Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 13 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 311121314152363113 ... SonuncuSonuncu
121 den 130´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Sayın hicranfarukyavuz kardeşimizin Regaip günü Rabbimizin cc. rahmetine kavuşan Kur'an dostu olan Kayınpederi Merhum Hasan Çetin Yavuz beyefendinin ruhuna iletilmesi için bu sabah tamamlanan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabı Merhumun ruhuna hediye edilmiş,Merhumun kabrinin Kur'an-ı Âzimi Şânın nuru ile aydınlanması kabrinin cennet bahçelerinden bir bahçe olması hata ve kusurlarının affolunması için gurubumuzca toplu duada bulunulmuş ve Yüceler yücesi Rabbimize cc. arz olunmuştur.
    Geride kalan kederli ailesine Rabbimizden cc. sabrı cemil vermesini niyaz ederiz.

Gurubumuzca başsağlığı diler Selam ve saygılarımızı arz ederiz.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Bu sabah okunan hatmi şerifin ecrinden hasıl olan sevabını Sayın Çeşmi bülbül Kardeşimizin ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi,hayırlı sağlıklı mutlu bir dünya hayatı geçirmesi,hata ve kusurlarının affı için duada bulunulmuş ve Yüce Rabbimize arz olunmuştur.

Bütün Kardeşlerimizin cuma bayramını kutlar Selam ve saygılarımızı arz ederiz.
    ve aleykumusselam..
    ALLAH Celle Celalühü razı olsun..

Forum Üyesi
    Yer: Mevlana diyarı
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Gurubumuzca bu sabah tamamlanan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabını Sayın VaVeyla kardeşimizin ailesinden ahirete göçmüş olan sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi, hayırlı sağlıklı mutlu ve uzun bir ömür geçirmesi,hata ve kusurlarının affı için toplu duası yapılmış,Yüceler Yücesi Rabbimize cc. arz olunmuştur.

Not: Yarın Sayın Hacer Fatih kardeşimiz için Hatim indirilecektir.

Gurubumuzun Selam ve saygılarını arz ederiz.
    ve aleyküm selam, Allah cc razı olsun değerli abim ismimi görmek sevindirdi Rabbim sizede dünya ahiret saadeti versin

bu konudan beni haberdar eden çeşmi bülbül candan da Allah razı olsun

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Sayın hicranfarukyavuz kardeşimizin Regaip günü Rabbimizin cc. rahmetine kavuşan Kur'an dostu olan Kayınpederi Merhum Hasan Çetin Yavuz beyefendinin ruhuna iletilmesi için bu sabah tamamlanan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabı Merhumun ruhuna hediye edilmiş,Merhumun kabrinin Kur'an-ı Âzimi Şânın nuru ile aydınlanması kabrinin cennet bahçelerinden bir bahçe olması hata ve kusurlarının affolunması için gurubumuzca toplu duada bulunulmuş ve Yüceler yücesi Rabbimize cc. arz olunmuştur.
    Geride kalan kederli ailesine Rabbimizden cc. sabrı cemil vermesini niyaz ederiz.

Gurubumuzca başsağlığı diler Selam ve saygılarımızı arz ederiz.
    allah c.c razı olsun hepinizden.okunan hatm-i şerifleri rabbim kabul buyursun ecrini kat kat versin inşaallah.
    çok teşekkür ediyorum ben yasin isterken siz hatim indirdiniz,çok duygulandırdınız beni.
    tüm kardeşlerime selamlar sevgiler...
    allaha emanet olun...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Kubra :)´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum....benim sizden hatta bu forumdaki herkezden bir ricam olacakti..ben hatim den cok dualarinizi istiyorum....yani rica ediyorum....bu aralar oyle ihtiyacim varki duaya hemde cok.....ne olur benim için de dua edermisiniz.. .. Allah ta biliyor ki oyle ihtiyacim varki.. bazen kalbim duracak sekilde ağlamaya basliyorum hep dua ile yüce rabbimden yârdim diliyorum..... bilmiyorum artik cok çaresiz kaldim bu hayatta ....bugun belkide burdaki insanlarin dualarina ihtiyacim vardir... dedim ve buraya yazdım...umarim beni anliyan hisseden ve dua edeniniz olur....lütfen beni duanzdan eksik etmeyin ne olur olur mu?.... içimdekileri yasadiklarimi buraya yazma imkanim yok....cunki gucum yetmez ki.......... inanin bu KADAR çaresiz ve güçsüz olmasaydım sizleri kendi sikintimla meşgul etmezdim...ama dedim ya belkide oyle iste.... bide benim adim kubra değil..bilmenizi isterim

Selamun Aleykum

Sayın Kardeşimiz bu gün ikindi namazını müteakip gurubumuzca Yüceler yücesi Rabbimizin cc.sıkıntı ve üzüntülerinizi gidermesi kalbinizi mütmain etmesi ve üzerinize sekinet indirmesi için toplu duada bulunulmuş ve yüce Rabbimize cc. arz edilmiştir.

Selam ve saygılarımızla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleykum kiymetli osman abim

sizden bir ricam var hatim gurubunuzda bulunan degerli kardeslerim ve merhum h. ibrahim hocamizin talebelerinin isimlerini bana yazarmisiniz hemen isteme sebebimi aciklayayim sizlerin benim ve kizim icin yaptiginiz dualar ve okudugunuz hatimlere karsilik nacizene bende hergun birine bir yasin okumak istiyorum tabi bana katilmak isteyen kardeslerimizde katilabilirler.bana bu guzelligi lutfedin sizler icin biseyler yapmak istiyorum ......selametle dua ile.....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

Bugun kiymetli islam hocamizin
    dualarinin ve yaptigi ibadetlerin kabulu
    gunahlarinin ve eksiklerinin affi
    dunya ve ahireti icin olan gonul muradlarinin nasibi
    ahirete gocmus sevdiklerinin ruhuna
    ahirette peygamber efendimiz sav komsu olmasi
    rabbimin razi oldugu salih kullarindan olmasi niyetine bir yasin okuyacagim............

ALLAH KABUL ETSIN........

YARIN KIYMETLI OSMAN ABIM ICIN OKUYACAGIM ............

SELAMETLE DUA ILE.........
    not....bana katilmak isteyen kardeslerim isim yazdirabilirler.....

YASIN OKUYACAKLARIN LISTESI
    1-Hicranfarukyavuz
    2-Mir-erhan
    3-leyla-1

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM

Bugun kiymetli islam hocamizin
    dualarinin ve yaptigi ibadetlerin kabulu
    gunahlarinin ve eksiklerinin affi
    dunya ve ahireti icin olan gonul muradlarinin nasibi
    ahirete gocmus sevdiklerinin ruhuna
    ahirette peygamber efendimiz sav komsu olmasi
    rabbimin razi oldugu salih kullarindan olmasi niyetine bir yasin okuyacagim............

ALLAH KABUL ETSIN........

YARIN KIYMETLI OSMAN ABIM ICIN OKUYACAGIM ............

SELAMETLE DUA ILE.........
    not....bana katilmak isteyen kardeslerim isim yazdirabilirler.....
    ben katılırım canım seve seve... bu tarz durumlarda istediğin gibi ekleyebilirsin beni listeye sormana gerek yok...

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Selamün Aleyküm...
    Konuyu takib etme durumum tam olmayabilir.. ama bende bugünden başlıyorum okumaya...
    İnşallah beni de gönülden ekleyebilirsiniz...
    Kuran sevdalısı Sevgili İbrahim hocamızın dostlarının yaptıklarına karşılık olmaz belki ama...
    Ben de bu hediye kervanındayım inşallah...
    Selam ve dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hicranfarukyavuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben katılırım canım seve seve... bu tarz durumlarda istediğin gibi ekleyebilirsin beni listeye sormana gerek yok...
    selamun aleykum canim ogle namazini kildim aklima geldi boyle birsey yapmak ekledim listeye rabbim hepsinden razi olsun ......

Alıntı mir_erhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm...
    Konuyu takib etme durumum tam olmayabilir.. ama bende bugünden başlıyorum okumaya...
    İnşallah beni de gönülden ekleyebilirsiniz...
    Kuran sevdalısı Sevgili İbrahim hocamızın dostlarının yaptıklarına karşılık olmaz belki ama...
    Ben de bu hediye kervanındayım inşallah...
    Selam ve dua ile
    ve aleykum selam abim
    ALLAH razi olsun uzerimizde emekleri cok karsilik beklemeden ALLAH rizasi icin yaptiklarini biliyorum ama icimden geldi rabbim kabul eder insaALLAH.

Sayfa 13 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 311121314152363113 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)