Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 90 Sayfa bulundu

Konu: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

 1. #1
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.01.07
  Mesajlar: 3.681

  Her Derde Deva Esmaül Hüsna

  ALLAH (c.c) 99 Ismi ve Faziletleri  ( Esmaül Hüsna´nin Faziletleri adli kitabtan yazacaktim birazda yazdim ama sonra video´sunu buldum buyrun burdan bakin)

  1. ALLAH (Esmaül Hüsna´nin bütün anlamini icende toplayan, bütün alemlerin yaraticisi ve mabudu olan yüce zatin özel adidir)

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA ALLAH" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Imani ku´vvetlenir. Duasi kabul olunur. Seytanin serrinden emin olur. Mutluluga ulasir. Rizki genisler ve Allah in izniyle sifa bulur.

  2. ER- RAHMAN

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA RAHMAN" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Hacetleri Yerine Gelir. Maddi Manevi Nimetlere Nail Olur.

  3. ER- RAHÎM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA RAHÎM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Bütün Yaratiklarin Merhametini celbeder. Afet ve Belalardan Kurtulur. Ahirette ALLAH´in rahmetine nail olur.

  4. EL- MELiK

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MELiK" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Bütün Kötülüklerden emin olur. Zalimin karsisinda güclü olur, sevilir, sayilir, bütün sirlara vakif olur.

  5. EL- KUDDÛS

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA KUDDÛS" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Ahlaki Güzellesir. Kötü ahlaktan Kötü davranislardan uzaklasir. Ruh ve Sinir hastalar devam ederse Allahin izni ile sifa bulurlar.

  6. ES- SELÂM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA SELÂM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Yüce Allah dünya ve ahiret islerinde ona kolaylik verir. Bela ve musibetlerden emin olur. Allahin izni ile sifa bulur.

  7. EL- MÜMiN

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MÜMiN" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Küfürden Yalandan sirkten emein olur. Insan ve Cin serrinden emin olur. HEr türlü Hastaliktan kurtulur.

  8. EL- MÜHEYMiN

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MÜHEYMiN" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Düsmanlarindan Emin olur. Dileklerine Nail olur.

  9. EL- AZÎZ

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA AZÎZ" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Insanlar arasinda aziz olur. Yaratiklardan kimseye Muhtac olmaz. Rizki cogalir. Maksadina nail olur.

  10. EL- CEBBÂR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA CEBBÂR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Herkes Tarafindan Sevilir. Insan ve Seytan Serrinden Korunur.

  11. EL- MÜTEKEBBiR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MÜTEKEBBiR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Zalimlerden emin olur. Kazancinda bereket görür. Her türlü musibetten emin olur.

  12. EL- HALiK

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA HALiK" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Maddi ve MAnevi hastaliklardan kurtulur. Isinde Basarili olur.

  13. EL- BARÎ

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA BARÎ" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Maddi ve Manevi hastaliklardan kurtulur. Islarinde Basarili olur. SIkIntI ve stresten kurtulur.

  14. EL-MÜSAVViR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MÜSAVViR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Islerinde Basarili olur. Zor isleri basarir. Muradina nail olur.

  15. EL- GAFFÂR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA GAFFÂR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Günahlari af olur. Kalbi nurlanir. Kötü huylardan kurtulur.

  16. EL- KAHHÂR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA KAHHÂR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Düsmanlarina Karsi galip gelir. Seytani ve nefsani duygulardan emin.

  17. EL- VEHHÂB

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA VEHHÂB" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Bol Rizka erisir; ilim ve hikmet sahibi olur.

  18. ER-REZZÂK

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA REZZÂK" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Rizki artar. Hastaliklardan emin olur. Maddi ve Manevi sikintilardan kurtulur.

  19. EL-FETTÂH

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA FETTÂH" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur.Kalbi Temizlenir. Gönlünde büyük fetihler Meydana gelir. Bütün zor Kapilar acilir. SIkIntI ve sinir Hastaliklarindan emin olur.

  20. EL- ALÎM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA ALÎM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Ilmi irfani artar. Maddi ve Manevi ilim Kapilari kendisi icin acilir.

  21. EL- KABID

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA KABID" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Zulümden Kurtulur. Kötü huylardan kurtulur. SIkIntIlardan Kurtulur.

  22. EL- BÂSiT

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA BÂSiT" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Rizki Genisler. Korku ve SIkIntilardan emin olur. Maddi ve Manevi Nimetlere kavusur.

  23. EL- HÂFID

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA HÂFID" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Zalimlerin serrinden Korunur. Duasi kabul olunur.

  24. ER- RÂFi

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA RÂFi" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Zalimlerden Kurtulur. Maddi ve manevi imkanlara kavusur.

  25. EL- MUiZ
  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MUiZ" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Izzet ve Seref sahibi olur. ZAlimlerin serrinden emin olur.

  26. EL- MÜZiL

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA MÜZiL" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Zalimlerin Zulmünden korunur. Korktuklarindan emin olur.

  27. ES- SEMÎ

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA SEMÎ" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Duasi Kabul olunur, Haceti yerine gelir. Kulak hastaligindan kurtulur.

  28. EL- BASÎR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA BASÎR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Feraseti ve Basireti acilir. Göz hastaliklarindan kurtulur. Hafizasi güclenir.

  29. EL- HAKEM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA HAKEM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Davalarinda Basarili olur. Ilim ve Hikmet sahibi olur.

  30. EL- ADL

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA ADL" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Islerinde Adeletli olur. Zalimlerden emin olur.

  31. EL- LATÎF

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA LATÎF" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Bütün Bela Hastalik, SIkInti ve zulümlerden emin olur. Ilahi Sirlara mazhar olur.

  32. EL- HABÎR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA HABÎR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Kötü Ahlaktan Kurtulur. Zihni Acilir.

  33. El- HALÎM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA HALÎM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Ahlaki Güzellesir. Sinirleri yatisir. Afetlerden korunur. kazanci artar.

  34. El- AZÎM

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA AZÎM" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Izzet ve Serefe kavusur. Allah´in affina Mazhar olur. Korktugu seylerden emin olur.

  35. EL- GAFÛR

  Bir Müslüman inanarak ihlasla "YA GAFÛR" diye bu mübarek ismin zikrine devam ederse onun tecellisine eserlerine nail olur. Allah´in affina Mazhar olur. Korktugu seylerden emin olur.
  __Esmaül Hüsnanin Fazilerleri Kitabindan__
  Konu Bahar_58 tarafından (25-10-2007 Saat 22:50 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 06.04.07
  Mesajlar: 219

  RE: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

  Allah razı olsun ;

  Derslerinizde de kolaylıklar ve başarılar dilerim ...
  Alaha emanet olun

  Selamlar !

 3. #3
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.01.07
  Mesajlar: 3.681

  RE: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

  e_m_i_n yazdı:
  Allah razı olsun ;

  Derslerinizde de kolaylıklar ve başarılar dilerim ...
  Alaha emanet olun

  Selamlar !
  ALLAH RAZI OLSUN 5. ayda Sinavlarim var haril haril calisiyorum ALLAH KIMSENIN EMEKLERINE BOSA CIKARMASIN

 4. #4
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 29.11.06
  Yer: iStAnBuLL
  Yaş: 28
  Mesajlar: 2.473

  RE: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

  S.A BAHAR KARDEŞİM ALLAH C.C RAZI OLSUN İNŞ KARDEŞİM
  SANADA DERSLERINDE BAŞARILAR DİLİYORUM CNM RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞ
  SELAM VE DUA İLE A.E.O

 5. #5
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.01.07
  Mesajlar: 3.681

  RE: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

  cennet_agaci yazdı:
  S.A BAHAR KARDEŞİM ALLAH C.C RAZI OLSUN İNŞ KARDEŞİM
  SANADA DERSLERINDE BAŞARILAR DİLİYORUM CNM RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞ
  SELAM VE DUA İLE A.E.O
  AMIIIIIIIIINNNNNNNNNNNN ALLAH RAZI OLSUN

 6. #6
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 06.04.07
  Mesajlar: 219

  RE: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

  bahar58 yazdı:
  e_m_i_n yazdı:
  Allah razı olsun ;

  Derslerinizde de kolaylıklar ve başarılar dilerim ...
  Alaha emanet olun

  Selamlar !
  ALLAH RAZI OLSUN 5. ayda Sinavlarim var haril haril calisiyorum ALLAH KIMSENIN EMEKLERINE BOSA CIKARMASIN

  Amin ,Allah çalışanın hakkını muhakkak bir şekilde verir ,siz rahat olun ve kendinizi çok sıkmadan gönül rahatlığı ile elinizden geleni yapın yeter ,inşallah başarılı olacaksınız.
  selamlar

 7. #7
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 23.09.06
  Mesajlar: 289

  RE: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

  ÇOK GÜZEL YAZMIŞSIN ALLAH RAZI OLSUN DEVAMINIDA BEKLİYORUM

 8. #8
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 03.02.07
  Mesajlar: 1.936
  Blog Mesajları : 1

  RE: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

  S.A KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN ALLAH DESLERİNDE MUAFFAK EYLESİN KARDEŞİM

 9. #9
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 10.04.06
  Mesajlar: 1.029

  RE: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

  Allah razı olsun kardeşim. Elinize sağlık.

  Ayrıca RABBİM ZİHİN AÇIKLİĞI VERSİN.

 10. #10
  Durum: Çevrimdışı
  Üyelik Tarihi: 15.01.07
  Mesajlar: 3.681

  RE: HER DERDE DEVA ESMAÜL HÜSNA

  e_m_i_n yazdı:
  bahar58 yazdı:
  e_m_i_n yazdı:
  Allah razı olsun ;

  Derslerinizde de kolaylıklar ve başarılar dilerim ...
  Alaha emanet olun

  Selamlar !
  ALLAH RAZI OLSUN 5. ayda Sinavlarim var haril haril calisiyorum ALLAH KIMSENIN EMEKLERINE BOSA CIKARMASIN

  Amin ,Allah çalışanın hakkını muhakkak bir şekilde verir ,siz rahat olun ve kendinizi çok sıkmadan gönül rahatlığı ile elinizden geleni yapın yeter ,inşallah başarılı olacaksınız.
  selamlar
  INSALLAH COK SAGOLUN ALLAH RAZI OLSUN

Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Benzer Konular

 1. her derde deva bitkiler
  Konu Sahibi reyyan34 Forum Sağlık ve Yaşam
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 06-11-2007, 18:35
 2. her derde deva dua
  Konu Sahibi god one Forum Dini sohbet
  Cevaplar: 12
  Son Mesaj: 23-09-2006, 20:47

İşaretlemeler

Yetkileriniz

 • Konu açma yetkiniz yok
 • Cevap yazma yetkiniz yok.
 • Eklenti yükleme yetkiniz yok.
 • Mesajınızı değiştirme yetkiniz yok.
 •