Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 49 Sayfa bulundu

Konu: İnsan mademki Cennet yolcusu o zaman ona dua edelim.

Yasaklı Kullanıcı
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı en-sonebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rabbim önce Sana Hamd ve şükürler olsun , sana ve Muhammed Mustafa A.S. a ve sevdiklerine salat ve selamlarımızı sunuyoruz kabul et Ya Rabbimiz.
    Bizi İnsan olarak yarattın.Bizi övdün ,bizi yücelttin,iltifat ettin.Övgün üzerinde yaşamayı bize nasip et Ya Rabbimiz.
    Nefsimize uyduk birçok kusurlar işledik .Af edicisin affı seversin.O halde bizleri af et Rabbimiz. Ayağımız kayınca bize Peygamberler,Sahife ve Kitaplar gönderdin,Meleklerinle destekledin ,hata ve kusurlarımızı af ettin .
    Kul hakkından sana isyandan,kibirden,hasetten,benlikten,desiselerden sana sığınıyoruz Ya Rabbimiz.Kapına geldik ,yalvarıyor bizleri bağışlamanı istiyoruz.Bizleri bağışla Ya Rabbimiz.
    Şeytan Lain ve yandaşlarından ve her türlü zarar ve tehlikelerden sana sığınıyoruz.Bizleri af et Ya Rabbimiz.
    Öncelikle senin,Peygamber efendimiz Muhammed Mustafa A.S. ın sevgisini nasip et.
    Layık olmayı nasip et Rabbimiz.
    Hata ve kusurlarımız çoktur bizleri bağışla Ya Rabbimiz.
    Bize dünyada iyilik ve güzellik ver.Ahirettede iyilik ve güzellik ver bizleri Cehennem ateşinden koru Ya Rabbimiz.
    Güncellemek istedim.

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

merhamet et yarabbi !!! dardayım yardım et... muradımı ver,hayırlara çevir lütfen yalvarıyorum... (amin)

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Bize dünyada iyilik ve güzellik ver. Ahirette de iyilik ve güzellik ver bizleri Cehennem ateşinden koru Ya Rabbimiz. Allah'ım birde bana erkenden anne olmayı nasip et (benim için hayırlı ise) amiiinnnnnn

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hira06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bize dünyada iyilik ve güzellik ver. Ahirette de iyilik ve güzellik ver bizleri Cehennem ateşinden koru Ya Rabbimiz. Allah'ım birde bana erkenden anne olmayı nasip et (benim için hayırlı ise) amiiinnnnnn
    amin canım rabbim gönlümüzden geçenleri hakkımızda hayırlı etsin,dualarımızı kabul etsin...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Ya Rabbimiz Allah Celle Celalehu... El hamdulillahi Rabbil Alemin...Rabbim seni çok seviyorum...Şeytan Lain ve yandaşlarından sana sığınıyorum...Bizleri Büyü ve Büyücüden koru yarabbimiz Nazar ve Nazarcıdan koru ya Rabbimiz arz ediyoruz...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

allah c.c 'na nasıl yalvaracağım dua edeceğim bilmiyorum.içimden geldiği gibi istiyorum diliyorum yakarıyorum ona.ama sanki yeterli değilmiş gibi hissediyorum herzaman.daha iyi nasıl yakarabilirim ki..... !!!! çıkış yolu istiyorum.çırpın çırpın nereye kadar.kuş kadar bi insanım ben.yoruluyorum tükeniyorum.rabbimden istemekten.olmuyorsa olmuyordur deyip çıkamıyorum işin içinden,hep o'nun c.c kapısında yare dua ederken buluyorum kendimi niye niye niye... nefsimi hareket ediyorum acaba derken buluyorum kendimi bazen ama sabırla dua edin isteyin benden dediği geliyor aklıma... off yardım et allahım,sana sığınıyorum...

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hicranfarukyavuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah c.c 'na nasıl yalvaracağım dua edeceğim bilmiyorum.içimden geldiği gibi istiyorum diliyorum yakarıyorum ona.ama sanki yeterli değilmiş gibi hissediyorum herzaman.daha iyi nasıl yakarabilirim ki..... !!!! çıkış yolu istiyorum.çırpın çırpın nereye kadar.kuş kadar bi insanım ben.yoruluyorum tükeniyorum.rabbimden istemekten.olmuyorsa olmuyordur deyip çıkamıyorum işin içinden,hep o'nun c.c kapısında yare dua ederken buluyorum kendimi niye niye niye... nefsimi hareket ediyorum acaba derken buluyorum kendimi bazen ama sabırla dua edin isteyin benden dediği geliyor aklıma... off yardım et allahım,sana sığınıyorum...
    Endişe gereksiz efendim zaten sizin yuvanız İnşallah birleşecek zamanı bekliyorsunuz ...Sabır ...o kadar...Güvensizlik bizi üzüyor.

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hira06´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kusura bakmazsanız bir ikazım olacak AVATAR da bayan resmi bizi sıkıntıya sokuyor... Affınıza sığınarak söylüyorum...Eşim görecek diye endişe duyuyorum...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

güzel şeyler duymak istiyor insan bazen güzel ağızlardan.. iyeileşmek istiyor.. erkenden..
    en dardayken.. hz. ASİYE rüyamdaydıda.. hadi kalk geçti demiştiya. elini sürmüştüya alnıma.. kıpkırmızı bir izle uyanmıştımya.. düzelmeye başlamıştıya herşey ağır ağır inceden..
    bir işaret.. istiyor insan işte.. zayıflık acizlik.. iyi olacak diyen bir ses...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı en-sonebi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Endişe gereksiz efendim zaten sizin yuvanız İnşallah birleşecek zamanı bekliyorsunuz ...Sabır ...o kadar...Güvensizlik bizi üzüyor.
    ya inşaallah... güvensizlik değil aslında sabırsızlık,kusura bakmayın hakkınızı helal edin....

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)