dereceleri yükselecek her ayette bir derece yükselecek bilmiyorum ben böyle okumuştum kitaplarda Allahım kabul etsin emeklerinizi hepinizi saygıyla ve gururla selamlıyorum

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Sevincimizi Paylaştığınız için size şükranlarımızı arz ederiz ,Allah c.c sizden ebeden razı olsun.

Hafız kardeşlerinizin saygı ve selamlarını arz ederiz.

3. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Sayın Kardeşlerimiz her gün bir kardeşimize hediye olarak okunmakta olan Hatimlerimize iki gün ara vermek mecburiyetinde kalışımızın sebebi bu cuma namazını takiben hafızlık beratı almak üzere imtahana girecek olan 5 hafız kardeşimizin son hazırlıkları yapılmakta olup bu heyacanın diğer kardeşlerimizi de adeta kuşatmasıdır. Netice olarak 5 hafız kardeşimiz bu gün kurulun huzuruna çıkmış ve üstün başarı ile sınavlarını teşekkür ile vermişlerdir ve Hafız olmuşlardır böylece hafız kardeşlerimizin sayısı 25 e yükselmiş olup sevincimiz sonsuzdur.Topluca Halil İbrahim hocamız ziyaret edilmiş ve yetiştirdiği hafızları kabir başında hepimizi yetiştiren hocamıza Kur'an ziyafeti vermişlerdir.
    Yarın sabah hediye Hatmimiz Sümeyye kardeşimiz için okunacaktır.

hafız kardeşleriniz sizlere saygı ve selamlarını arz ederler.

maşaallah subhanallah kardeşlerimize... imrenmemek elde değil.hele ki islam hocamızın ülkü kardeşimiz için ettiği duayı anlattığınız mesajı okuduğumda gözlerimden yaşlar döküldü.kendimi sorguladım,sizin gibi insanların dualarıyla bizim gibilerin duaları bir olmaz ki.o nasıl bir aşk'tır.rabbim bizede nasip et yalvarırım.islam hocamızın ve sizlerin dualarında yer alabilmek çok büyük ayrıcalık bizler için.rabbim sizler gibi kulların hatırına bizimde dualarımızı kabul etsin.dertlerimize deva borçlarımıza eda,yuvasında huzursuzluk olanların yuvalarına huzur,eşlerinden ayrı olanlara tez zamanda yuvalarına dönmeyi nasip etsin....
    sizlerin okumuş olduğu hatimleri kabul etsin sevabını kat kat versin,peygamber efendimize komşu eylesin sizleri....

grubunuza selamlar,saygılar...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

maşallah sizlere ne mutlu keşke bizlerede nasip olsaydı ben 30 yaşında öğrendiğim için istiyırum ki oğlum erken yaşlarda herşeyi öğrensin Elif ba kitabı aldım onun için o kadart çabuk öğreniyor ki harfleri şimdi oyun gibi geliyor o yüzden daha çabuk öğreni,yor inşallah seneye Rabbimin izniyle Kuran derside veren bir kreşe göndermek istiyorum ne kadar erken öğrenirse o kadar iyi Rabbim bizlerede sizler gibi evlatlar yetiştirmeyi nasp eylesin ne mutlu s,zleri yetiştirenlere

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

H.İbrahim hocamızı bugün duamızda andım rahmet diledim Rabbimden ne mutlu bizlere ki kısacık bir sürede olsa bilgilerinden faydalandık

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Bu sabah tamamlanan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabını Sayın Sümeyye kardeşimizin ailesinden ahirete göçmüş olan sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi,kıymetli kardeşimizin hayırlı sağlıklı,mutlu ve uzun bir dünya hayatı yaşaması,hata ve kusurlarının affı için
    toplu dua yapılmış ve Yüceler Yücesi Rabbimize cc. arz edilmiştir.

Not: Yarın sabah ki Hatim Sayın _Yusuf_ Beyefendi için okunacaktır.

Gurubumuzun selam ve saygılarını arz ederim.

8. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Gurubumuzca bu sabah okunan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabı Sayın Yusuf Beyefendinin ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmek üzere, Kıymetli kardeşimizin sağlıklı hayırlı ve uzun bir dünya hayatı geçirebilmesi,hata ve kusurlarının affı için toplu duada bulunulmuş ve Yüceler Yücesi Rabbimze cc.arz olunmuştur.

Not; Yarınki Hatmi Şerifimiz Sayın Receb-I Kamer kardeşimiz içi okunacaktır.

10. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleykum değerli abimiz.. Rabbim okuduğunuz hatm-i şerifleri katında kabul eyleyip ecrini kat kat versin inşaAllah..
    Sizlerden yine bir ricam olacak.. Recep Ayı Hatimlerinden aldığım cüzleri hala okumaktayım. Son okuma tarihine kadar yetiştiremeyeceğimi düşünüyorum.. 5 gün kaldı.. Her gün 2 cüz okuyarak da olsa bitiremeyeceğim sanırım.. 2 gün de evde olmayacağım için cüzler birikmiş olacak.. Şu an 17. cüze başlayacağım.. 22-23-24-25-26-27. cüzleri okuyabilir misiniz. Son günü 17 Mayıs..
    Rabbim hepinizden razı olsun.. Bu dünya ve ahirette iyilikler versin.. Grubunuza selamlar..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı KaLBuN_KeSiR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum değerli abimiz.. Rabbim okuduğunuz hatm-i şerifleri katında kabul eyleyip ecrini kat kat versin inşaAllah..
    Sizlerden yine bir ricam olacak.. Recep Ayı Hatimlerinden aldığım cüzleri hala okumaktayım. Son okuma tarihine kadar yetiştiremeyeceğimi düşünüyorum.. 5 gün kaldı.. Her gün 2 cüz okuyarak da olsa bitiremeyeceğim sanırım.. 2 gün de evde olmayacağım için cüzler birikmiş olacak.. Şu an 17. cüze başlayacağım.. 22-23-24-25-26-27. cüzleri okuyabilir misiniz. Son günü 17 Mayıs..
    Rabbim hepinizden razı olsun.. Bu dünya ve ahirette iyilikler versin.. Grubunuza selamlar..

Aleykum Selam

Kıymetli kardeşimiz lütfen üzülmeyiniz biz memnuniyetle okuruz 22.23.24.25.26. ve 27. cüzler derhal okunacak ve bu gün size bildirilecektir.

Gurubumuzun selam ve saygılarıyla.

13. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Aleykum Selam

Kıymetli kardeşimiz lütfen üzülmeyiniz biz memnuniyetle okuruz 22.23.24.25.26. ve 27. cüzler derhal okunacak ve bu gün size bildirilecektir.

Gurubumuzun selam ve saygılarıyla.
    Allah sizlerden razı olsun.. Çok sağolun..

Sayfa 9 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)