Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 76 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 2666747576777886126176 ... SonuncuSonuncu
751 den 760´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Kıdemli Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: Gönlün olduğu yerde
    Teşekkür ve Beğeni

Güncellll

Alıntı Osman Soylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Sayın kardeşlerimiz ; sizlerden bir ricamız var bizden hatim istiyen kardeşlerimiz lütfen bize isimlerini bildirsinler inanınki bizim için sizlere hatim indirip duada bulunmak büyük bir zevk ve şereftir.

Hocamız ve gurubumuz adına selam ve saygılarımızla....

Değerli kardeşlerimiz...

Hatim okumak için Hafız kardeşlerimiz ve Osman Hocamız beklemekte.

Hatim okutmak isteyen kardeşlerimiz buraya yazabilirler.

Kıdemli Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Esselamu aleyküm

Değerli Hocamız..

Eğer mümkünse benim de siz ve hafız kardeşlerimden bir ricam olacaktı.

Babam için Kuran-ı Kerim okuyabilirseniz çok sevinirim..Rabbim mekanını cennet eylesin..

Allah celle celaluhu şimdiden razı olsun sizlerden

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı berat05´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esselamu aleyküm

Değerli Hocamız..

Eğer mümkünse benim de siz ve hafız kardeşlerimden bir ricam olacaktı.

Babam için Kuran-ı Kerim okuyabilirseniz çok sevinirim..Rabbim mekanını cennet eylesin..

Allah celle celaluhu şimdiden razı olsun sizlerden

Selamun Aleykum

Çok kıymetli kardeşimiz talebiniz bizi çok sevindirdi elbetteki babanız için hatim indiririz ve bu bizim için bir şereftir sizin sayenizde bizde sevap kazanmış oluyoruz bu hayıra vesile olduğunuz için size çok teşekkür ederiz .Hatim bu akşam tamamlanacak ve size buradan bildirilecektir.

Selam ve saygılarımızla.

Kıdemli Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Vealeykümselam

Değerli hocam ve hafız kardeşlerim ...

Hayır nerdedir.....kimdedir...kimler vesiledir.... RABBİM ÇOK BÜYÜK Kİ.... sizleri gönderdi.. paylaşımlarınızla coşturdunuz...

Sizler buraya gelerek...bizlere karşılığı olmayan hediyeler vererek memnun ve mutlu ettiniz..

Asıl onurlandıran sizsiniz..karşılıksızsınız..beklentisizsiniz....ve ricisiniz...daha ne olsun...

Dualarım sizlerle...gönül dostlarıyla...KUR'AN dostlarıyla..

Eğer bizleri KUR'AN aşkı ile şımartırsanız..yarın bir çok isim getiririm sizlere...

Rabbim ömrünüzü bereketli kılsın....Sizi ,İslam hocamızı ve hafız kardeşlerimizi her bir KURAN-I KERİM harfinin hakkı için....Ahirette Hz.Muhammed Mustafa s.a.v. Efendimize komşu eylesin inşaallah

Sizler gibi yolları aydınlatanlar lazım...vesselam

Forum Üyesi
    Yer: Konya
    Teşekkür ve Beğeni

Esselamü aleyküm böyle birşey isteyemem ama siz öyle yazmışsınız madem
    Müsait olduğuzda tabiki siz zaten efendimizi unutmuyorsunuzdur önce efendimize(s.a.v) müslüman kardeşlerimize ve dedelerime ninelerime anneme babama kareşime akrabalarıma ve bana yani ruhlarımıza

Rabbim bizleri müslüman beldelere göndermiş canımızıda imanlı bir şekilde vermeyi nasip etsin.
    Amin.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Sayın İbra kardeşimiz talebiniz bizi çok mutlu etti başımız üstüne yarın okunacak hatimlerden bir tanesi sizin için olucaktır ve buradan size bildirilecektir.Ayrıca gurubumuzda her gün devamlı beş hatim indirilmekte ilk hatim önce Başımızın Tacı efendimizin s.a.v aziz mübarek ruhu tayyibelerine naçizane biz acizlerden bir hediye olarak Rabbimize cc. arz edilmekte diğer hatimlerde ise yine ilk efendimize s.a.v hediye edilmektedir merak etmeyiniz sevgililer sevgilisi hiç unutulurmu bizler kendi benliğimiz unuturuz ama O'nu asla....

Selam ve saygılarımızla
    l

Forum Üyesi
    Yer: Konya
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH razı olsun bende bu yazdıklarınızı görünce çok mutlu oldum

Çok güzel dediniz

ALLAH'a emanet olsunuz ALLAH her harfin mükafatını cömertliğiyle versin

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

herdaim yüreğinize sağlık..

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Enes kardesim icin niyetlenip okumaya basladim. Hergün okudugumu duserim bu sayfadan.
    Yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.......
    1.000.000 ya sekur

Kalan.........673.000

Allah kabul etsin..

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Osman Soylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Sayın İbra kardeşimiz talebiniz bizi çok mutlu etti başımız üstüne yarın okunacak hatimlerden bir tanesi sizin için olucaktır ve buradan size bildirilecektir.Ayrıca gurubumuzda her gün devamlı beş hatim indirilmekte ilk hatim önce Başımızın Tacı efendimizin s.a.v aziz mübarek ruhu tayyibelerine naçizane biz acizlerden bir hediye olarak Rabbimize cc. arz edilmekte diğer hatimlerde ise yine ilk efendimize s.a.v hediye edilmektedir merak etmeyiniz sevgililer sevgilisi hiç unutulurmu bizler kendi benliğimiz unuturuz ama O'nu asla....

Selam ve saygılarımızla
    l
    Aleyküm Selam çok Değerli kardeşleim Allah'ım sizlerden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her harf adedince kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Sizler böyle hayırlarla bizleri mutlu ediyorsunuz Rabbim'de sizleri her iki dünyada aziz eylesin inşallah.
    Değerli kardeşlerim müsait olduğunuz zamanda öncelikle sitede yeni vefat eden Ülkü kardeşimiz için, yine bir kaç hafta önce 24 yaşında kanserden hayatını kaybeden Uğur kardeşimiz,17 yaşında trafik kazasında hayatını kaybeden Abdullah kardeşimiz için hatimlerinizi bekliyoruz Allah'ım kabul etsin. Allah rahmet eylesin kardeşlerimizin mekanıda cennet olsun inşallah Allah ailelerine sabır dayanma gücü nasip etsin inşallah.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünüzce olsun selamlar saygılar değerli hocamında ellerinden hürmetle öperim iyi ki varsınız değerli kardeşlerim hakkınız hiç ödenmez biliyorsunuz Allah'ım her zaman sizin gibi kardeşlere sahip olmak nasip etsin Rabbim.

Sayfa 76 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 2666747576777886126176 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 11 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 11 misafir)