Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 14 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 412131415162464114 ... SonuncuSonuncu
131 den 140´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Kıymetli Kardeşlerimiz,Hatim gurubumuzca cennet mekân Rahmetlik İbrahim hocamızın kendi el yazısıyla yapmış olduğu listesindeki gönül dostlarına hocamıza vekâleten naçizane bir hediye olmak üzere her gün bir kardeşimize hatim hediye edilecektir. Bu günkü hatim hediyemiz sayın tsunami kardeşimiz için gurbumuzca okunmuş olup sayın kardeşimizin sevgili kızlarına Rabbimizin şifa vermesi ve bir daha hiç bir hastalık vermemesi,tsunami kardeşimizin gönlünün her muradını vermesi her türlü kusur ve hatalarının affolunması ve ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhuna ulaştırılması için toplu halde duada bulunulmuş ve Rabbimize arz olunmuştur.

Not; Yarın'ki hediyemiz Sayın Melissa26 için okunacak hatim olucak ve yine buradan bildirilecektir.

Gurubumuz adına hepinize selam ve saygılarımızı arz ederiz.
    Selamun Aleykum

Gurubumuzca Cennet mekân İbrahim hocamıza vekâleten sayın Melissa26 için okunan hatim tamamlanmış olup,Sayın melissa'nın gönlünün her muradının kabulu,sağlık ve mutluluğu,her türlü hata ve kusurlarının affolunması,ailesinden ahırete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi için toplu dua yapılmış ve Yüceler yücesi Rabbimize cc.arz olunmuştur.

Not: Yarın'ki Hediyemiz Sayın Mavci için olucaktır.

Gurubumuz adına selam ve saygılarımızı arz ederiz.
    Ve Aleyküm Selam kardeşim emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Çok değerli İbrahim hocamızın beklemediğimiz anda vefatı bizleri çok üzdü bizim için o kadar çok değerli ve özeldi ki ne desek boş zaten Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.
    Bu aralar eskisi gibi sık sık eskisi gibi siteye girmiyorum dualarda bile aktif olamıyorum annemin rahatsızlığı ameliyatları küçük yeğenlerimin bakımı birde 14 aydır düşmüş olduğum sıkıntılar ama yinede Allah beterin beterinden korusun Allah bundan geriye bırakmasın inşallah.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Allah bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
    Allah bu mübarek üç ayların okunan Kur'anlar hatimler dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
    Allah okunan Hatimleri kabul etsin her bir harfi için Rabbim iki dünyada kat kat mükafatınızı vermek nasip etsin Rabbim.
    Allah hayırlara vesile olduğunuz için sizleride darda sıkıntıda bırakmasın inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Kıymetli Kardeşlerimiz,Hatim gurubumuzca cennet mekân Rahmetlik İbrahim hocamızın kendi el yazısıyla yapmış olduğu listesindeki gönül dostlarına hocamıza vekâleten naçizane bir hediye olmak üzere her gün bir kardeşimize hatim hediye edilecektir. Bu günkü hatim hediyemiz sayın tsunami kardeşimiz için gurbumuzca okunmuş olup sayın kardeşimizin sevgili kızlarına Rabbimizin şifa vermesi ve bir daha hiç bir hastalık vermemesi,tsunami kardeşimizin gönlünün her muradını vermesi her türlü kusur ve hatalarının affolunması ve ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhuna ulaştırılması için toplu halde duada bulunulmuş ve Rabbimize arz olunmuştur.

Not; Yarın'ki hediyemiz Sayın Melissa26 için okunacak hatim olucak ve yine buradan bildirilecektir.

Gurubumuz adına hepinize selam ve saygılarımızı arz ederiz.
    Selamun Aleykum

Gurubumuzca Cennet mekân İbrahim hocamıza vekâleten sayın Melissa26 için okunan hatim tamamlanmış olup,Sayın melissa'nın gönlünün her muradının kabulu,sağlık ve mutluluğu,her türlü hata ve kusurlarının affolunması,ailesinden ahırete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi için toplu dua yapılmış ve Yüceler yücesi Rabbimize cc.arz olunmuştur.

Not: Yarın'ki Hediyemiz Sayın Mavci için olucaktır.

Gurubumuz adına selam ve saygılarımızı arz ederiz.
    Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

Bugun kiymetli islam hocamizin
    dualarinin ve yaptigi ibadetlerin kabulu
    gunahlarinin ve eksiklerinin affi
    dunya ve ahireti icin olan gonul muradlarinin nasibi
    ahirete gocmus sevdiklerinin ruhuna
    ahirette peygamber efendimiz sav komsu olmasi
    rabbimin razi oldugu salih kullarindan olmasi niyetine bir yasin okuyacagim............

ALLAH KABUL ETSIN........

YARIN KIYMETLI OSMAN ABIM ICIN OKUYACAGIM ............

SELAMETLE DUA ILE.........
    not....bana katilmak isteyen kardeslerim isim yazdirabilirler.....

YASIN OKUYACAKLARIN LISTESI
    1-Hicranfarukyavuz
    2-Mir-erhan
    Allah razı olsun canım bende katılmak isterim elimden geldiğince Allah kabul etsin.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun canım bende katılmak isterim elimden geldiğince Allah kabul etsin.
    aleykum selam ablam amin ecmain olsun hemen ekliyorum rabbim kabul etsin ..............selametle dua ile...........

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Her birisi gökte parlıyan yıldızlar gibi pırıl pırıl olan kıymetli kardeşlerimiz gecenin bu saatinde ancak vakit bulup siteye giren bu Rabbimin cc. aciz ve zavallı osman kulu inanınız ki bu kadar değerli bir hediye bu güne kadar almamıştır,bu saatde gözlerimiz yaşardı Allah cc. hepinizden Razı ve hoşnut olsun ve hepinizi hoşnut eylesin Teheccüd namazımızın Rahmetli hocamızdan sonra değişmez imamı İslam hocamızın sizler için ettiği duayı bir duyabilseydiniz,ellerini göğe doğru kaldırarak ettiği bu güzel duanın en son cümlesini size bildiriceğim.......Ya Rabbi İlahi Ya Rabbi bizlere Yâsin ikram eyleyen kullarına Cennetinde kevser suları ikram eyle onları Peygamberler sofrasında rızıklandır dünya hayatlarında da onları her türlü sıkıntılardan muhafaza buyur şüphesizki en büyük ikram sahibi sensin.........Sayın kardeşlerimiz bizler hepinize haklarımızı helal ettik Allah rızası için sizlerde bizlere hakkınızı helal ediniz.
    Sayın tsunami kardeşimiz Allah c.c sizi hep böyle hayır işlerinde öncü eylesin.

Selam ve saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah cümlenizden razı olsun
    anlaşıldı hergün yasin bende varım da demeden katılacaktım
    Rabbim illaki beni cennetine zorla davet eder, ne yapalım emir büyük yerden
    davete icabet gerek, sevenlere sevdiğini anmak gerek
    ve duaya muhtac kardeşiniz, diyemez ama Rabbim bilir ya ... zorla da iştirak ettirir
    Belki de sevdiğimiz ile de bizi haşreder ... Rabbim hafızları çok sevdik , senin rızan için bizleri de affet...
    olmadı (niye?) onlarr benden bi adım önde .. olsun daha güzel dua ile mukabele eyle
    Rabbim Allah'ım senin rızan için okuyan bu kardeşlerimizi cennetin en güzel köşesine yer eyle
    Rasule komşu eyle, kevserden damla damla içerken... gönüllere bir şey söyle
    Rabbena atina fiddünya haseneten ve kına azabennar...birrahmetike ya erhamerrahimin
    ey güzel insan masus mu yaptın ? gitmeden güzelliğini gösterip peşinden gideyim
    Rabbim mertebelerini artır! sana açılan elleri boş çevirme, duaları kabul olanlardan eyle (bu garibe de acı ) ne o hacı?
    Rabbim halimi sen bil yeter!

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

bende varım okurum inşallah elimden geldiğince....bugün OSMAN abimiz için mi okunuyor anca akşam okuyabilirim ama

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Her birisi gökte parlıyan yıldızlar gibi pırıl pırıl olan kıymetli kardeşlerimiz gecenin bu saatinde ancak vakit bulup siteye giren bu Rabbimin cc. aciz ve zavallı osman kulu inanınız ki bu kadar değerli bir hediye bu güne kadar almamıştır,bu saatde gözlerimiz yaşardı Allah cc. hepinizden Razı ve hoşnut olsun ve hepinizi hoşnut eylesin Teheccüd namazımızın Rahmetli hocamızdan sonra değişmez imamı İslam hocamızın sizler için ettiği duayı bir duyabilseydiniz,ellerini göğe doğru kaldırarak ettiği bu güzel duanın en son cümlesini size bildiriceğim.......Ya Rabbi İlahi Ya Rabbi bizlere Yâsin ikram eyleyen kullarına Cennetinde kevser suları ikram eyle onları Peygamberler sofrasında rızıklandır dünya hayatlarında da onları her türlü sıkıntılardan muhafaza buyur şüphesizki en büyük ikram sahibi sensin.........Sayın kardeşlerimiz bizler hepinize haklarımızı helal ettik Allah rızası için sizlerde bizlere hakkınızı helal ediniz.
    Sayın tsunami kardeşimiz Allah c.c sizi hep böyle hayır işlerinde öncü eylesin.

Selam ve saygılarımızla.
    ve aleykum selam kiymetli abim inanin gozlerimde yaslarla okudum mesajinizi o ne guzel dua o ne guzel istek rabbim razi olsun islam hocamdan ve sizlerden ne kadar dua etsekte sizler gibi yuregi hergun ALLAH aski icin yanan dilinde sadece ALLAH kelami olan emanet azalarini ve zamanini sadece ALLAH yolunda harcayan mubarek zatlar gibi olmaz herdaim dualarimizdasiniz sizleri var eden rabbim sizleri yetistiren anne babalarinizdan merhum h. ibrahim hocamizdan razi olsun ......selametle dua ile......

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı melissa26´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah cümlenizden razı olsun
    anlaşıldı hergün yasin bende varım da demeden katılacaktım
    Rabbim illaki beni cennetine zorla davet eder, ne yapalım emir büyük yerden
    davete icabet gerek, sevenlere sevdiğini anmak gerek
    ve duaya muhtac kardeşiniz, diyemez ama Rabbim bilir ya ... zorla da iştirak ettirir
    Belki de sevdiğimiz ile de bizi haşreder ... Rabbim hafızları çok sevdik , senin rızan için bizleri de affet...
    olmadı (niye?) onlarr benden bi adım önde .. olsun daha güzel dua ile mukabele eyle
    Rabbim Allah'ım senin rızan için okuyan bu kardeşlerimizi cennetin en güzel köşesine yer eyle
    Rasule komşu eyle, kevserden damla damla içerken... gönüllere bir şey söyle
    Rabbena atina fiddünya haseneten ve kına azabennar...birrahmetike ya erhamerrahimin
    ey güzel insan masus mu yaptın ? gitmeden güzelliğini gösterip peşinden gideyim
    Rabbim mertebelerini artır! sana açılan elleri boş çevirme, duaları kabul olanlardan eyle (bu garibe de acı ) ne o hacı?
    Rabbim halimi sen bil yeter!
    selamun aleykum ablam her daim bu yolda yoldasim ablam sonunda cennet gulleri varmis huriler varmis kim istemez ama ne sen nede ben talibiz bu hediyelere her daim rizan her daim duan olmak degilmi tek dilegimiz..........

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende varım okurum inşallah elimden geldiğince....bugün OSMAN abimiz için mi okunuyor anca akşam okuyabilirim ama
    tabiki sende varsin sen ve guzel gonlun her hayrin yaninda insaALLAH.........

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

İnşALLAH canım benim.. sizler sayesinde hayırda olmam.. şükürler olsun sizlerle buluşturana....

Sayfa 14 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 412131415162464114 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)