Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 115 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 1565105113114115116117125165 ... SonuncuSonuncu
1.141 den 1.150´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Kıdemli Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Yer: Şehr-i DONDURMA
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hafız salih´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Ben hafız Salih ,sitedeki bütün kardeşlerimizi Selamların en güzeli ile selamlıyorum.

Öncelikle Merhum İbrahim hocamızı osman hocamızı mustafa hocamızı hiç unutmayan yine Enes kardeşini ve İslam hocamızı da hiç unutmayan Leyla hanımefendiye sonsuz teşekkür ederiz .Ayrıca Bize özelden hoş geldiniz mesajı gönderen başkentli rumuzlu beyefendiye çok teşekkür ederiz .
    Siteye girişimiz Enes kardeşimizin arzusu ile olmuştur ben yaşı altmışı geçmiş olduğum için pek bu işlerden gençler kadar anlamıyorum bu sebeple hatamız olursa hoş görünüz.
    Muhterem leyla hanımefendi kardeşimiz Enesimizi merak ettiğinizi biliyoruz her gün ziyaretine gidiyoruz size çok selamları var kendisi akciğer zafiyetinden iki aydan fazla hastahanede yatıyor hiç bir hayati tehlikesi yok ancak İslam hocamızın ricasını emir kabul eden doktor dostlarımız tedavisini uzatarak devam ettirmekteler
    Sizlere gelirken elimiz boş gelmedik hatim Gurubumuz bu gün indirdiği 3 hatmi şerifin ecrinden hasıl olan sevabını sitedeki bütün kardeşlerimizin sevdiklerinden ahirete göçenlerin ruhlarına iletilmek üzere duası yapılarak Yüce Rabbimize arz edilmiştir .bundan sonrada tıpkı rahmete kavuşan sevgili hocalarımızın yaptığı gibi gurubumuzca her gün indirilen hatimlerden bir kardeşimize dusı yapılarak hediye edilecektir....
    Rabbimizin selamı siz kardeşlerimizin üzerine olsun....Hatim gurubu adına Hafız Salih.
    Ve Aleykumselam ve Rahmatullahi ve Barekatuhu...
    Hoşgeldiniz değerli abimiz...
    Rabbim ebeden razı ve hoşnut olsun inşallah...
    Aminnn...
    Bilmukabele...Selam ve DUA ile...

Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Ben hafız Salih ,sitedeki bütün kardeşlerimizi Selamların en güzeli ile selamlıyorum.

Öncelikle Merhum İbrahim hocamızı osman hocamızı mustafa hocamızı hiç unutmayan yine Enes kardeşini ve İslam hocamızı da hiç unutmayan Leyla hanımefendiye sonsuz teşekkür ederiz .Ayrıca Bize özelden hoş geldiniz mesajı gönderen başkentli rumuzlu beyefendiye çok teşekkür ederiz .
    Siteye girişimiz Enes kardeşimizin arzusu ile olmuştur ben yaşı altmışı geçmiş olduğum için pek bu işlerden gençler kadar anlamıyorum bu sebeple hatamız olursa hoş görünüz.
    Muhterem leyla hanımefendi kardeşimiz Enesimizi merak ettiğinizi biliyoruz her gün ziyaretine gidiyoruz size çok selamları var kendisi akciğer zafiyetinden iki aydan fazla hastahanede yatıyor hiç bir hayati tehlikesi yok ancak İslam hocamızın ricasını emir kabul eden doktor dostlarımız tedavisini uzatarak devam ettirmekteler
    Sizlere gelirken elimiz boş gelmedik hatim Gurubumuz bu gün indirdiği 3 hatmi şerifin ecrinden hasıl olan sevabını sitedeki bütün kardeşlerimizin sevdiklerinden ahirete göçenlerin ruhlarına iletilmek üzere duası yapılarak Yüce Rabbimize arz edilmiştir .bundan sonrada tıpkı rahmete kavuşan sevgili hocalarımızın yaptığı gibi gurubumuzca her gün indirilen hatimlerden bir kardeşimize dusı yapılarak hediye edilecektir....
    Rabbimizin selamı siz kardeşlerimizin üzerine olsun....Hatim gurubu adına Hafız Salih.

Hoş geldiniz..

Sizlerin nasihatine ihtiyacımız var..
    Selamlar.

Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Sayın Mavci Rabbim sizdende Ebeden razı ve hoşnut olsun.Rabbimizin selam ve merhameti üzerinize olsun.Çok teşekkür eder satgılarımızı arz ederiz.

Sayın Başkentli size nasihat etmek bizim haddimiz değildir.Enesimizin size çok selamları var kendisi sizi tanıyor ve sizin ibrahim hocamızın dostu olduğunuzu söyledi ve anlattı bizlerde Merhum hocamızdan sizi duymuştuk.Nazik davranışınızdan dolayı sizede çok teşekkür ederiz

Bu gün gurubumuzda indirilen hatm'i şerifin ecrinden hasıl olan sevabı Muhterem kardeşimiz leyla hanımefendinin yuvasının selameti ve sıkıntılarının def'i için yapılmış,Yüce Rabbimize arz olunmuştur.
    Yüceler Yücesi Rabbimizin selam ve selameti siz kardeşlerimizin üzerine olsun.....Hatim gurubu adına hafız salih.

Kıdemli Moderator
    Yer: Şehr-i DONDURMA
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim kabul eyleye inşallah...
    Aminnn...

Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Sayın Mavci Rabbim sizdende Ebeden razı ve hoşnut olsun.Rabbimizin selam ve merhameti üzerinize olsun.Çok teşekkür eder satgılarımızı arz ederiz.

Sayın Başkentli size nasihat etmek bizim haddimiz değildir.Enesimizin size çok selamları var kendisi sizi tanıyor ve sizin ibrahim hocamızın dostu olduğunuzu söyledi ve anlattı bizlerde Merhum hocamızdan sizi duymuştuk.Nazik davranışınızdan dolayı sizede çok teşekkür ederiz

Bu gün gurubumuzda indirilen hatm'i şerifin ecrinden hasıl olan sevabı Muhterem kardeşimiz leyla hanımefendinin yuvasının selameti ve sıkıntılarının def'i için yapılmış,Yüce Rabbimize arz olunmuştur.
    Yüceler Yücesi Rabbimizin selam ve selameti siz kardeşlerimizin üzerine olsun.....Hatim gurubu adına hafız salih.

Size, Enes'e ve tüm HAFIZ kardeşlere bizden de selamlar..

GÖZLERİNİZDEN öperim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleykum
    sesiz kalayım dedim ama ne mümkün? unutmadık , ki Ne İbrahim Hocamızı
    ne hafız güzel insan Osman kardeşimizi bakmıyorum bile ki yüregim yanmasın
    ne gariptir ki İbrahim dendikçe kur-anda cezbe gelirdı, aklıma gelirdı
    Canları gördüm kısa bir görüntü ikisi bir arada özlemle anınca o kadarcık izinle
    artık yeter dediler, nasılsa dünyada tanıdık , inşallah görecegiz...
    Ya Enes ? Can Enes.. can yüreklim...
    Rabbim sizleri korusun, Rabbimin yolunda yorsun.. dünyadaki en güzel karşılaşmamız bu olsun... mıknatıs misali çekiliyoruz.. olsun.. ilham ile yazdık mı böyle.. eh işte
    dualarımda.. can oglum... Enes..Güzelin güzele selamı var...
    ne haldeyim bir bilseniz? ne demişti sizin ne kadar faydalı oldugunuzu biliyoruz
    (nerden biliyor ki ? ) derdim.. şimdi anlıyorum, kalp gözü açık olanlara gizli diye birşey yok..

Teşekkür ve Beğeni

Al-i İmran (126)
    Allah, bunu size sırf bir müjde olsun ve kalpleriniz bununla yatışsın diye yaptı. Yardım ve zafer ancak mutlak güç sahibi, hüküm ve hikmet sahibi Allah katındadır.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Ve Aleyküm Selam
    Çok Değerli hocam sizleri aramızda görmek bizleri ne kadar çok mutlu etti anlatamam ve tüylerim diken diken oldu o günlere geri döndük sizleride üzmek istemiyorum ama İbrahim hocamızı aniden kaybetmemiz o dönemler çok acı çektiğim dönemleri fazla İbrahim hocamla görüşme imkanımız olmadı ama beni hiç bir zaman duasız bırakmadılar Allah hepsinden razı olsun bu zamanda gerçekten bu kadar değerli hocalarımız ve çok değerli kardeşlerim bulunamaz Allah hepsinden binlerce kez razı olsun emeklerine gönüllerine sağlık Allah mükafatlarını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Hele beni en çok üzen Osman hocamın vefatı o gün 25 eylül 2013 gece yarısı saat 3.30 du o gün o saate kadar uyumamıştım o acı dönemlerimde dua ediyordum o saate kadar sitede çok değerli Mustafa hocamın çok değerli Osman hocamın vefatını sitede haber veriyordu nasıl gece yarısı bağıra bağıra ağladım burnumun direkleri sızladı taktir ilah ne desek boş sözün bittiği yer Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun ondan sonra çok değerli Furkan kardeşimin aniden vefatı ondan sonrada hiç ummadığım anda Mustafa hocamın aniden ayrılması beni ne kadar derinden yaraladı anlatamam acıları hala içimde saklı her namazdan sonra dua ederken kalbim buruk içim acı dolu yine çok değerli bir hocamızın ani vefatı yine beni çok üzdü Allah rahmet eylesin mekanları cennet kabirleri nur ile dolsun.
    Allah hepinizden razı ve hoşnut olsun sizleri anlatmaya kelimler yetmez zaten her zaman dediğim gibi iyi ki varsınız.
    Çok değerli Enes kardeşimin hastalığı beni o kadar çok üzdü ki hele beklemediğimiz ummadığımız anda duyunca insan ister istemez çok üzülüyor Allah'ım tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.
    Allah'ım iyilikler güzellikler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.
    Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin rabbim kendi rızası için.
    Selam ve dua ile sizleri Rabbim'e emanet ediyorum çok değerli İslam hocam ve Sizin çok değerli hocam ellerinizden hürmetle öpüyorum selamlar saygılar. Enes kardeşime de çok selamlar tedavisi sonuna kadar devam etsin bu günlerde geçecek hayırlısıyla inşallah. Orada yatmaktan sıkılmıştır ama sağlık çok önemli dikkat etmek gerekiyor.

Esselamun Aleykum

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Ve Aleyküm Selam
    Çok Değerli hocam Allah sizlerden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her harf adedince her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Allah'ta sizleri darda sıkıntıda bırakmasın inşallah.
    Selam ve dua ile selametle kalınız saygılar selamlar ellerinizden hürmetle öperim..

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Enes kardesim icin niyetlenip okumaya basladim. Hergün okudugumu duserim bu sayfadan.
    Yardim etmek isteyen olursa isim listesi yapmayacagim toplamdan okunanlar dusulecek.......
    1.000.000 ya sekur

Kalan.........328.000

Allah kabul etsin..

Sayfa 115 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 1565105113114115116117125165 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 9 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 9 misafir)