Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 60 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 1050585960616270110160 ... SonuncuSonuncu
591 den 600´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Çok kıymetli kardeşlerimiz.Bu gün gurubumuzca indirilen hatmi şeriflerin hepsinin ecrinden hasıl olsn sevabını bizler için dua eden siz kıymetli kardeşlerimizin listedeki isimlerini tek tek sayarak Ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi,hata ve kusurlarının affı,Yüce Rabbimizin cc. Razı ve hoşnut olacağı hayırlı bir ömür geçirmeleri ve affolunmuş olarak Yüce Rabbimize cc. dönmeleri için İslam hocamızın imametinde toplu dua yapılmış ve Yüce Rabbimize arz edilmiştir. Bu vesile ile bütün kardeşlerimizin cuma bayramını kutlar sağlık ve esenlikler dileriz.

Selam ve Saygılarımızla.
    selamun aleykum kiymetli merhum hocamin gul bahcesi

rabbim hepinizden razi olsun yureklerinizde yaradanla aranizda kimsenin bilmedigi gunahlarinizi af dualarinizi muradlarinizi nasipetsin hayirli cumalar.......selametle dua ile.....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

enes kardesim icin niyetleenip okumaya basladim hergun okudugumu duserim bu sayfadan yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.........
    1.000.000 ya sekur
    kalan.........900.000

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    enes kardesim icin niyetleenip okumaya basladim hergun okudugumu duserim bu sayfadan yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.........
    1.000.000 ya sekur
    kalan.........900.000

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz üüzülmeyiniz 900 000 tane Ya Şekûr tesbihatı gurubumuzca tamamlanacak ve size bildirilecektir.

Selam ve saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz üüzülmeyiniz 900 000 tane Ya Şekûr tesbihatı gurubumuzca tamamlanacak ve size bildirilecektir.

Selam ve saygılarımızla.
    VE ALEYKUM SELAMOLSUN ABIM
    bu isteginizi reddedecegim kusura bakmayiniz ben kendim ve sitedeki arkadaslar adina soz verdim ve niyetlendim bizler tamamlayacagiz insaALLAH....olurda tamamlayamadan can verirsem sozumuyerine getiremezsem ozaman sizler tamamlarsiniz bizim hediyemiz enes kardesimize .......ne olur benim bu istegime anlayis gosteriniz ve bunu bir borc biliniz ve ben bu borcu odemekistiyorum insaALLAH.....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz Allah cc.size uzun ömürler versin lütfen böyle üzücü şeyler söylemeyiniz. Siz eğer okumamızı istemiyorsanız okumayız ve hiç de darılmayız.Darılacak öyle çok şeyler oluyorki ancak bizler burada sadece dua ve Kur'an için varız.

Selam ve saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz Allah cc.size uzun ömürler versin lütfen böyle üzücü şeyler söylemeyiniz. Siz eğer okumamızı istemiyorsanız okumayız ve hiç de darılmayız.Darılacak öyle çok şeyler oluyorki ancak bizler burada sadece dua ve Kur'an için varız.

Selam ve saygılarımızla.
    olum kalanlara aci verir abim merhum hocamlada cok konusurduk olum bu dunyadaki elemli hayatin sonu ahiretteki hak ettiysek tabi sevgiliye kavusmak demek er yada gec tadacagiz olumu sozu acitmasin canimizi yada acitsinki bos yasamayalim daima ALLAH i analim razi oldugu sekilde gunumuzu tamamlayalim insaALLAH...BUGUN COK KULLANDIGIM BIR DUAYI TEKRARLAYAYIM ALLAH DOSTLARIYLA HASR OLMAK UMIDIYLE .......

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Çok haklısınız ölüm Sevgiliye kavuşmaktır,taktir ne zamansa zaten tecelli edecektir.Bu zaman zarfında biz emrolunduğumuz üzere yaşıyalım.Geceniz hayırlarla dolsun.

Selam ve saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

çok haklısınız ölüm sevgiliye kavuşmaktır,taktir ne zamansa zaten tecelli edecektir.bu zaman zarfında biz emrolunduğumuz üzere yaşıyalım.geceniz hayırlarla dolsun.

Selam ve saygılarımızla.
    amın sızlerınkıde abım tum kardeslerıme selam olsun hocamın ellerınden opun yerıme enes kardesımınse nurla dolan gozlerınden...hakkınızı helal edın ne olur olumden bahsettık bellı olmaz sabaha ne olacagımız....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    amın sızlerınkıde abım tum kardeslerıme selam olsun hocamın ellerınden opun yerıme enes kardesımınse nurla dolan gozlerınden...hakkınızı helal edın ne olur olumden bahsettık bellı olmaz sabaha ne olacagımız....

Kıymetli kardeşimiz selamlarınızı ileteceğiz,neden bu gece böyle bir hüzün içindesiniz evet yarına kim çıkacak belli değil ancak Allah cc. size uzun ömür versin sizin gözünüzün içine bakan bir yavrunuz var ne olur böyle karamsar olmayınız sizin bu hüzünlü halinizin kaldırması için Rabbimize cc. duada bulunmak üzere Enes bir cüz Kur'an okumaya başladı,ve sizin bu sözlerinize de çok üzüldü ellerinizden öpüyor.

Selam ve Saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Kıymetli kardeşimiz selamlarınızı ileteceğiz,neden bu gece böyle bir hüzün içindesiniz evet yarına kim çıkacak belli değil ancak Allah cc. size uzun ömür versin sizin gözünüzün içine bakan bir yavrunuz var ne olur böyle karamsar olmayınız sizin bu hüzünlü halinizin kaldırması için Rabbimize cc. duada bulunmak üzere Enes bir cüz Kur'an okumaya başladı,ve sizin bu sözlerinize de çok üzüldü ellerinizden öpüyor.

Selam ve Saygılarımızla.
    olum bu hayatin tek gercegi abim benim sandigim bu can evladim malim mulkumde rabbimin bana emaneti inanin ben olmasamda rabbim evladimin basinda olacaktir....uzulmeyiniz aksine sevininiz olumu unutmayan bu kardesiniz icin ......selametle dua ile......

Sayfa 60 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 1050585960616270110160 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 8 misafir)