Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 4 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 117 Sayfa bulundu

Konu: Sayın Yakais

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı mir_erhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgil NEMİRE hocamız...
    İnşallah şifa ve sıhhatesiniz..
    Sizi ve dualarınız bekliyoruz. hocam..
    Acizane dualarımız sizinle...

Selam ve dua ile
    Bu günlere kavuşturan Rabbimize sonsuz şükürler olsun,sizlerin dualarıyla bu günlere ulaştık sağ olunuz var olunuz,tabiki çok uzun bir müddet dinlenmemiz gerekiyor,Allah c.c sizlere sağlık ve esenlikler versin.

Selam ve saygılarımla.

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

nemire hocama kavuşturan Rabbimize C.C Hamd ve Şükürler olsun...

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı yakais´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    nemire hocama kavuşturan Rabbimize C.C Hamd ve Şükürler olsun...
    amin amin amin... maşallah subhanallah coşturdunuz gece gece yüreğimi,hayran hayran okudum diyaloglarınızı,rabbim muhabbetinizi artırsın inşallah

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Sayın nemire hocam dinlensin için ayrılmak durumundayım...Hayırlı geceler efendim...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı nemire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Yüceler yücesi Rabbimize sonsuz şükürler olsun bu gün akşama doğru evimize dönmeyi nasip etti.Ancak ziyarete gelenlerden şimdi vakit bulabildik.
    Sizlerin ne kadar gönlü güzel ve vefalı mü'minler olduğunuza gözlerimiz yaşararak şahit olduk,sizlerin duaları ve Rabbimizin merhameti ile bu günlere ulaştık,hepinize nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.Allah c.c hepinizden razı ve hoşnut olsun.Benim için Okuyan kardeşlerimizin hepsine gurubumuzca hatim indirilip hediye edilecektir.İnşaAllah bundan sonra yine beraber olucağız.Şükürler olsun kavuşturan Yüceler yücesi Rabbimize.

Sonsuz selam ve saygılarımla.
    Hos geldiniz, degerli insan...kelimeler dugumlendi, oysa ne çok kelimelerim vardi, sussun simdi
    Rabbim sihhat afiyet versin efendim, daha nice hayirli gunlere kavustursun, sevdikleriniz, ve sevenlerinizle
    Garip kaldim bu yerlerde, bogazima dugumlendi hasret yine...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı nemire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aleykum Selam

Muhterem kardeşim HEdiyenize çok teşekkür ederim.Ben ve öğrencilerim,ailenizden ahırete göçenlerin ruhuna bağışlanmak üzere yarın hatim indirip duası zatıâliniz tarafından yapılmak üzere size bildirilecektir.

Selam ve saygılarımla.
    Rabbime çok şükür sağlığınıza kavuştunuz Allah razı olsun dualarınız için sizler gibi büyüklerimize çok ihtiyacımız var Rabbim başımızdan eksik etmesin.
    selametle kalın inşallah.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Güzel insan sizi hürmetlerimizle ve saygılarımızla selamlıyoruz,mesajınızı hocamıza iletdik inanınız okuduğunuz Yâsi'i şerife bir çocuk gibi sevindi size selam ve hayır dualarını iletmemizi söyledi,ayrıca bizde bu büyük hediye altında kalmayalım derhal bir hatim indirip zümra kardeşimizin ailesinden ahırete göçenlerin ruhuna bağışlanmak üzere duasının yapılması için kendisini vekil ediniz diye bize buyurdular,bu gün hatim gurubumuzca indirilmiştir ve duası yapılmak üzere sizi vekil ettiğimizi bildiriyoruz.Selam ve saygılarımızı arz ederiz.
    aleyküm selam ve rahmetullah değerli kardeşim ben Allah celle celalühü rızası için bir yasin bir fetih suresi okumuştum nemire hocam için gerçekten çok duygulandım insanların gönlü zengin olursa böyle oluyor demekki benim ve bütün geçmişlerimizin ruhuna hediyemiz olsun inşallah. Allahım sizlere de bin hatim sevabı yazsın. Allah razı olsun. Allahım sizlere, cümlemize iki cihanda da sağlık, huzur, mutluluk her şeyin en güzelini nasip etsin. hayırlı günler.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı repsol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rabbime çok şükür sağlığınıza kavuştunuz Allah razı olsun dualarınız için sizler gibi büyüklerimize çok ihtiyacımız var Rabbim başımızdan eksik etmesin.
    selametle kalın inşallah.

Selamun Aleykum

Muhterem kardeşim Allah c.c sizin gibi edepli , hayalı ve imanlı gençlerin sayısını arttırsın,Gurubumuzca Hatmi şerif tamamlanmış ve

Duası sizin tarafınızdan yapılmak üzere bilgilerinize sunulmuştur.

Selam ve saygılarımla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı melissa26´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hos geldiniz, degerli insan...kelimeler dugumlendi, oysa ne çok kelimelerim vardi, sussun simdi
    Rabbim sihhat afiyet versin efendim, daha nice hayirli gunlere kavustursun, sevdikleriniz, ve sevenlerinizle
    Garip kaldim bu yerlerde, bogazima dugumlendi hasret yine...

Selamun Aleykum

Hoş bulduk gönlü yanık Hak aşığı değerli ve muhterem kardeşim,siz bir şey söylemesinizde biz sizi anlıyoruz merak etmeyiniz.
    Rabbimiz c.c sizede sağlık ve afiyetler versin .Muhterem kardeşim Garip kaldım buralarda sözünüz bizi çok üzdü yaşlıların gözü yaşlı
    olurmuş.ne olur bizi üzmeyiniz.Yüceler yücesi Rabbimiz c.c sizi her türlü hasretden biran evvel kurtarsın inşaAllah.Bu yaşlı hafızın daima
    dularındasınız.Allah c.c her türlü üzüntülerinizi gidersin kalbinizi ve ömrünüzü sevinçlerle doldursun.

Selam ve saygılarımla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah razi olsun Can insan...

Sayfa 4 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks