Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 72 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 2262707172737482122172 ... SonuncuSonuncu
711 den 720´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Enes kardesim icin niyetlenip okumaya basladim. Hergün okudugumu duserim bu sayfadan.
    Yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.......
    1.000.000 ya sekur

Kalan.........688.000

Allah kabul etsin..

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Osman Soylu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Sayın kardeşlerimiz her gün gurubumuzca 5 hatim indirilmektedir bu gün indirilen hatimlerin bir tanesi sayın mir-erhan kardeşimizin ahirete göçmüş sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi için ve sayın kardeşimizin rızayı ilahiye uygun uzun ve hayırlı bir ömür geçirmesi için toplu duada bulunulmuş Yüceler yücesi Rabbimiz cc. arz edilmiştir.

Tamamlanan İkinci hatim'in ecrinden hasıl olan sevabını Sayın buket_zeynep kardeşimizin hakkın rahmetine kavuşan muhterem eniştesi Taner beyefendinin ruhuna iletilmesi kabrinin Yüce Kuran'ın nuru ile aydınlanması hata ve kusurlarını affı,Merhum Taner beyefendiye Yüceler Yücesi Rabbimizin cc. merhameti ve şefkati ile muamele buyurması geride kalan üzüntülü ailesine sabrı cemil ihsan eylemesi için toplu duada bulunulmuş ve Yüceler Yücesi Rabbimiz'e Arz edilmiştir.Ayrıca sayın buket_zeynep kardeşimize başsağlığı diler Yüce Rabbimizden cc. sayın kardeşimize daha büyük acılar göstermemesini niyaz ederiz.

Yarın okunacak hatim sayın kardelele kardeşimize hediye edilecektir.

Gurubumuz adına selam ve saygılarımızla.
    Ve Aleyküm Selam...
    Sevgili hocalarım abilerim ve kardeşlerim...
    Hamd olsun beni sizinle tanıştıran Allah .c.c' a
    Ve Allah c.c dan kendisine her gece Rahmet dilediğimiz Halil İbrahim hocamıza...
    Bizleri nasıl mutlu ettiğinizi nasıl sevindirdiğinizi.. ve Rabbim sen bu güzel Guruptan Razı ol derkenki samimiyetimiz ve içtenliğimizi anlatmamız imkansız..
    Ama Allah c.c. şahit mutluluğumuza...
    Rabbimiz sizleri salihlerden yazsın inşallah...
    Tüm hocalarıma saygı ve hürmetlerimi iletiyorum vasıtanızla...
    Dilimizce bir duamız varsa..
    Evimizden çıkan bir sadaka bile varsa Allah c.c. sizleri bu hayra ortak kılsın inşallah.. amin..
    En güzele emanet olun...

selam ve dua ile

Kıdemli Moderator
    Yer: Gönlün olduğu yerde
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı mir_erhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

Dilimizce bir duamız varsa..
    Evimizden çıkan bir sadaka bile varsa Allah c.c. sizleri bu hayra ortak kılsın inşallah.. amin..

Mirerhan kardeşim.... bu duanız ne güzel...Rabbim bu kardeşlerimizi dilimizden çıkan her duaya ..evimizden çıkan her hayra ortak etsin inşaallah amin.

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    osman abimiz... H.ibrahim hocamın değerli öğrencileri.. Bir rica için geldim yine buraya ... Kötü bir haberle uyandık güne.. Teyzemin eşi vefat etmiş bu sabah... Yıllarca çektikleri sıkıntılardan yeni refaha çıkacaklardı... Iki kızla yıllarca yoksulluklarını kimseye belli ettirmeden yaşamışlardı.. Martta kızı memurluğu kazanmıştı. Küçük kızıda üniversiteyi çok iyi bir bölümü kazanmıştı.. Teyzemle küçük kızı ankarada kayıt için bulunuyordu.. Sabah namazında büyük kızı abdest almak için banyoya gittiğinde babasını ölü buluyor.. Meğerse abdest almaya kalkmış orda kalp krızi geçirmiş... şimdi teyzemle iki kızı kaldılar babasız..
    Taner eniştemiz için dualarınızı bekliyoruz... Allaha emanetsiniz..

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
    1yasini şerif okudum.
    Allah kabul etsin.
    Selametle kalın.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Gurubumuzca okunan hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabını sayın kardelele kardeşimizin ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi ve sayın kardeşimizin hayırlı uzun bir ömür geçirmesi gönlündeki her muradının gerçekleşmesi ve bütün dualarının
    kabulü için toplu duada bulunulmuş,Yüceler yücesi Rabbimize arz edilmiştir.

Yarınki hatim sayın smyyes kardeşimize hediye olunacaktır.

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Allah razı olsun.
    Kıymetli kardeşim.
    Bana en güzel hediyeyi verdiniz.
    çok mutlu oldum.
    Rabbimde sizleri mutlu etsin.
    Emeğinize yüreğinize sağlık.
    Bende gönlü güzel kıymetli kardeşlerim için
    dua edeceğim inşaallah.
    Rabbime emanet olun.
    Selametle kalın.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Aleykum Selâm

Kıymetli kardeşimiz sizlerinde Kadir geceniz mübarek olsun. Haklısınız Ramazan İçersinde istanbul dışında bulunduk.Bildirdiğiniz cüzlerin notunu aldık yarın hepsi bitecek ve size bildirilecektir.

Selam ve saygılarımızla.
    Selamun Alleykum

Kıymetli kardeşimiz 290 .Hatmin 12.18.27.28.29.ve 30.cüzleri
    291. Hatmin 10 ve 11. cüzleri okunmuş olup duası için bilgilerinize sunulur.

Selam ve saygılarımızla.
    aleyküm selam ve rahmetullah osman kardeşim kusura bakmayın cevap yazamamışım başka bir şehre taşındım kendi başıma evimde internetim yok işyerinden de pek giremiyorum. Allah razı olsun o güzel gönlünüze sağlık iyiki sizin gibi iyi insanları tanımışım. Selametle kalın.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun Allah eşine çocuklarına sabır versin Allah yar ve yardımcıları olsun. Selam ve dua ile selametle kalınız.
    leyla ablam yüreğine sağlık inşallah.. ablam RABBİM SABIRLAR VERSİN İNŞALLAH,,
    Selamun Aleykum

Sayın kardeşlerimiz her gün gurubumuzca 5 hatim indirilmektedir bu gün indirilen hatimlerin bir tanesi sayın mir-erhan kardeşimizin ahirete göçmüş sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi için ve sayın kardeşimizin rızayı ilahiye uygun uzun ve hayırlı bir ömür geçirmesi için toplu duada bulunulmuş Yüceler yücesi Rabbimiz cc. arz edilmiştir.

Tamamlanan İkinci hatim'in ecrinden hasıl olan sevabını Sayın buket_zeynep kardeşimizin hakkın rahmetine kavuşan muhterem eniştesi Taner beyefendinin ruhuna iletilmesi kabrinin Yüce Kuran'ın nuru ile aydınlanması hata ve kusurlarını affı,Merhum Taner beyefendiye Yüceler Yücesi Rabbimizin cc. merhameti ve şefkati ile muamele buyurması geride kalan üzüntülü ailesine sabrı cemil ihsan eylemesi için toplu duada bulunulmuş ve Yüceler Yücesi Rabbimiz'e Arz edilmiştir.Ayrıca sayın buket_zeynep kardeşimize başsağlığı diler Yüce Rabbimizden cc. sayın kardeşimize daha büyük acılar göstermemesini niyaz ederiz.

Yarın okunacak hatim sayın kardelele kardeşimize hediye edilecektir.

değerli abilerim kardeşlerim.. iyiki varsınız...iyiki ... dün okudum ama yazamadım gözyaşlarımdan... inanıyorumki dualarınız yerini buldu.. inanıyorum ki SİZLER gibi yürekli insanların duaları kabuldür.. ve ebedi evine kavuşan eniştemi dualarınız karşılamıştır inşallah...
    çok saolun çok... RABBİM SONSUZ KERE RAZI OLSUN SİZDEN,,,,

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

...Rabbim bu kardeşlerimizi dilimizden çıkan her duaya ..evimizden çıkan her hayra ortak etsin inşaallah amin.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Gurubumuzca okunan hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabını sayın kardelele kardeşimizin ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi ve sayın kardeşimizin hayırlı uzun bir ömür geçirmesi gönlündeki her muradının gerçekleşmesi ve bütün dualarının
    kabulü için toplu duada bulunulmuş,Yüceler yücesi Rabbimize arz edilmiştir.

Yarınki hatim sayın smyyes kardeşimize hediye olunacaktır.

değerli kardeşlerim bende katılmak istiyorum gruba, ekleyebilrmisiniz acaba?

Sayfa 72 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 2262707172737482122172 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)