Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 57 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 747555657585967107157 ... SonuncuSonuncu
561 den 570´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleykum kardelecim

masaallah subhanallah ne guzel bir yolculuk ne guzel bir kalp cirpinisi boyle rabbim kazasiz belasiz ibadetlerini hakkiyla yapip gidip gelmeyi nasip etsin insaALLAH .....RABBIM BIZLEREDE NASIP EDER INSAALLAH.........her daim duamdasin dualarinda olmak duasiyla kardesim bizleride an o mubarek topraklarda peygember efendimiz sav kabrinde benim yerimede gozyaslarini akit bir kerede benim icin op kabeyi selamimi ilet tum kutsal topraklara......selametle dua ile.......

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

enes kardesim icin niyetleenip okumaya basladim hergun okudugumu duserim bu sayfadan yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.........
    1.000.000 ya sekur
    kalan.........912.000

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum kardelecim

masaallah subhanallah ne guzel bir yolculuk ne guzel bir kalp cirpinisi boyle rabbim kazasiz belasiz ibadetlerini hakkiyla yapip gidip gelmeyi nasip etsin insaallah .....rabbım bızlerede nasıp eder ınsaallah.........her daim duamdasin dualarinda olmak duasiyla kardesim bizleride an o mubarek topraklarda peygember efendimiz sav kabrinde benim yerimede gozyaslarini akit bir kerede benim icin op kabeyi selamimi ilet tum kutsal topraklara......selametle dua ile.......
    sağol can kardeşim.çok büyük heyacan.kalbim duracak gibi oluyor.
    Rabbim tüm isteyen gönül dostlarına nasip etsin.
    Tabiki dua edeceğim.
    Allahın izniyle.
    Selametle kal canım benim.
    Herşey gönlünce olsun.

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım benim hayırlısıyla gidip gelmek nasip etsin rabbim.
    Allah'ım hepimize o kutsal topraklara gidip gelmek nasip etsin rabbim.
    Allah bütün hatimleri dualarımızı kabul etsin rabbim.
    Canım sen üzülme anneciğin ide rabbim bir kolaylık sağlar allah'ım annenize anneme enes kardeşimize sitede bulunan bütün kardeşlerimize yakınlarına ve bütün şifa bekleyen kardeşlerimize rabbim ya şafi ismi ile tez zamanda hayırlı şifalar nasip edip hiçgörmemişi döndersin inşallah.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın içinde bulunduğumuz maddi manevi sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin rabbim.
    Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin rabbim kendi rızası için. Allah'ım iyilikler güzellikler nasip etsin inşallah.
    Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak allah'ın her iki dünyada sevdiği razı olduğu kullar olmak peygamber efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin rabbim.
    Selam ve dua ile allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun hayırlı günler...
    Canım benim okuduğumuz yasin'ler vakıa süreler esmalarında duasını yaparsın inşallah allah'ım bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin.

çok kıymetli gönül dostum.
    Bizlere emeğin çok.
    Hakkını helal et.
    Bu güzel duaların için allah razı olsun.
    Emeğine yüreğine sağlık.
    Tabiki yaparım inşaallah.
    Selametle kalın.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

enes kardesim icin niyetleenip okumaya basladim hergun okudugumu duserim bu sayfadan yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.........
    1.000.000 ya sekur
    kalan.........910.000

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

KARDELEM.. yolun açık olsun kardeşim... düşününce bile kalbim duracak gibi oluyor.. MAŞALLAH.. Bizlerede dua et olurmu... bizlerede nasip olsun inşallah... çok şükür kardeşim çok şükür.. şükür ki o topraklara gidip yüz sürmek nasip oluyor.. sana anneciğine.. inşallah şifa olacak annene oralar..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

osman abimiz birşey soracaktım.. hafızlık eğitimi için en ideal yaş kaç.. kızımız için düşünüyoruz inşallah.. hayırlısı tabi ve küçük çocuk için ne kadar sürer bu eğitim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    osman abimiz birşey soracaktım.. hafızlık eğitimi için en ideal yaş kaç.. kızımız için düşünüyoruz inşallah.. hayırlısı tabi ve küçük çocuk için ne kadar sürer bu eğitim

Selamun Aleykum

Kıymetli kardeşimiz kızınızın öncelikle Kur''an-ı hatasız okumayı öğrenmesi gereklidir sonra da hafızlık eğitimine başlar,bizler 12 yaşından küçük olanları daha oyun çocuğu olduğu için hafızlık eğtimine başlatmıyoruz ancak Kur'an okumayı öğretmek için yaş sınırı koymuyoruz Şu anda 9 yaşında Kuran okuyan öğrencimiz olduğu gibi 42 yaşında Kur'an okumaya çalışan öğrencimizde var.

Selam ve saygılarımızla

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ve aleyküm selam abimiz..maşallah ne güzel elinizde yetişen gençlere.. ne kadar güzel.. kızımızın meyli var şükürler olsun 3 yaşı bitti müthiş bir ezberi var.. babamız harfleri öğretti birleştirmemiz biraz sıkıntılı.. dikkati çabuk dağılıyor.. ama maşallah ihlas suresini kevser suresini ve fatiha suresinin yarısını ezber yaptı.. niyetimiz hafızlık eğitimi alması ama haklısınız sizin düşündüğünüz gibi düşünmemiştik..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar güzel düşünmüşsünüz allah gönlünüze göre versin..bende oğlum için subyan mektebi araştırdım lakin yaşı küçük diye almıyorlar...oysa benimle beraber her dua ya eşlik edip namaz kılmaya çalışıyor....bilmiyorum araştırmaya devam......

Sayfa 57 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 747555657585967107157 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 8 misafir)