Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 62 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 1252606162636472112162 ... SonuncuSonuncu
611 den 620´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Aleyküm
    Çok değerli Osman kardeşim siz hala listeyi vermediniz şu mübarek günler boşa gitmesin lüften ben o kardeşlerimiz haricinde orda bulunan bütün kardeşlerimizin listesini istiyorum rica ediyorum lütfen Allah'ım sizleri burda karşımıza çıkardığı vesile olduğu için ne kadar şükür etsek azdır. Allah hepinizden razı olsun hepinizin emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Biliyorsunuz size söyleyecek anlatacak bir kelime bulamıyorum Allah'ım bütün kötülüklerden sizleri korusun bilmediğimiz bütün sıkıntılardan kurtarsın Rabbim inşirah nasip etsin inşallah. sitede bulunan eski kardeşlerimizin benim nasıl biri olduğumu çok iyi biliyorlar ben daha çok kendime dua etmekten çok kardeşimizin gıyabında dua yapmayı isterim ama son 1.5 yıldır yaşadığım olaylar beni aştığı için siz değerli kardeşlerimden sürekli dua istiyorum ama yine de şöyle rahatsız oluyorum hep kendime dua istemişim gibi oluyor sanki benden başka dua isteyen kardeşlerimiz yokmuş da sadece kendimi düşünmüşüm gibi hissediyorum o kadar zorda darda olan kardeşlerimi düşününceAllah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah bundan geriye bırakmasın Allah beterin beterinden korusun. Allah'ım iyilikler güzellikler nasip etsin.
    Selam ve dua ile selametle kalınız Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun saygı ve selamlar.

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz bizlerde sizler gibi temiz kalpli kardeşlerimizi tanıdığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.Emin olunuzki bizler her gün mutlaka sizin sıkıntılarınızı gidermesi için Yüce Rabbimize cc. yalvarmaktayız İnşaAllah Rabbimiz cc. sizin bütün sıkıntılarınızı üzerinizden kaldırır bütün dileğimiz budur.Bizden Hafız adayı kardeşlerimizin adlarını istemişsiniz sizlerin zahmetlere girmeniz bizleri üzer Bir Yâsin okuyup hepsinin adını anarsanız yeterlidir,lütfen bizler için zahmetlere girmeyiniz. listeyi aşağıda bildiriyorum.

1 - Mustafa 2-Münip 3 -Halis 4 - Serhat 5 - Nadir 6 - Süleyman 7 - Önder 8 - Şükrü 9 -Murat 10 -Necip 11 - Recep 12 - Cemâl 13 -Aydın14 - Muzaffer 15 - Ragıp.

Selam ve saygılarımla.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz bizden istediğiniz dua yarın öğlen namazından sonra yapılacaktır.

Selam ve Saygılarımızla.
    Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz bizlerde sizler gibi temiz kalpli kardeşlerimizi tanıdığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz.Emin olunuzki bizler her gün mutlaka sizin sıkıntılarınızı gidermesi için Yüce Rabbimize cc. yalvarmaktayız İnşaAllah Rabbimiz cc. sizin bütün sıkıntılarınızı üzerinizden kaldırır bütün dileğimiz budur.Bizden Hafız adayı kardeşlerimizin adlarını istemişsiniz sizlerin zahmetlere girmeniz bizleri üzer Bir Yâsin okuyup hepsinin adını anarsanız yeterlidir,lütfen bizler için zahmetlere girmeyiniz. listeyi aşağıda bildiriyorum.

1 - Mustafa 2-Münip 3 -Halis 4 - Serhat 5 - Nadir 6 - Süleyman 7 - Önder 8 - Şükrü 9 -Murat 10 -Necip 11 - Recep 12 - Cemâl 13 -Aydın14 - Muzaffer 15 - Ragıp.

Selam ve saygılarımla.
    Amin Amin Amin
    Aleyküm Selam
    Çok değerli kardeşim Allah hepinizden razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Burda sizlerle olmaktan dolayı bizlerle çok şanslıyız mutluyuz ve huzurluyuz bur da olmaya vesile olan kardeşlerimizden de Allah binlerce kez razı olsun Allah'ım onlara da her iki dünyada kat kat mükafatı vermek nasip etsin Rabbim.
    Allah razı olsun kardeşim sizlerde her zaman bizlerin dualarımızdasınız Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Rabbim her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.
    Rabbim bizlerin burada olmasına vesile olduğu için şükürler olsun. Benim için ne bir sıkıntı olur kardeşim ne de bir sorun ben zevkle okuyorum onun için rahatsızlık duymayın lütfen ben listeyi alıyorum Allah'ım kabul etsin ben bugün öncelikle bütün kardeşlerim için okuyacağım ondan sonra listedeki kardeşlerimiz için ayrı ayrı okuyacağım ama siz listeyi eksik verdiniz diğer kardeşlerimin isminin listesini bekliyorum ben inanınki kardeşlerim için okuyunca daha mutlu istiyorum kendimi belki kardeşlerimizin bir sıkıntısı belki başka bir durumu olabilir Allah'ım okuduğumuz bir Yasin yada içten samimi yaptığımız duaların yüzü gözü hürmetine Allah'ım o kardeşimizin dualarını kabul edecek sıkıntılarından kurtaracak. Değerli kardeşim ben şimdi önce Allah'ın izniyle sonra siz değerli kardeşlerimin yaptığı dualar sayesinde daha iyiyim gerçekten çok acılar sıkıntılar yaşadım yaşıyorum ama bıraktım bu günlerde Allah'ın izniyle geçecek Allah'ım öncelikle sağlık afiyet nasip etsin. Allah'ım dinden imandan doğru yoldan ayırmasın bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak Allah'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin Rabbim.
    Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
    Allah bu mübarek Beraat kandilinin 3 ayların okunan Kur'anlar, Yasinler dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
    Allah darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
    Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüze olsun selametle kalınız selamlar saygılar çok değerli hocamızında ellerinden öperim. Kandinilizde mübarek olsun hepimiz için hayırlara vesile olsun inşallah.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Yeri göğü yaratan güzel ALLAH'ım,Sen ne kusurumuz günahımız varsa affett..
    Bizi bağışla ve koru..Yardıma ihtiyacı olan insanlara ve bizlere yardım et..
    Sıkıntıda olanları feraha, hasta olanları sağlığa kavuştur...
    Aç olan insanların karnı doysun,açıkta olan insanların evi olsun..Güzel ALLAH'ım sen kalbimize isyan ve hainlik sokma..Sen bizi doğru yoldan ayırma..
    Kötü insanlarla karşılaştırma..Anne ve babamızı başımızdan eksik etme..
    Yeğenlerimizi bütün çocukları koru,gözet,Hepimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür bağışla..Amin.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun Allah bundan geriye bırakmasın Allah beterin beterinden korusun. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun sonumuzu hayırlara vesile etsin Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Selam ve saygılarımla.
    ve aleykum selam kiymetli abim adlarini verdiginiz hafiz adayi kardeslerimize bende yasin okuyacagim insaALLAH....selametle dua ile.........

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

Bugun kiymetli değerli hocamız bütün kardeşlerimiz icin ;

Dualarinin ve yaptigi ibadetlerin kabulu
    Gunahlarinin ve eksiklerinin affi
    Dünya ve ahireti icin olan gönül muradlarının nasibi
    Ahirete göçmüş sevdiklerinin ruhuna ve
    Ahirette Peygamber Efendimiz s.a.v komşu olması için,
    Rabbimin razı oldugu salih kullarindan olmasi niyetine bir yasin okunmuştur......

ALLAH KABUL ETSIN........

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

Bugun kiymetli Mustafa kardeşimiz icin ;

Rabbimin razı oldugu salih kullarindan olmasi niyetine bir yasin okunmuştur......

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

Bugun kiymetli Münip kardeşimiz icin ;

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Hayırlı günleriniz olsun gönül dostlarım.
    Okuyoruz inşaallah.
    Allah kabul etsin selametle kalın.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

enes kardesim icin niyetleenip okumaya basladim hergun okudugumu duserim bu sayfadan yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.........
    1.000.000 ya sekur
    kalan.........880.000

Sayfa 62 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 1252606162636472112162 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 8 misafir)