Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 3 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 215 Sayfa bulundu

Konu: 21 yasin yeni listemiz kardeşlerim hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz:)

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleykum bende katılmak ıstıyorum inşallah lıste dolmami,ştır . acılen bı cevap verebılırmısınız

bıde katılan kışıler 21 yasın okuyacak dımı....

veya her kışı için mı 21 yasın okunacak

ornek verırsek ben leyla ablaya nıyetlendım ve 21 yasın okuduktan sonra nıyetlendıyı duasını okuyacam ...

yoksa 21 yasın okuyup tum lıstedekı arkadaşların nıyetlendıklerı duaları okuyup duamı edecem. hem bu konuda hemde lıste konusunda acıklık getırrmısınız.boylşe dualarda kafam karışıyor bıraz affınıza sığınaraktan acıklama ıstıyorum

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı gncl´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum bende katılmak ıstıyorum inşallah lıste dolmami,ştır . acılen bı cevap verebılırmısınız

bıde katılan kışıler 21 yasın okuyacak dımı....

veya her kışı için mı 21 yasın okunacak

ornek verırsek ben leyla ablaya nıyetlendım ve 21 yasın okuduktan sonra nıyetlendıyı duasını okuyacam ...

yoksa 21 yasın okuyup tum lıstedekı arkadaşların nıyetlendıklerı duaları okuyup duamı edecem. hem bu konuda hemde lıste konusunda acıklık getırrmısınız.boylşe dualarda kafam karışıyor bıraz affınıza sığınaraktan acıklama ıstıyorum

as konuunun sahbi değilim ama cevap vereyim abicim.katılan kiişiler sıradaki arkadaş için hep beaber 21 adet okuycak.senın gönlünden kaç koarsa okuyorsun.21 e tammlanınca sıradaki arkadaş için hep beraber gene 21 adet yasini şerfi okuyoruz abicim

benıde listeye alırmısınızz bende katılmak istiyorum

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

gncl abicim hep beraber sırdaki arkadaş için 21 adet okuycaz.sen ne kadar istersen okadar okuyup belirtebilirsin.illa bir adet okumak zorunda değilsin.sana kalmış o ne kadar okursan.her kere 21 adet yasini şerfi topluca okuncak liste tamamlanıncaya kadar belki sen 100 adet bile okuyabilirsin katılım az olunca biraz daha fazla okuyoruz.daha çok yoğunlaşıyoruz

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

anladım kardeşim allah senden razı olsun ozaman ben hemen duamı belırteyım

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

duam şu: 1: bu yaşima kadar tum azalarımla bırlıkte işlemiş olduyum gunahlarımın affina..2: peygamber efendımız hz.muhammet (s.a.v) mızın şefaatına naıl olmayı..3: Kazancımın ve malımın helal olmasına ve 3/2 sını allah ve islam yolunda harcamayi ..3: hayırlı ve saliha bır hatunla yuva kurmayi...4: seytanin tuzaklarindan ,nefsın arzularından, kul hakkını yemekten allah(cc) benı ,ailemı, ve tum musluman kardeşlerimi uzak tutup korumasını.. 5: onun rızasını kazanmayı nasıp etsın bana.allah(cc)

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleykum benı sabıtler arasına yazabılırsınız .hergun bır kışıye 3 adet yasın okuıyacam tıpkı fetıh suresındekı gıbı

gncl=3

kalan=18

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

selamün aleyküm kardeşlerim bende katılmak istiyorum.
    musade ederseniz benim dileğim.
    ALLAHIM.çocuklarıma hayırlı bir evlilik evlatlar sağlık ve imanlı bir yaşam diliyorum.dünyadaki tüm hastalara şifa derlilere deva borçlulara edalar ve sevdiklerine kavuşmasını çocuk isteyenlere hayırlı evlatlar vermesini.benim emeklilik işimin olmasını ve yuvamda çok mutlu olmak sıkıntılerdan kuttulmak huzur içinde yaşamak itiyorum .emekliliğimin olmasını.ve ALLAH nasip ederse kardeşlerimle hacca gitmeyi ve evlatlarımızında doğru yoldan ayrılmamasını ve helal süt emmiş ve dinine bağlı eşler nasip etsin.tüm ölmüşlerimizin mekanları cennet olsun.ben ne kadar okursam bildiririm her haftamı okunuyor yoksa sayının bittiği zamanmı diğer kardeşlerim e sıra geliyor.selametle kalın

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı gncl´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    duam şu: 1: bu yaşima kadar tum azalarımla bırlıkte işlemiş olduyum gunahlarımın affina..2: peygamber efendımız hz.muhammet (s.a.v) mızın şefaatına naıl olmayı..3: Kazancımın ve malımın helal olmasına ve 3/2 sını allah ve islam yolunda harcamayi ..3: hayırlı ve saliha bır hatunla yuva kurmayi...4: seytanin tuzaklarindan ,nefsın arzularından, kul hakkını yemekten allah(cc) benı ,ailemı, ve tum musluman kardeşlerimi uzak tutup korumasını.. 5: onun rızasını kazanmayı nasıp etsın bana.allah(cc)
    adem saraç ayrıldıkça kavuşanlar bu kitabı bi şekilde temin edip okuyun inşALLAH.RABBİM EFENDİMİZİN aşkının muhabbetinın el ele gönül gönüle diz dize yaşandığı bi yuva nasip etsin.dileğinizi kabul eylesin.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

benıde listeye alın inşALLAH.niyetimi okumlar bana yaklaşınca o zamanki duruma göre belirtirim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı KÖRDÜĞÜM´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    adem saraç ayrıldıkça kavuşanlar bu kitabı bi şekilde temin edip okuyun inşALLAH.RABBİM EFENDİMİZİN aşkının muhabbetinın el ele gönül gönüle diz dize yaşandığı bi yuva nasip etsin.dileğinizi kabul eylesin.
    selamun aleykum ısmını yazmiş olduyun yazarın kıtabını bana mı onerdınız.

Sayfa 3 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)