Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 23 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 1321222324253373123 ... SonuncuSonuncu
221 den 230´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Kıdemli Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: Gönlün olduğu yerde
    Teşekkür ve Beğeni

BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

Bugun kiymetli Fehmi TUFANÇ kardesimiz icin ;

Dualarinin ve yaptigi ibadetlerin kabulu
    Gunahlarinin ve eksiklerinin affi
    Dünya ve ahireti icin olan gönül muradlarının nasibi
    Ahirete göçmüş sevdiklerinin ruhuna ve
    Ahirette Peygamber Efendimiz s.a.v komşu olması için,
    Rabbimin razı oldugu salih kullarindan olmasi niyetine bir yasin okuyacağız......

ALLAH KABUL ETSIN........

YARIN KIYMETLI HATIM GURUBU UYELERINDEN "ABDULLAH MERAL" ICIN OKUYACAGIZ............

SELAMETLE DUA ILE.........

not....bize katilmak isteyen kardeslerim isim yazdirabilirler.....

YASIN OKUYACAKLARIN LISTESI
    1-Hicranfarukyavuz
    2-Mir-erhan
    3-leyla-1
    4-melissa26
    5-buket-zeynep
    6-berat05
    7-ecmankel
    8-kardelele
    9-huzunlu
    10-repsol
    11-nazli ceylan
    12-ayse rana

Kıdemli Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Esselamum aelyküm ve Rahmetullahi ve Berakatuhu

Tsunami kardeşim...

Kızınızı -ailenizi anlattığınız o mesajınızı okudum...Okudukça gözlerim doldu ; Allah'a celle celaluhu karşı tevekkülünüze , sabrınıza , şükrünüze ,çocuğunuzu çok sevmenize hayran oldum...

Çocuğunuzla yaşadığınız tüm sıkıntılarınıza karşı gösterdiğiniz güce....
    Dik duruşunuza....

Gece burada olduğum halde sadece mesajları okuyabildim...Yazdıklarınız sizin yaşadıklarınız, gözlerimi doldurdu...Dedim ki...ne de güçlü bir ANNE.... Bir annenin olması gerektiği gibi...BİZİM gibi değil..SİZİN GİBİ...

Akıbetimizi bilmiyoruz...Ama dualarımız bembeyaz ve temiz dille size ulaşacak inşaallah....
    Gönlümüzde geçen herşeye sizde ortaksınız...

Rabbim bu sabrınız karşısında CENNET bahçelerinden en güzellerini nasip eylesin...Hz.Muhammed Mustafa sallallahü teala aleyhi vessellem efendimize komşu eylesin...

Kardeşim...İnanın yazacaklarım çok ama yazmamak tarafındayım...ben gönlümü sizin yazdıklarınıza karşı açamadım bile...

Her daim........Merhametli olan ....yapılan herşeyin karşılığını veren......Rabbime emanet olunuz...

Kıdemli Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Esselamu aleyküm ve rahmetullah...

Leylam...Kardeşim.. sabırlı kardeşim benim...

Allah celle celaluhu ailece geçirdiğiniz bu sıkıntılı günlerinizin , sabrınızın karşılığını inşaallah verecek....

Leylam....

"Yazacağım inşaallah...".

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Aleyküm kardeşim mesajlarınızı okurken inanın ki ne kadar çok duygulanıyorm gözlerim yaşarıyor zaten hala İbrahim hocamızın yokluğuna bir türlü alışamadım geç bulduk erken kaybettik. Siz değerli kardeşlerim ve burada toplanmamıza sebep olan hayırlara vesile olan burda olan olmayan bütün kardeşlerimizden Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Allah'ım enes kardeşimize de tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin ameliyatının başarı ile geçip karanlık olan dünyası aydınlık olur inşallah dualarımız kardeşimizle birlikte.
    Müsaade ederseniz kendimizle ilgili bir olayı paylaşmak istiyorum ben 3 yaşındayken ablam 6 erkek kardeşimde 3 aylıkken annemde o zaman 26 yaşındaydı annemle babam tüp patlaması sonucunda yandılar babamın fazla bir şey yokmuş ama annem alevlerin içinde saatlerce yanmış annem dışarı çıkmaya çaışıyormuş alevler alıp geri içeri çekiyormuş ne kadar yandığını bilmiyor ama nasıl olmuşsa dışarı sürüne sürüne çıkmış tanınmayacak haldeymiş teyzem bile tanımamış annemi daha teyzem erkek kardeşimi almasaymış annem erkek kardeşimi alıp onuda içeri götürecekmiş zaten ne olup bittiğini ben bilmiyorum annemi hastameye götürmüşler en kötü derecede yanıklamış annemin çoğu yeri yanmış özellikle bacakları ayakları kemikler görünüyormuş her gün etlerini keserlerimiş yanık olan sonra geri olur geri keserlermiş zaten annemin hep öleceğini düşünmüşler annem tam 100 kere ameliyat olmuş o etleri kesilirken bir gün sesi bile çıkmazmış Allah'tan hiç bir zaman ümit kesilmez Allah annemi bize bağışladı Allah'ım başımızdan ayırmasın inşallah. annem 1 yıl hastanede kalmış artık hastane ortamından bıkmış acı ızdırap dolu yıllar gelip geçmiş bir yılda evde kalmadan yatmış ben bilmiyorum şu anda zaten ne diyeceğimi bilmiyorum artık kafamı toplayamıyorum
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin inşallah. yeter ki insanın canı sağ olsun insanın canı sağ olduktan sonra acılar sıkıntılar gelir geçer yeter ki can sağ olsun. Allah herkese sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin Rabbim.
    Burda koskocaman bir aile olmamıza vesile olan bütün kardeşlerimizden Allah razı olsun inşallah.Selam ve dua Allah'a emanet olu çok değerli kardeşlerim selametle kalınız selamlar..
    ve aleykum selam olsun canim ablam
    rabbim yar ve yardimcin olsun hepimizin imtihani ayri rabbim kolay eylesin bu dunyadaki guzellikler gelip gecici ahiretteki guzellikler bizim olsun sabirla bekleyecegiz inan ve kazananlardan olacagiz insaALLAH bizlerin cektikleri bir firtina sonrasi en son esen kucuk yel gibi firtinayi hanim sahabelerin hayatinda gordum ben onlar hic isyan etmeden sabrederek guzelliklere erdi insaALLAH dunya hayatinda zaman cok az yapilmasi gerekenler belli kimsenin gonlunu kirmadan hakkiyla ibadet edip emir ve yasaklara uyup sadece ALLAH rizasini gozetirsek bu dunyada aliriz daha ahirete gitmeden cenneti ben ahirette cenneti degil rabbimin yuz cevirmedigi razi oldugu karsisinda utanmayacagim saliha kullarindan olmak istiyorum nasip olur karsilasiriz insaALLAH CANIM ABLAM DUAMDASIN DUALARINDAYIM BILIYORUM ........

DERDIME DERMAN ARARKEN DERDIM BANA DERMAN IMIS ..........
    SELAMETLE DUA ILE........

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı berat05´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    [ı][sıze=4]esselamum aelyküm ve rahmetullahi ve berakatuhu

tsunami kardeşim...

Kızınızı -ailenizi anlattığınız o mesajınızı okudum...okudukça gözlerim doldu ; allah'a celle celaluhu karşı tevekkülünüze , sabrınıza , şükrünüze ,çocuğunuzu çok sevmenize hayran oldum...

çocuğunuzla yaşadığınız tüm sıkıntılarınıza karşı gösterdiğiniz güce....
    Dik duruşunuza....

Gece burada olduğum halde sadece mesajları okuyabildim...yazdıklarınız sizin yaşadıklarınız, gözlerimi doldurdu...dedim ki...ne de güçlü bir anne.... Bir annenin olması gerektiği gibi...bizim gibi değil..sizin gibi...

Akıbetimizi bilmiyoruz...ama dualarımız bembeyaz ve temiz dille size ulaşacak inşaallah....
    Gönlümüzde geçen herşeye sizde ortaksınız...

Rabbim bu sabrınız karşısında cennet bahçelerinden en güzellerini nasip eylesin...hz.muhammed mustafa sallallahü teala aleyhi vessellem efendimize komşu eylesin...

Kardeşim...inanın yazacaklarım çok ama yazmamak tarafındayım...ben gönlümü sizin yazdıklarınıza karşı açamadım bile...

Her daim........merhametli olan ....yapılan herşeyin karşılığını veren......rabbime emanet olunuz...
    [/sıze]
    [/ı]
    ve aleykum selam berat ablam
    allah razı olsun her daım duasında unutmayan vefalı dostlardan cansınız bende gormesemde yanımdasınız ne zaman yanlız oldugumu hıssetsem bır el dokunuyor yuregıme ve anlıyorumkı bır kardesım bana dua edıyor her daım dualarımdasınız selametle dua ıle....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

1-İslâm Çalapkulu (hepimizin büyüğü 58 yaşında hocamızın vekili)
    2-Enes Birtek (Melek hafız 17 yaşında)
    3-Osman soylu
    4-Muhammed Eren
    5-Recep Güre
    6-İhsan Arslan
    7-Fehmi Tufanç

8-Abdullah Merâl
    9-Kadir Sevindik
    10-Ramazan Gönül
    11-Fehmi Atık
    12-Suat Kendir
    13-Salih Özkuzu
    14-Salih Sırdaş
    15-Zafer Tüfekçi
    16-Süleyman Gök
    17-İsa Hepiş
    18-Metin Kızılkaya
    19-Ramazan Temizel
    20-Kâni Yurtsever
    21-Furkan Altuniş
    22-Hasan Baltacı
    23-Özer Özkuzu
    24-Muhlis Konuk
    25-Vedat kıraç

Her biriniz için bir inşirah süresi okudum Rabbim iki dünyanızı da cennet eder inşallah.

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Okudum.Allah kabul etsin.
    Selametle kalın.
    Okumaya devam ediyorum .
    Gönül dostlarım.
    Allaha emanet olun.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum
    Muhterem Kardeşlerimiz Enes kardeşimizi bu sabah tekbir sesleri ve dualar ile hastahaneye yolcu ettik ameliyat gününe kadar gerekli tetkik ve ön hazırlıklar yapılacak doktorun tespit edeceği lensler hazırlanacak,bu sabah doktorların tetkikleri neticesinde çok ümitli oldukularını gördük ve mutlu olduk,Bu sabah bütün hafız kardeşleri ile kucaklaştı hapimizle helallaştı ve hepiniz şahit olunki netice ne olursa olsun ben takdire razıyım diyerek ve ağlıyarak Rahmetlik Hocamızın Muhterem oğulları ve refakatlerinde bende dahil 5 kişi ile hayıra doğru yolculuk başladı.İnşaAllah karanlık olan dünyası aydınlanacak ve bu üzüntü sona erecek,hepimizde üzüntü ve sevinç bir arada tarif edilemez bir ruh hali içindeyiz.Hafız kardeşleri devamlı Allah'a cc. yalvarma halindeler Yüce Rabbimiz cc inşaAllah yalavarmakta olan bu hafız kullarını sevindirir.daha fazla yazamıyacağız bizi bağışlayınız.

Selam ve saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum
    muhterem kardeşlerimiz enes kardeşimizi bu sabah tekbir sesleri ve dualar ile hastahaneye yolcu ettik ameliyat gününe kadar gerekli tetkik ve ön hazırlıklar yapılacak doktorun tespit edeceği lensler hazırlanacak,bu sabah doktorların tetkikleri neticesinde çok ümitli oldukularını gördük ve mutlu olduk,bu sabah bütün hafız kardeşleri ile kucaklaştı hapimizle helallaştı ve hepiniz şahit olunki netice ne olursa olsun ben takdire razıyım diyerek ve ağlıyarak rahmetlik hocamızın muhterem oğulları ve refakatlerinde bende dahil 5 kişi ile hayıra doğru yolculuk başladı.inşaallah karanlık olan dünyası aydınlanacak ve bu üzüntü sona erecek,hepimizde üzüntü ve sevinç bir arada tarif edilemez bir ruh hali içindeyiz.hafız kardeşleri devamlı allah'a cc. Yalvarma halindeler yüce rabbimiz cc inşaallah yalavarmakta olan bu hafız kullarını sevindirir.daha fazla yazamıyacağız bizi bağışlayınız.

Selam ve saygılarımızla.
    ve aleykum selam abım

rabbım yar ve yardımcınız olsun enes kardesımızın gozlerıne nur varsın hayırlı haberlerınızı beklıyoruz ............her daım dualarımdasınız.......

Selametle dua ıle....

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum
    Muhterem Kardeşlerimiz Enes kardeşimizi bu sabah tekbir sesleri ve dualar ile hastahaneye yolcu ettik ameliyat gününe kadar gerekli tetkik ve ön hazırlıklar yapılacak doktorun tespit edeceği lensler hazırlanacak,bu sabah doktorların tetkikleri neticesinde çok ümitli oldukularını gördük ve mutlu olduk,Bu sabah bütün hafız kardeşleri ile kucaklaştı hapimizle helallaştı ve hepiniz şahit olunki netice ne olursa olsun ben takdire razıyım diyerek ve ağlıyarak Rahmetlik Hocamızın Muhterem oğulları ve refakatlerinde bende dahil 5 kişi ile hayıra doğru yolculuk başladı.İnşaAllah karanlık olan dünyası aydınlanacak ve bu üzüntü sona erecek,hepimizde üzüntü ve sevinç bir arada tarif edilemez bir ruh hali içindeyiz.Hafız kardeşleri devamlı Allah'a cc. yalvarma halindeler Yüce Rabbimiz cc inşaAllah yalavarmakta olan bu hafız kullarını sevindirir.daha fazla yazamıyacağız bizi bağışlayınız.

Selam ve saygılarımızla.
    rabbim yar ve yardımcınız olsun abi,enes kardeşimize şifalar versin,inşaallah hayırlı haberlerle dönersiniz.dualarımız sizinle...

Sayfa 23 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 1321222324253373123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)