Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 38 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 2836373839404888138 ... SonuncuSonuncu
371 den 380´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Çok kıymetli Ablalarım Abilerim Amcalarım ve teyzelerim Ben dualarınızla Yüce Rabbimizin cc. lütfuna eriştirdiğiniz kardeşinizin,evladınız Kör Hafız Enes'im ancak benimde Yüce Rabbimizin cc. izni ile artık gören gözlerim var merhametlilerin en merhametlisi ve en hayırlısı olan Rabbimize cc. sonsuz şükürler olsun.Osman hocam bana devamlı dua edenlerin listesini verdi Hafız enes bu listedeki siz sayın büyüklerim için ömrüm oldukça her gün tek tek Yâsin'i şerif okuyacak ve bu büyüklerimin sağlık ve selameti için duada bulunmak üzere Rabbimize cc. söz vermiştir.Daha harfleri tam tanıyamadığım için bu mesajı ben söylüyorum Osman hocam yazıyor inşaAllah çok yakın zamanda kendimde yazıcak kadar okuma ve yazmayı öğreneceğim.Hafız Enes siz büyüklerimi asla unutmayacaktır.Bütün büyüklerimin saygı ve minnetle ellerinden öperim.

Hafızlar gurubunun en küçüğü olan Enes kardeşiniz selam ve saygılarını arz eder. (son satır Enes tarafından yazılmıştır).

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Çok kıymetli Ablalarım Abilerim Amcalarım ve teyzelerim Ben dualarınızla Yüce Rabbimizin cc. lütfuna eriştirdiğiniz kardeşinizin,evladınız Kör Hafız Enes'im ancak benimde Yüce Rabbimizin cc. izni ile artık gören gözlerim var merhametlilerin en merhametlisi ve en hayırlısı olan Rabbimize cc. sonsuz şükürler olsun.Osman hocam bana devamlı dua edenlerin listesini verdi Hafız enes bu listedeki siz sayın büyüklerim için ömrüm oldukça her gün tek tek Yâsin'i şerif okuyacak ve bu büyüklerimin sağlık ve selameti için duada bulunmak üzere Rabbimize cc. söz vermiştir.Daha harfleri tam tanıyamadığım için bu mesajı ben söylüyorum Osman hocam yazıyor inşaAllah çok yakın zamanda kendimde yazıcak kadar okuma ve yazmayı öğreneceğim.Hafız Enes siz büyüklerimi asla unutmayacaktır.Bütün büyüklerimin saygı ve minnetle ellerinden öperim.

Hafızlar gurubunun en küçüğü olan Enes kardeşiniz selam ve saygılarını arz eder. (son satır Enes tarafından yazılmıştır).
    Enes ... Rabbim C.C. gönlündeki ışığı hiç söndürmesin...NUR a gark ol...seni seviyoruz ve çok mutluyuz...Bizi büyüğün say ve hep yanında olduğumuzu bil... NUR lu...gözlerinden öperim...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Sana Allah C.C. ile beraber Allah C.C. nun aynasından ...aynasına ... güzel görüntüler yansımasını diliyorum...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı en-sonebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Enes ... Rabbim C.C. gönlündeki ışığı hiç söndürmesin...NUR a gark ol...seni seviyoruz ve çok mutluyuz...Bizi büyüğün say ve hep yanında olduğumuzu bil... NUR lu...gözlerinden öperim...

Selamun Aleykum

Çok muhterem amcası Enes saygılarıyla ellerinizden öpüyor ve dualarınızı bekliyor.

Selam ve saygılarımızla.

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Çok muhterem amcası Enes saygılarıyla ellerinizden öpüyor ve dualarınızı bekliyor.

Selam ve saygılarımızla.

Rabbimizin C.C. ; Kudretine , hamd ve şükürle sarılmak istiyoruz...Nasip et inşallah...Hep beraberce...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Bizden isteği varsa başımız üstüne yeter ki haberimiz olsun...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Umre ziyaretinde ... Muhammed Mustafa A.S. 'ında hep onunla beraber olmasını ...eşlik etmesini...NUR 'a gark olmasını dilerim...

İnşallah...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Bizden isteği varsa başımız üstüne yeter ki haberimiz olsun...

Allah cc. razı olsun başınız arşa değsin İnşaAllah Enes'in isteği sizlerin hayır duaları Ki sizler zaten ziyadesi ile yapmaktasınız
    Allah cc. razı olsun şimdi bizler sizlerin emirlerini beklemekteyiz.

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Estağfurullah efendim... Sevgimiz sizedir ...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Umre ziyaretinde ... Muhammed Mustafa A.S. 'ında hep onunla beraber olmasını ...eşlik etmesini...NUR 'a gark olmasını dilerim...

İnşallah...

Sayın amcası Enes Umreye değil Hacca gidiyor İnşaAllah özel davet ve vizesi hazır Hocamızın oğulu zaten Mekkede öğretim üyesi ve orada ikamet etmektedir sağ olsun bir telefonla ertesi gün her şey tamamlandı.

Sayfa 38 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 2836373839404888138 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 8 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 8 misafir)