Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  124
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 187 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 87137177185186187188189 ... SonuncuSonuncu
1.861 den 1.870´e kadar. Toplam 1964 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

ya Şekur

okunan.......431.000

Allah kabul etsin

Teşekkür ve Beğeni

Esselamun Aleykum

Sayın leyla hanımefendi çok kıymetli Abdullah hocamız Ramazan ayı boyunca kabede bulunucak ve bayramın ikinci günü tekrar aramızda olacaktır kendisi giderken sizlerin bir isteği olabilir düşüncesi ile bize ara ara siteyi kontrol etmemizi söylemiş idi
    Hatim duası talebiniz görülmüş ve gözümüzün nuru İslam hocamıza iletilmiştir Kadir gecesi büyük bir katılımla dergahımızda kutlama yapılacaktır ve o şölende sizin tamamlamış olduğunuz hatim duası bizzat İslam hocamız tarafından yapılacak ve size bildirilecektir.

İslam hocamızın size selam ve hayır dualarını iletiyor Saygılarımızı sunuyoruz Esselamun Aleykum

Kuran öğretmeni hafız Musab.
    Konu hafız abdullah tarafından (11-06-2017 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir.

3. Teşekkür edenler Dil_Dar, leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler Dil_Dar, leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hafız abdullah´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esselamun Aleykum

Sayın leyla hanımefendi çok kıymetli Abdullah hocamız Ramazan ayı boyunca kabede bulunucak ve bayramın ikinci günü tekrar aramızda olacaktır kendisi giderken sizlerin bir isteği olabilir düşüncesi ile bize ara ara siteyi kontrol etmemizi söylemiş idi
    Hatim duası talebiniz görülmüş ve gözümüzün nuru İslam hocamıza iletilmiştir Kadir gecesi büyük bir katılımla dergahımızda kutlama yapılacaktır ve o şölende sizin tamamlamış olduğunuz hatim duası bizzat İslam hocamız tarafından yapılacak ve size bildirilecektir.

İslam hocamızın size selam ve hayır dualarını iletiyor Saygılarımızı sunuyoruz Esselamun Aleykum

Kuran öğretmeni hafız Musap.
    Hoşgeldiniz hafız musab hocam. Rabbim tüm dualarımızı kabul buyursun inşallah. Leyla ablamız şuan burda değil ama sabah geldiğinde görecektir inşallah .. bu mübarek Ramazan on hürmetine bende dualarınıza talibim haddim olmayarak...
    Allah yar be yardımcınız olsun ..

5. Beğenenler leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hafız abdullah´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esselamun Aleykum

Kuran öğretmeni hafız Musab.
    Ve Aleyküm Selam
    Çok Değerli kardeşim hoş geldiniz aramıza bende ara sıra mesajlarıma siteye bakıyorum sizden haber alırım diye mesajınızı yeni gördüm kardeşim çok değerli hocam da güle güle gidip hayırla dönmek nasip etsin Rabbim inşallah.
    Rabbim hayırlısıyla tez zamanda bizlerede o kutsal yerlere gitmek nasip etsin Rabbim.
    Allah çok değerli hocamdan çok değerli kardeşlerimden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Çok değeri kardeşim değerli hocam şimdi burada paylaşmak istemiyorum ama çok üzücü olaylar yaşadım hocam gelince görüşürüz inşallah.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile estin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
    Selam ve dua ile selametle kalınız saygılar selamlar çok değerli hocamın da ellerinden hürmetle öperim Allah sizleri başımızdan eksik etmesin inşallah...

Esselamun Aleykum .

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

ya Şekur

okunan.......433.000

Allah kabul etsin

8. Beğenenler Dil_Dar, Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allah'm Sen kalbi kırıkların sığınağı yolda kalmışların kimsesizlerin sahipsizlerin Sahibisin Allah'ım hüznümü kederimi acizliğimi çaresizliklerimi zulümlükleri kötülükleri Sana havel ediyorum Allah'ım Sana sığındım Sana dayandım bütün sıkıntılarımı Sana havel ettim Sahipsizlerin Sahibi Sensin Rabbim yardımcımız Vekilimiz Sahibimi Şahidimiz Sensin Sana dayandık Sana tevekkül ettik Sen yardım et Rabbim.

10. Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

ya Şekur

okunan.......434.000

Allah kabul etsin

12. Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.

EY GÖKLERİN,YERİN VE HERŞEYİN RABBİ VE MALİKİ ALLAHIM!

EVVEL SENSİN, SENDEN ÖNCE HİÇ BİR ŞEY YOKTUR. AHİR SENSİN SENDEN SONRA DA HİÇ BİR ŞEY YOKTUR.

ZAHİR SENSİN SENDEN AÇIK HİÇ BİR ŞEY YOKTUR. BATIN SENSİN SENDEN SAKLI DA HİÇ BİR ŞEY YOKTUR.

ALLAHIM! SENİ HER TÜRLÜ NOKSANLIKTAN TENZİH EDERİM, SENİ HAKKIYLA SENA ETMEKTEN ACİZİM, SANA HER HALİMDE HAMD EDERİM.

EY MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİ, GAZABINDAN AFFINA VE RIZANA, UKUBETİNDEN AFİYETİNE SIĞINIRIM, SIĞINILACAK ANCAK SENSİN.

ALLAHIM! BİZİM İÇİN SEN NE DİLEMİŞSEN ODUR. HÜKM SENİNDİR.

YARABBİ! HAKKIMIZDAKİ HÜKMÜNLE; BİZİM YÜZÜMÜZDEN HUYSUZ VE YÜZSÜZ DÜŞMANLARIMIZI
    SEVİNDİRME, BİZİM YÜZÜMÜZDEN BİZİ ACIMASIZLARIN ELİNE BIRAKMA, BİZİM YÜZÜMÜZDEN BİZİ SEVENLERİ MAHÇUP ETME, BİZİM YÜZÜMÜZDEN BİZLERİ KÜFRE VE ŞİRK'E DÜŞÜRME

ALLAHIM! BİLİYORUM VE SANA İNANIYORUM Kİ; BİZLERİ HEP BU HALİMİZ ÜZERE BIRAKMAZSIN,ÇÜNKÜ SEN RÂHMAN VE RAHİMSİN.

GECEYİ GÜNDÜZE DÖNDÜRÜR, ÖLDÜRÜR VE DİRİLTİRSİN, RIZIK VERİRSİN.

BİZLERİ BİZİM YÜZÜMÜZDEN CEZALANDIRMA, BİZİ BAĞIŞLA, BİZE MERHAMET ET.

ÜZERİMİZDEKİ KARANLIĞINI GÜNDÜZÜNE ÇEVİR, BİZLERİ DİRİLT YÂ HAYY U YÂ KAYY UM!

ALLAHIM! BİZLER ACİZ VE GÜÇSÜZ KALDIK, SEVK-İ İDAREMİZİ SANA HAVELE ETTİK.

SEN MERHAMETLİLERİN EN MERHAMETLİSİSİN.

BÜTÜN İYİLİKLER SENİN KABZA-İ KUDRETİNDEDİR.

ÜZERİMİZDEKİ İYİLİKLERİNİ NİMETİNLE TAMAMLA, KÖTÜLÜKLERİ ÜZERİMİZDEN KALDIR.

ALLAHIM! HERŞEYE KAADİR OLAN KUDRET VE KUVVET ANCAK SENİNDİR.

YARDIM ANCAK SENDENDİR.

ZATININ HAKKI İÇİN, İNDİNDEKİ YÜCE İSMİNİN İŞARET ETTİĞİ MANA HAKKI İÇİN, KENDİNE SEÇTİKLERİNİN İNDİNDEKİ SEVGİSİNİN HAKKI İÇİN RAHMETİNLE BİZE YARDIM ET.

ÂMİN ÂMİN ÂMİn

14. Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

ya Şekur

okunan.......435.000

Allah kabul etsin

16. Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

18. Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
Sayfa 187 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 87137177185186187188189 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)