Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 11 Sayfa bulundu

Konu: Bu mübarek günlerde sıkıntılarımdan kurtulmak için ne olur Yasin-İ Şerif okuyalım

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Bu mübarek günlerde sıkıntılarımdan kurtulmak için ne olur Yasin-İ Şerif okuyalım

Yasin-i Şerif ile hayır dualarınıza muhtacım, ne olur bana yardım edin,
    Şimdiden Allah c.c. razı olsun kardeşlerim.
    Selam ve dua ile.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim Allah içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
    Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
    3 tane Yasin alıyorum kardeşim Allah kabul etsin inşallah.
    Allah bu mübarek Ramazan Şerifin, tutulan oruçların bu mübarek günlerin, okunan Kur'anlar, Yasinler dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
    Allah darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
    Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
    Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun hayırlı geceler...

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

hayırlı günler diliyorum.
    1 adet yasini şerif okuyacağım.
    ALLAH kabul etsin.
    selametle kalın.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı kardelele´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı günler diliyorum.
    1 adet yasini şerif okuyacağım.
    ALLAH kabul etsin.
    selametle kalın.
    Rabbim c.c. razı olsun, ben buradaki kardeşlerimin dualarından çok istifade ettim,

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim Allah içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
    Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
    3 tane Yasin alıyorum kardeşim Allah kabul etsin inşallah.
    Allah bu mübarek Ramazan Şerifin, tutulan oruçların bu mübarek günlerin, okunan Kur'anlar, Yasinler dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
    Allah darda olan sıkıntıda olan bana da bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
    Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
    Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun hayırlı geceler...
    Rabbim c.c. razı olsun, ben buradaki kardeşlerimin dualarından çok istifade ettim, Rabbim hepimizin hakkında hayırlı olacak dualarımızı kabul etsin, Aminnn

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim c.c. razı olsun, ben buradaki kardeşlerimin dualarından çok istifade ettim, Rabbim hepimizin hakkında hayırlı olacak dualarımızı kabul etsin, Aminnn

leyla-1 :3
    Kardele :1

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleykum kardesim bir adette ben aliyorum rabbim gonlunuzu refaha ulastirsin sikintilarinizi defeylesin dertlerinize derman eylesin....selametle dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum kardesim bir adette ben aliyorum rabbim gonlunuzu refaha ulastirsin sikintilarinizi defeylesin dertlerinize derman eylesin....selametle dua ile...
    Rabbim c.c. razıolsun

tsunami :1

Forum Üyesi
    Yer: BOLU
    Teşekkür ve Beğeni

Arkadaşlar benim içinde yasin-i şerif okur musunuz okulumun bitmesi için? şu okulum bitmiyor 5. seneye girdim 2 yıllık okul bitmedi..çalışıyorum çabalıyorum olmuyor..sabahlara kadar ağlıyorum ben nerde hata yapıyorum blmiyorum annem çok beddua ediyor acaba ondan mı okulu bitiremiyorum diye düşünmüyo değilim

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)