Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 73 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 2363717273747583123173 ... SonuncuSonuncu
721 den 730´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: vakt-i seher
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    osman abimiz... H.ibrahim hocamın değerli öğrencileri.. bir rica için geldim yine buraya ... kötü bir haberle uyandık güne.. teyzemin eşi vefat etmiş bu sabah... yıllarca çektikleri sıkıntılardan yeni refaha çıkacaklardı... iki kızla yıllarca yoksulluklarını kimseye belli ettirmeden yaşamışlardı.. martta kızı memurluğu kazanmıştı. küçük kızıda üniversiteyi çok iyi bir bölümü kazanmıştı.. teyzemle küçük kızı ankarada kayıt için bulunuyordu.. sabah namazında büyük kızı abdest almak için banyoya gittiğinde babasını ölü buluyor.. meğerse abdest almaya kalkmış orda kalp krızi geçirmiş... şimdi teyzemle iki kızı kaldılar babasız..
    taner eniştemiz için dualarınızı bekliyoruz... ALLAHA EMANETSİNİZ..
    Selamun Aleyküm ablacım başınız sağolsun Allah rahmet eylesin..Rabbim kabrini cennet bahçelerinden bir bahçe eylesin..Kalanlara da sabırlar ve hayırlı muvaffakiyetler nasib eylesin inşallah..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    osman abimiz... H.ibrahim hocamın değerli öğrencileri.. bir rica için geldim yine buraya ... kötü bir haberle uyandık güne.. teyzemin eşi vefat etmiş bu sabah... yıllarca çektikleri sıkıntılardan yeni refaha çıkacaklardı... iki kızla yıllarca yoksulluklarını kimseye belli ettirmeden yaşamışlardı.. martta kızı memurluğu kazanmıştı. küçük kızıda üniversiteyi çok iyi bir bölümü kazanmıştı.. teyzemle küçük kızı ankarada kayıt için bulunuyordu.. sabah namazında büyük kızı abdest almak için banyoya gittiğinde babasını ölü buluyor.. meğerse abdest almaya kalkmış orda kalp krızi geçirmiş... şimdi teyzemle iki kızı kaldılar babasız..
    taner eniştemiz için dualarınızı bekliyoruz... ALLAHA EMANETSİNİZ..
    Allah rahmet etsin eniştenize, bir tane yasin-i şerif okuycam inşlh..

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Enes kardesim icin niyetlenip okumaya basladim. Hergün okudugumu duserim bu sayfadan.
    Yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.......
    1.000.000 ya sekur

Kalan.........687.000

Allah kabul etsin..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz hatimlere katılma isteğinize çok memnun olduk ancak kıymetli kardeşimiz bizler dergahımızda hafızlarımız sekiz kişilik guruplar halinde beş ayrı gurup her sabah bir saat ve yahut birbuçuk saat içinde 5 hatim indirmekteler bu her gün böyle devam edecektir.gurubumuzun dışında dışarıdan hatim için cüz dağıtmıyoruz ancak sitemizin Hatimleri var siz oradan cüz alıp okuyunuz sayın mavci kardeşimize ve yahut sayın Zümra kardeşimize müracaat ederseniz onlar size yardımcı olup derhal cüz vereceklerdir,ve sizi sitenin hatim gurubuna almaktan memnun olacaklardır.

Gurubumuz adına selam ve saygılarımızla..

Kıdemli Moderator
    Yer: Gönlün olduğu yerde
    Teşekkür ve Beğeni

vealeykümselam

Sanırım kardeşimizin isteği Sizin bağışladığınız hatimlerde olabilmek..

yanlış anlmadıysam eğer

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

gurubumuzca bu gün tamamlanan hatimin ecrinden hasıl olan sevabını sayın smyyes kardeşimizin ailesinden ahirete göçmüş sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi sayın kardeşimizin hayırlı uzun ve rızayı ilahiye uygun bir ömür geçirmesi,af olunmamış bir günahı kabul olunmamış bir duası kalmaması için gurubumuzca toplu duası yapılmış Yüceler Yücesi Rabbimize cc. arz edilmiştir.

Yarın okunacak Hatim Sayın Zümra kardeşimize hediye edilecektir.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı berat05´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    vealeykümselam

Sanırım kardeşimizin isteği Sizin bağışladığınız hatimlerde olabilmek..

yanlış anlmadıysam eğer

Selamun Aleykum

Merhaba çok kıymetli kardeşimiz bizler dışarı cüz vermiyoruz hafızlarımız her sabah kendi aralarında gurup oluşturup hatimler indiriyor ve sabah 9 ila en geç 11 saatleri arasında beş hatim tamamlanmış oluyor.Dışarıya cüz vermemiz mümkün değil siz kardeşimize siteden cüz verseniz daha iyi olmazmı.Kardeşimizi darıltmaktan da çok çekiniyoruz.

Selam ve saygılarımızla.

Kıdemli Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Osman Soylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Merhaba çok kıymetli kardeşimiz bizler dışarı cüz vermiyoruz hafızlarımız her sabah kendi aralarında gurup oluşturup hatimler indiriyor ve sabah 9 ila en geç 11 saatleri arasında beş hatim tamamlanmış oluyor.Dışarıya cüz vermemiz mümkün değil siz kardeşimize siteden cüz verseniz daha iyi olmazmı.Kardeşimizi darıltmaktan da çok çekiniyoruz.

Selam ve saygılarımızla.
    VEALEYKÜM SELAM

Değerli Hocam anlatamadım sanırım.

Kendisi benim anladığım kadarı ile ( nasıl bizler için KURAN-I KERİM hatim edip hediye olarak gönderiyorsanız ) bu kardeşimiz kendisi için de hatim edebilir misiniz anlamında guruba dahil eder misiniz diye soruyor.

İnşaallah bu değerli kardeşimiz yakın zamanda girer ve daha net bir şekilde yazar

Esselamu aleyküm

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı berat05´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    VEALEYKÜM SELAM

Değerli Hocam anlatamadım sanırım.

Kendisi benim anladığım kadarı ile ( nasıl bizler için KURAN-I KERİM hatim edip hediye olarak gönderiyorsanız ) bu kardeşimiz kendisi için de hatim edebilir misiniz anlamında guruba dahil eder misiniz diye soruyor.

İnşaallah bu değerli kardeşimiz yakın zamanda girer ve daha net bir şekilde yazar

Esselamu aleyküm

Selamun Aleykum

Çok kıymetli kardeşimiz evet siz haklısınız bizi affedin biz kardeşimizi anlayamadık inanınki çok yorgunuz herhalde bu sebepten anlayamadık elbettde kardeşimiz içinde bir hatim indirir ve duada bulunuruz memnuniyetle başımız üstüne yarın Sayın Zümra kardeşimize inicek olan hatimden sonra ikinci hatimide kardeşimize hediye edecek ve buradan bildiriceğiz.

Selam ve saygılarımızla.

Kıdemli Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Osman Soylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Çok kıymetli kardeşimiz evet siz haklısınız bizi affedin biz kardeşimizi anlayamadık inanınki çok yorgunuz herhalde bu sebepten anlayamadık elbettde kardeşimiz içinde bir hatim indirir ve duada bulunuruz memnuniyetle başımız üstüne yarın Sayın Zümra kardeşimize inicek olan hatimden sonra ikinci hatimide kardeşimize hediye edecek ve buradan bildiriceğiz.

Selam ve saygılarımızla.
    vealeyküm selam

Estağfurullah hocam

ne demek affettmek...biz kimiz ki

Bunca çalışmaya sizin yorgunluğunda tatlı güzellikler vardır elbet...

Rabbim yorgunluğunuza şifalar nasip eylesin...

Selamatle

Sayfa 73 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 2363717273747583123173 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)