Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  63
Beğenenler Beğenenler:  126
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 10 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 891011122060110 ... SonuncuSonuncu
91 den 100´e kadar. Toplam 1965 Sayfa bulundu

Konu: Her gün Bir Hediye

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Sayın KalBUN__KeSİR Kardeşimiz 22. 23.24.25.26.ve 27. cüzlerin okunması tamamlanmış ve bilgilerinize sunulmuştur.

Hafız kardeşlerinizin selam ve saygılarıyla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Sayın KalBUN__KeSİR Kardeşimiz 22. 23.24.25.26.ve 27. cüzlerin okunması tamamlanmış ve bilgilerinize sunulmuştur.

Hafız kardeşlerinizin selam ve saygılarıyla.
    Ve Aleykum Selam ve Rahmetullah değerli abimiz...
    Allah celle celaluhu hepinizden razı ve hoşnut olsun inşaAllah..
    Çok sağolun.. Yetiştiremeyeceğim diye çok sıkıntı yapmıştım..
    Beni bu durumdan kurtardınız.. Çok Sağolun...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Bu sabah okunan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabını Sayın Receb-I Kamer Kardeşimizin ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi,Sayın kardeşimizin hayırlı mutlu sağlıklı ve uzun bir ömür geçirmesi,hata ve kusurlarının affı için toplu duası yapılmış ve Yüceler Yücesi Rabbimize cc. Arz olunmuştur.

Not; Yarınki hatim Sayın Nazlı Ceylan kardeşimiz için okunacaktır.

Gurubumuz adına Selam ve Saygılarımızı arz ederiz.

4. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

Hayırlı uğurlı olsun.
    Yolları hep açık olsun.
    Selametle kalın.
    Dualarım sizinle...

Forum Üyesi
    Yer: vakt-i seher
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Gurubumuzca bu sabah okunan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabı Sayın Yusuf Beyefendinin ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmek üzere, Kıymetli kardeşimizin sağlıklı hayırlı ve uzun bir dünya hayatı geçirebilmesi,hata ve kusurlarının affı için toplu duada bulunulmuş ve Yüceler Yücesi Rabbimze cc.arz olunmuştur.

Not; Yarınki Hatmi Şerifimiz Sayın Receb-I Kamer kardeşimiz içi okunacaktır.
    Selamun Aleyküm Osman abimiz;
    Sözlerime nerden ve nasıl başlayayım bilemiyorum..Receb ayında Receb kardeşinizi sevindirdiniz Rabbim de sizleri sevindirsin inşallah..şu an o kadar mesut ve bahtiyarım ki anlatamam sizlere..şu buhranlı günlerimde,şiddetle duaya ihtiyaç hissettiğim bugünlerde verilebilecek en güzel hediyeyi verdiniz bana..Rabbimiz sizlerin de her ne muradınız var ise hayırlısı ile versin inşallah..yazdıklarım hislerime tercüman olamıycak bunu da biliyorum..Rabbim sizlerden ebeden razı olsun inşallah..sizler gibi değerli Kur'an sevdalılarını yetiştiren,emeği geçen rahmetli Nemire Hocamızdan Rabbim razı olsun,mekanı cennet olsun inşallah..kabrini cennet bahçelerinden bir bahçe eylesin inşallah..AMİN
    Selamun Aleykum

Bu sabah okunan Hatmi Şerifin ecrinden hasıl olan sevabını Sayın Receb-I Kamer Kardeşimizin ailesinden ahirete göçen sevdiklerinin ruhlarına iletilmesi,Sayın kardeşimizin hayırlı mutlu sağlıklı ve uzun bir ömür geçirmesi,hata ve kusurlarının affı için toplu duası yapılmış ve Yüceler Yücesi Rabbimize cc. Arz olunmuştur.

Ve aleykümselam abimiz;
    Rabbim sizlerden razı olsun,hüsn-ü niyetinize mukabil misliyle ecrini versin inşallah..Menfaat üzerine dönen şu yalan dünyada tek gerçek Hak kelamını hıfzeden, yalnız ve yalnızca Allah rızası için ömr-ü hayatında hiç görmediği,din kardeşi bellediği insanlara ve ahirete göç etmiş akrabalarının ruhlarına güzeller güzeli Kur'an-ı Kerimi hatmedip hediye etmek büyük erdem,büyük saadet..ihlas bu olsa gerek..
    NE MUTLU SİZLERE..NE MUTLU NEMİRE HOCAMIZA..VE NE MUTLU BİZLERE..
    zerre kadar menfaat gözetmeden Allah rızası için böyle güzelliklere vesile olmak ne güzel bir haslet..Maşallah,Barekallah..Rabbimiz sizleri bir ömür muhafaza etsin..Her iki dünyada hakiki saadete eriştirsin inşallah..duygularım,hislerim,diyeceklerim çok fakat sözler tercüman olamıycak..Rabbimiz sizlerden,grubunuzdan ve Nemire Hocamızdan razı olsun inşallah..Rabbime emanetsiniz abim,teşekkür ediyorum,hakkınızı helal ediniz..

7. Beğenenler leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Gözlerime inanamadım Allahım sizden razı olsun ağlatınız beni çok ama çok teşekkür ediyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Sayın Receb-I Kamer kardeşimiz ,son derece nazik ve naif mesajınız bizleri çok hoşnut etti.Bizlerde sizin gibi ihlas sahibi kardeşlerimiz olduğu için Rabbimize cc. hamd ediyoruz .mesajınızı Hafız kardeşlerimize bizzat ben okudum sıkıntılarınız olduğunu bildirmişsiniz bu durum gurubumuzu çok üzdü ve 25 tane hafız kardeşimiz mademki mümin kardeşimizin üzüntüleri var o zaman sıkıntı ve üzüntülerinin giderilmesi ve Rabbimizin kardeşimize merhameti ve şefkâti ile muamele buyurması ve her türlü müşkülünü halletmesi için bir hatim daha indirmek ve Rabbimize cc. yalvarmak farz olmuştur kararı alınmış ve derhal cüzler dağatılmış Hatim tamamlanmış ve toplu duası yapılmış Rabbimizin cc. 99 esması ve her esması ile 99 Tekbir getirilerek Rabbimize arz edilmiştir.Gurubumuzdaki bütün hafız kardeşleriniz hakkımızı canı gönülden sizlere helal ediyoruz.

Gurubumuzun selam ve saygılarını arz ederiz.

10. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Sayın Receb-I Kamer kardeşimiz ,son derece nazik ve naif mesajınız bizleri çok hoşnut etti.Bizlerde sizin gibi ihlas sahibi kardeşlerimiz olduğu için Rabbimize cc. hamd ediyoruz .mesajınızı Hafız kardeşlerimize bizzat ben okudum sıkıntılarınız olduğunu bildirmişsiniz bu durum gurubumuzu çok üzdü ve 25 tane hafız kardeşimiz mademki mümin kardeşimizin üzüntüleri var o zaman sıkıntı ve üzüntülerinin giderilmesi ve Rabbimizin kardeşimize merhameti ve şefkâti ile muamele buyurması ve her türlü müşkülünü halletmesi için bir hatim daha indirmek ve Rabbimize cc. yalvarmak farz olmuştur kararı alınmış ve derhal cüzler dağatılmış Hatim tamamlanmış ve toplu duası yapılmış Rabbimizin cc. 99 esması ve her esması ile 99 Tekbir getirilerek Rabbimize arz edilmiştir.Gurubumuzdaki bütün hafız kardeşleriniz hakkımızı canı gönülden sizlere helal ediyoruz.

selamun aleykum

bu mubarek gunlerde gecelerde her daim bu kadar comertligin mukafatida comertce olacaktir insaALLAH.
    MASALLAH SUBHANALLAH ..............

Forum Üyesi
    Yer: vakt-i seher
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Ve Aleykümselam Osman abimiz;
    İnanın o hatim hediye mesajınızı görünce inanılmaz bir sürur,neşe geldi ruhuma..duygularımı,hislerimi aktarayım istedim,beceremedim..ben ilkine mukabil nasıl teşekkür edeyim diye düşünürken ikincisiyle şaşırttınız ve de sevindirdiniz beni..böyle bi zamanda fitnenin fesadın dört bir yanı sardığı,menfaatin tavan yaptığı bir ortamda forum kardeşlerimiz ve sizler gibi iyi niyetli,temiz kalpli,ihlaslı insanların olduğunu bilmek hakikaten insana teselli ve mutluluk veriyor..Rabbim bu güzelliklere vesile olan,emeği geçen herkesten ebeden razı olsun inşallah..
    evet son bi kaç gündür şiddetli ve şiddetle duaya ihtiyacım vardı,Hızır(a.s.) yetiştiniz Rabbim sizlerden ebeden daimen razı olsun inşallah..bazı pürüzler ve belirsizlikler vardı kısmen netleşti gibi sonu hayır olur inşallah..zahirde şer gibi görünür ama akıbeti hayırdır bunu bizler bilemeyiz..bu yüzden Rabbimizden ne istiyor ve diliyorsak her daim hayırlısı hayırlısı diye niyaz etmeliyiz..ve şu bir kez daha tahahkuk etti ki Rabbimiz kimseyi darda koymuyor teselli ve destek babında manevi ekipler imdada yetişiyor hemen..
    Rabbim sizlerden,hafız kardeş ve abilerimizden ve de Nemire Hocamız ve sizlerde emeği bulunan,bugünlere gelmenize vesile olan herkesten razı olsun inşallah..Sizleri her iki cihanda aziz ve bahtiyar eylesin..tüm samimiyetimle sizlere dua ediyor,grubunuzu saygıyla selamlıyorum..Rabbim birinizi bin etsin inşallah..Rabbim her ne muradınız var ise hayırlısı ile versin ve sizleri de darda bırakmasın inşallah..Rabbime emanetsiniz osman abimiz ve grubu..

Ne cennet tasası ve ne cehennem;
    Sadece Allah`ın c.c. rızasındalar..

13. Beğenenler leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Kıdemli Moderator
    Yer: Gönlün olduğu yerde
    Teşekkür ve Beğeni

Vealeykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

Selamun Aleykum

Değerli kardeşim..

Maaşallah ve barekallah diyorum...,

Sizin ve RECEB-I KAMER kardeşimizin birbirine yazdıklarını okudum... okudum da....gözlerim doldu..

Karşılığı istenmeyen..beklentisiz edilen dualar ,okunan hatimler,Rabbimizden celle celaluhu esmalar...

Allahü Teala sizi ve bizleri güzel dostluklardan ayırmasın...

Rabbim güzel gönüllerinizi doğru itikattan ayırmasın....

Yönünüzü sırat-i mustakimden ayırmasın...ayaklarınızı sabit kılsın...

Size ve tüm bu dualara destek olan hafız kardeşlerimize Rabbim hayırlı , bereketli bir ömür - ihlaslı - imanlı evlatlar nasip eylesin inşaallah..

Bu konuyu açarak; "karşılıksız -beklentisiz dualarla " birlik - beraberliğe vesile olduğunuz için Rabbim celle celaluhu sizden ebeden razı olsun.

Bizlere beklentisiz hediyelere boğup mutlu ettiğiniz , beklentisiz duanın en güzel hediye olduğunu bir kez daha öğrettiğiniz için kendi adıma ve kardeşlerim adına bir kez daha teşekkür ediyorum.. çünkü biz böyle birşey yapamazdık...

Sizi yetiştiren, kendisini tanıma fırsatı bulamadan -sizleri tanıtan - değerli Hocamız Nemire Beyefendinin ruhu şad olsun...Rabbim mekanını cennet bahçeletinden bir bahçe eylesin.Kabri nurdan ışılarla dolsun.....Rabbim merhametini eksik etmesin inşaallah

Selam ve dua ile..Rabbime emanet olunuz

15. Beğenenler leyla-1 Bu yazıyı beğendi
Sayfa 10 Toplam 197 Sayfadan BirinciBirinci ... 891011122060110 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)