Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 81 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 3171798081828391131181 ... SonuncuSonuncu
801 den 810´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleyküm abimiz... benimde ricalarım olacak sizlerden...
    22 yaşında vefat eden halam HÜLYA ... büyük babam EMİN ,dedem NURİ, eşimin anneannesi ZÜHRE ve MUHAMMED dedelerinin ruhlarına ulaşması için sizlerden hatim rica edeceğim...
    birde benden size isteğini ulaştırmamı isteyen BEHİYE kardeşim var.. sitenin eski üyelerinden oda sıkıntılarının geçmesi için sizden bir hatim rica etti...
    biliyorum dualarınız yerinde kabul inşallah.. bizleride ekleyin dualarınıza..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    22 yaşında vefat eden halam HÜLYA ... büyük babam EMİN ,dedem NURİ, eşimin anneannesi ZÜHRE ve MUHAMMED dedelerinin ruhlarına ulaşması için sizlerden hatim rica edeceğim...
    birde benden size isteğini ulaştırmamı isteyen BEHİYE kardeşim var.. sitenin eski üyelerinden oda sıkıntılarının geçmesi için sizden bir hatim rica etti...

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz istediğiniz hatimler yarın tamamlanıcak duaları yapılacak ve size bildirilecektir.Merak etmeyiniz sizlerde dualarımızdasınız

Selam ve saygılarımızla.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Selam Aleyküm
    Değerli kardeşim sizden yine 27 yaşında vefat eden kız kardeşimin asistanı hemde öğrencisi olan Kerim kardeşim için hediye istiyorum en geçen sene 16 mayısta kız kardeşim Adana'ya gelirken Kerim kardeşim hocam ben hiç iyi değilim diye konuşmaları olmuş sohbet etmişler o günde kız kardeşim Pozantı Gülek boğazında arabasıyla kaza yaptı yaşaması şu anda mucize Allah'ım bize bağışladı Allah başka kaza bela vermesin inşallah. Kerim kardeşimde şu anda hatırlamıyorum ama kalp krizimi geçirdi bilmiyorum bir kaç gün yoğun bakımda kaldıktan sonra vefat etti ben tanımıyorum görmedim ama kardeşimizin vefatı kardeşimle son sözleri beni gerçekten çok etkiledi Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.
    Şu üç günlük dünyada ne götüreceğiz sanki yapılan iyilikle güzellikler sevaplar yada kötülükler günahlar iyilik dururken kötülüğe ne gerek var sanki kalp kırmaya birbirine kötülük yapmaya Allah yar ve yardımcımız olsun bilerek ve idrak edenlerden olmak Allah'a karşı Allah aşkıyla ibadetlerimizi yapmak nasip etsin Rabbim.
    Allah'ım sizlerden razı olsun kardeşim her zaman diyoruz ama hakkınız ödenmez kardeşim sizleri Rabbim'e emanet ediyorum saygılar selamlar selametle kalınız.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz bu gün tamamlanan hatimin ecrinden hasıl
    olan sevabını 22 yaşında ahirete göçen halanız Hülya hanımefendinin büyük babanız Emin beyefendinin dedeniz Nuri beyefendinin Zühre hanımefendinin ve Muhammed dedelerin ruhlarına iletilmesi kabirlerinin nurlarla dolması mekanlarının cennet olması,Sitemizin eski üyelerinden olan Behiye hanımefendinin tüm sıkıntılarının giderilerek huzurlu bir ömür geçirebilmesi için toplu dua edilmiş ve Yüceler yücesi Rabbimize (süphanehu) arz edilmiştir.

Selam ve saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Aleyküm
    Değerli kardeşim sizden yine 27 yaşında vefat eden kız kardeşimin asistanı hemde öğrencisi olan Kerim kardeşim için hediye istiyorum en geçen sene 16 mayısta kız kardeşim Adana'ya gelirken Kerim kardeşim hocam ben hiç iyi değilim diye konuşmaları olmuş sohbet etmişler o günde kız kardeşim Pozantı Gülek boğazında arabasıyla kaza yaptı yaşaması şu anda mucize Allah'ım bize bağışladı Allah başka kaza bela vermesin inşallah. Kerim kardeşimde şu anda hatırlamıyorum ama kalp krizimi geçirdi bilmiyorum bir kaç gün yoğun bakımda kaldıktan sonra vefat etti ben tanımıyorum görmedim ama kardeşimizin vefatı kardeşimle son sözleri beni gerçekten çok etkiledi Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.
    Şu üç günlük dünyada ne götüreceğiz sanki yapılan iyilikle güzellikler sevaplar yada kötülükler günahlar iyilik dururken kötülüğe ne gerek var sanki kalp kırmaya birbirine kötülük yapmaya Allah yar ve yardımcımız olsun bilerek ve idrak edenlerden olmak Allah'a karşı Allah aşkıyla ibadetlerimizi yapmak nasip etsin Rabbim.
    Allah'ım sizlerden razı olsun kardeşim her zaman diyoruz ama hakkınız ödenmez kardeşim sizleri Rabbim'e emanet ediyorum saygılar selamlar selametle kalınız.

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz bu gün tamamlanan hatimin ecrinden hasıl olan sevabını 27 yaşında dünyaya veda eden ve hakkkın rahmetine kavuşan Kerim kardeşimizin ruhuna iletilmesi kabrinin nurlarla dolması ahirette mekanının cennet olması için toplu duası yapılmış Ve Yüceler Yücesi Allah'a (süphanehü) arz edilmiştir.

Selam ve saygılarımızla.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Osman Soylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz bu gün tamamlanan hatimin ecrinden hasıl olan sevabını 27 yaşında dünyaya veda eden ve hakkkın rahmetine kavuşan Kerim kardeşimizin ruhuna iletilmesi kabrinin nurlarla dolması ahirette mekanının cennet olması için toplu duası yapılmış Ve Yüceler Yücesi Allah'a (süphanehü) arz edilmiştir.

Selam ve saygılarımızla.
    Amin Aleyküm Selam
    Çok Değerli kardeşim Allah binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Allah kabul etsin. Allah rahmet eylesin kardeşimizin mekanı cennet olsun inşallah.
    Allah kolaylıklar nasip etsin.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun selamlar saygılar sunarım..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleyküm Osman ağabey,
    Dedem için okuyacağınız hatimi soracaktım,bildireceğim demiştiniz de onun için sorayım dedim
    Allah razı olsun
    Hayırlı geceler

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Nadas06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm Osman ağabey,
    Dedem için okuyacağınız hatimi soracaktım,bildireceğim demiştiniz de onun için sorayım dedim
    Allah razı olsun
    Hayırlı geceler

Selamun Aleykum

kıymetli kardeşimiz indirdiğimiz hatim listesinden kontrol ettik merhum dedeniz için hatim indirilmiş ve ruhuna iletilmesi için duası yapılmıştır.listemizde herhalde bildirildi diye yalnış işaretlemişiz,bizi bağışlayınız.

Selam ve saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Osman Soylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

kıymetli kardeşimiz indirdiğimiz hatim listesinden kontrol ettik merhum dedeniz için hatim indirilmiş ve ruhuna iletilmesi için duası yapılmıştır.listemizde herhalde bildirildi diye yalnış işaretlemişiz,bizi bağışlayınız.

Selam ve saygılarımızla.

Aleyküm selam Osman ağabey ve kardeşlerim
    Çok giremediğim için foruma bir yere yazdınız da görmedim mi diye hatırlatmak istemiştim Osman ağabey
    Allah razı olsun sizlerden bizleri çok sevindiriyorsunuz

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman soylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum

sayın kardeşimiz bizlerde anneniz ve sizler gibi müminlerin dualarına muhtacız.muhterem anneniz hanımefendinin ellerinden öperiz bizler hakkımızı helal ettik sizlerde lütfen helal ediniz.rabbimiz cc. Asıl sizin gibi iyi kalpli kardeşlerimizi eksik etmesin.

Selam ve saygılarımızla.
    helal olsun kıymetli kardeşim.
    Rabbim yolunuzu açık ve bereketli etsin.
    Selametle kalın.
    Emeğinize yüreğinize sağlık.

Sayfa 81 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 3171798081828391131181 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 8 misafir)