Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 117 Sayfa bulundu

Konu: Sayın Yakais

Yasaklı Kullanıcı
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Merhaba efendim...Acelecilik işte ...Düzeltmeler için minnettarım...Selamlar...

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Hocamızın Can dostu Sayın Yakais üstadımız Hocamız sizlere bilgi vermek için şu anda size yazmakta olduğumuz note book' bize hediye ettiler ancak biz kullanmayı beceremedik,bu sebepten hocamızdan izin alarak kendi bilgi sayarını açtık ve sizlerin ne kadar vefalı ve kıymetli müminler olduğunuzu müşahade ettik,ancak tabiki size bilgi veremedik ancak şimdi bu aleti çalıştırabildik oda herhalde şans eseri oldu.
    Muhterem beyefendi hocamız oldukça zor bir ameliyat geçirdi iki gün sadece Allah süpanehu diye sayıkladı ancak artık gözlerini açtı ve herkesi tanıdı ilk dünya kelamı olarak Rabbimin osman kulu (bana hep böyle hitap eder) teemmüm için bana bir sandık içinde temiz toprak bulasın dedi ve derhal ima yoluyla namazlarına başladı.Bana sizi sizleri sordu özellikle Yakais üstadım nasıllar diye sual eylediler Ve Allah c.c selâm eylesin ona dediler eğer bana birşey olursa üstadın yazılarını takib ediniz zira o Zât bilgelerden bir bilgedir sakın saygıda kusur etmeyesiniz diye nasihat da bulundular,nasip olursa cuma günü evine çıkmasına izin verecekler.Bize ismleri ile birlikte tek tek sitedeki mümin kardeşlerimizi sordular ancak biz aklımızda tutamadık bu sebepten bizleri bağışlayınız hacamızın herkese selam ve hayır duaları var bizler sizlere iletiyoruz.Hepinize saygı ve selamlarımızı sunuyoruz.
    Allah razı olsun kardeşim Allahım şifasını versin ben de şimdi bir yasin okuyup hediye edeceğim inşallah.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim tez vakitte yorumlarınızla dualarınızla aramıza dönmenizi nasip etsin inşallah sizler gibi büyüklerimize çok ihtiyacımız var Rabbim başımızdan eksik etmesin sizleri dualarımız sizinle

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı _ZÜMRA_´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun kardeşim Allahım şifasını versin ben de şimdi bir yasin okuyup hediye edeceğim inşallah.

Selamun Aleykum

Güzel insan sizi hürmetlerimizle ve saygılarımızla selamlıyoruz,mesajınızı hocamıza iletdik inanınız okuduğunuz Yâsi'i şerife bir çocuk gibi sevindi size selam ve hayır dualarını iletmemizi söyledi,ayrıca bizde bu büyük hediye altında kalmayalım derhal bir hatim indirip zümra kardeşimizin ailesinden ahırete göçenlerin ruhuna bağışlanmak üzere duasının yapılması için kendisini vekil ediniz diye bize buyurdular,bu gün hatim gurubumuzca indirilmiştir ve duası yapılmak üzere sizi vekil ettiğimizi bildiriyoruz.Selam ve saygılarımızı arz ederiz.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

muhterem büyüğümüze selamlarımızı iletin ben yeniyim burada ama yorumlarıyla çok şeyler kattı bana dualarını bizlerden esirgemesin bu akşam inşallah bende 1 yasin, 100 Ya Şafi okur hediye ederim Allahın izniyle

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

sayın yakais bu gün sizi göremedik forumda inşallah bir sıkıntınız yoktur.özletmeyin kendinizi fazla,rabbime emanetsiniz.görüşmek üzere...

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı osman228´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Güzel insan sizi hürmetlerimizle ve saygılarımızla selamlıyoruz,mesajınızı hocamıza iletdik inanınız okuduğunuz Yâsi'i şerife bir çocuk gibi sevindi size selam ve hayır dualarını iletmemizi söyledi,ayrıca bizde bu büyük hediye altında kalmayalım derhal bir hatim indirip zümra kardeşimizin ailesinden ahırete göçenlerin ruhuna bağışlanmak üzere duasının yapılması için kendisini vekil ediniz diye bize buyurdular,bu gün hatim gurubumuzca indirilmiştir ve duası yapılmak üzere sizi vekil ettiğimizi bildiriyoruz.Selam ve saygılarımızı arz ederiz.
    büyüğümüze selamı iletirseniz çok memnun olurum,rabbim acil şifalar versin,dualarımız onunla inşallah...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Yüceler yücesi Rabbimize sonsuz şükürler olsun bu gün akşama doğru evimize dönmeyi nasip etti.Ancak ziyarete gelenlerden şimdi vakit bulabildik.
    Sizlerin ne kadar gönlü güzel ve vefalı mü'minler olduğunuza gözlerimiz yaşararak şahit olduk,sizlerin duaları ve Rabbimizin merhameti ile bu günlere ulaştık,hepinize nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.Allah c.c hepinizden razı ve hoşnut olsun.Benim için Okuyan kardeşlerimizin hepsine gurubumuzca hatim indirilip hediye edilecektir.İnşaAllah bundan sonra yine beraber olucağız.Şükürler olsun kavuşturan Yüceler yücesi Rabbimize.

Sonsuz selam ve saygılarımla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı repsol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhterem büyüğümüze selamlarımızı iletin ben yeniyim burada ama yorumlarıyla çok şeyler kattı bana dualarını bizlerden esirgemesin bu akşam inşallah bende 1 yasin, 100 Ya Şafi okur hediye ederim Allahın izniyle

Aleykum Selam

Muhterem kardeşim HEdiyenize çok teşekkür ederim.Ben ve öğrencilerim,ailenizden ahırete göçenlerin ruhuna bağışlanmak üzere yarın hatim indirip duası zatıâliniz tarafından yapılmak üzere size bildirilecektir.

Selam ve saygılarımla.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Sevgil NEMİRE hocamız...
    İnşallah şifa ve sıhhatesiniz..
    Sizi ve dualarınız bekliyoruz. hocam..
    Acizane dualarımız sizinle...

Selam ve dua ile

Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bookmarks