Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 53 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 343515253545563103153 ... SonuncuSonuncu
521 den 530´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı mir_erhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm...
    Bazen Ayrılıklar girer araya ama günlük Yasinlerimiz ve hediye dualarımız devam etmektedir..
    Bizden Değerli hocalarımıza büyüklerimize ve kardeşlerimize selam ve dualarımızı iletiniz...
    Dualarınızda daim olmak en büyük temennimiz..
    Allah c.c. sizleri her daim korusun inşallah.. amin

Selam ve dua ile

Aleykum Selam
    Kıymetli kardeşimiz gurubumuz her gün sizleri isimleri ile tek tek dualarında anmaktadır,gönderdiğiniz selamlar sabah ezanında kardeşlerimize iletilecektir,kıymetli kardeşimiz bizlerin bu günlerde işlerimiz çok yoğun ramazan içinde 15 hafızlık çalışan kardeşimiz imtahana girecek ve hafızlık belgesini alıcak bu kardeşlerimizin son kontrollarını her gün dikkatle yapmaktayız inanın ancak gece 24 ten sonra biraz dinlenebiliyoruz ancak halimizden hiç şikayetimiz yoktur 15 tane daha hafız kadromuza eklenecek bu da bütün yorgunluklara değer.Sizlerde bizleri dualarınızda unutmayınız .

Selam ve Saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleykum abim

ne guzel telaslar rabbim yar ve yardimciniz olsun hafiz adayi kardeslerimizin isimlerini verin ben duama ekleyeyim yasin okuyalim hergun .....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Alaykum

Çok kıymetli kardeşimiz elbette isimleri size bildiririz,sizinle paylaşmak istediğimiz bir sevincimiz daha var gurubumuzdan iki hafızın Kur'an kıraatlarını hocamızın oğlu kayıt yapıp görevli olduğu ünüversiteye götürmüştü orada Kur'an alimleri arkadaşlarına dinletmiş ve orada hayran olmuşlar ve şimdi bu iki kardeşimizi Mekke ye davet ediyorlar bu kardeşlerimiz birincisi Hafız Enes ikincisi ise 22 yaşında olan Hafız Furkan biliyorum sizde çok sevindiniz ayrıca bu hafızları yetiştirenler kim ne kadar güzel okuyorlar diye de sormuşlar Enesi rahmetli hocam yetiştirdi Furkan'ı ise bu zavallı osman yetiştirdi,bilemezsiniz okadar mutlu oldumki sanki başım arşa değdi.

Selam ve Saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

vealeyküm selam kıymetli abimiz
    imreniyorum sizlere,duygu patlaması yaşıyorum yazdıklarınızı okudukça... maşaallah subhanallah...
    selam olsun tüm kardeşlerime.... dualarımdasınız her daim.... tek tek isminizi zikredemesemde,rahmetli halil ibrahim amcamızın hafız grubu için diyerek duama katıyorum sizleri rabbim kabul etsin inşaallah amin...
    allaha emanet olun...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hicranfarukyavuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    vealeyküm selam kıymetli abimiz
    imreniyorum sizlere,duygu patlaması yaşıyorum yazdıklarınızı okudukça... maşaallah subhanallah...
    selam olsun tüm kardeşlerime.... dualarımdasınız her daim.... tek tek isminizi zikredemesemde,rahmetli halil ibrahim amcamızın hafız grubu için diyerek duama katıyorum sizleri rabbim kabul etsin ainşaallah amin...
    allaha emanet olun...

Selamun Aleykum

Allah cc. sizden razı olsun kıymetli kardeşimiz bizlerde sizin pırlanta gibi olan kalplerinize imreniyoruz.

Rabbi Râhime emanet olunuz.Selam ve saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Alaykum

Çok kıymetli kardeşimiz elbette isimleri size bildiririz,sizinle paylaşmak istediğimiz bir sevincimiz daha var gurubumuzdan iki hafızın Kur'an kıraatlarını hocamızın oğlu kayıt yapıp görevli olduğu ünüversiteye götürmüştü orada Kur'an alimleri arkadaşlarına dinletmiş ve orada hayran olmuşlar ve şimdi bu iki kardeşimizi Mekke ye davet ediyorlar bu kardeşlerimiz birincisi Hafız Enes ikincisi ise 22 yaşında olan Hafız Furkan biliyorum sizde çok sevindiniz ayrıca bu hafızları yetiştirenler kim ne kadar güzel okuyorlar diye de sormuşlar Enesi rahmetli hocam yetiştirdi Furkan'ı ise bu zavallı osman yetiştirdi,bilemezsiniz okadar mutlu oldumki sanki başım arşa değdi.

Selam ve Saygılarımızla.
    ve aleykum selam abim
    inanin cok sevindim hangisini soylesem kardesim enesin teslimiyetinin ve sabrinin mukafatlarinin daimi olmasinami ,rahmetli hocamizin emeklerinin karsiligini dunyadaki hayrinin kesilmemesinemi, yoksa bu genc yasta siz kiymetli abimin bu buyuk mertebeye ulasmasinami, sizleri taniyip duanizi almamizami birer altin gibi ozenle itinayla sabirla isliyorsunuz ALLAH aski ile yanan yurekleri ne bir sitem ne bir yorgunluk birakiyor herseyin sahibi daha teri sogumadan veriyor emeginin karsiligini bizlerse dolan gozlerle izliyoruz bu muhtesem hayat dersini varmiydi bunlar ne mutlu diyoruz iyiki varlar ve biz biliyoruz hak yolundan yuruyenlerin ayak sesleri sayesinde merhametiyle merhametleniyoruz sorgusuz sualsiz riziklandiriliyoruz elden geldigince sukur ediyoruz cok sevindim abim hemde cok hepinizden ALLAH razi olsun ilminiz artsin hak yolundan ayrilmayin ardiniz sira ekleyin ekleyebildiginiz kadar insaALLAH.peygamber efendimiz sav sefaatciniz olsun kuran-i kerim in her harfi kadar ecriniz artsin her daim duaniza katin bu nefsiyle ve seytanla hergun savas veren kardesiniz icin hakkiyla kulolabilmek ve layikiyle ibadetlerimi yapmam icin sadece rizasi icin cirpinayim bu fani dunyada ve kelime-i sahadet getirerek vereyim bu emaneti ......selametle dua ile abim tum kardeslerime selam olsun rabbim yar ve yardimcilari olsun hafiz adayi kardeslerimin ........

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

selamun alaykum

çok kıymetli kardeşimiz elbette isimleri size bildiririz,sizinle paylaşmak istediğimiz bir sevincimiz daha var gurubumuzdan iki hafızın kur'an kıraatlarını hocamızın oğlu kayıt yapıp görevli olduğu ünüversiteye götürmüştü orada kur'an alimleri arkadaşlarına dinletmiş ve orada hayran olmuşlar ve şimdi bu iki kardeşimizi mekke ye davet ediyorlar bu kardeşlerimiz birincisi hafız enes ikincisi ise 22 yaşında olan hafız furkan biliyorum sizde çok sevindiniz ayrıca bu hafızları yetiştirenler kim ne kadar güzel okuyorlar diye de sormuşlar enesi rahmetli hocam yetiştirdi furkan'ı ise bu zavallı osman yetiştirdi,bilemezsiniz okadar mutlu oldumki sanki başım arşa değdi.

Selam ve saygılarımızla.
    hayırlı sabahlarınız olsun,
    gönül dostlarımız.
    Bu güzellikleri duyunca çok mutlu oluyoruz.
    Hafız kardeşlerimizin yolları açık olsun.
    Selametle kalın.
    Dün yani pazar günü dua toplantımız vardı.
    çokça dualar edildi sizler hafız kardeşlerimiz ve sitedeki gönül dostlarımız için.
    Rabbim kabUL ETSİN.
    AMİN AMİN AMİN.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Alaykum

Selam ve Saygılarımızla.
    Allahu Ekber ..Rabbim sen ne büyüksün.17 yıllık imtihan bitmiş fazla fazla veriyorsun meyvelerini.
    Önce gönlümüzü sonra gözlerimizi dolduruyorsunuz her yazınızda abim.
    ne kadar imreniyor ne kadar mutlu oluyoruz yazdıklarınızla bilemezsiniz.

Bir hafız ne kadar zamanda yetişiyor? Asıl bunu soracaktım ben abi

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Alaykum

Selam ve Saygılarımızla.
    ah abimiz maşallah.. maşallah.. nedenirki ben bu sayfaya girince ağlamadan çıkmıyorum.. şükürler olsun yine hayır haberler aldık.. evet bende soracaktım bir hafız ne kadar sürede yetişiyor.. ve en ideal yaş kaç

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

enes kardesim icin niyetleenip okumaya basladim hergun okudugumu duserim bu sayfadan yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.........
    1.000.000 ya sekur
    kalan.........920.000

Sayfa 53 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 343515253545563103153 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 5 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 5 misafir)