Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 5 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 112 Sayfa bulundu

Konu: cok acil yasin okurmusunuz ALLAH RIZASI ICIN....

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Canım benim Allah yar ve yardımcıları olsun Allah'ım Ya Şafi ismi ile ve şu anda okunan ezanların yüzü gözü hürmetine Allah tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin. Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim .Bende Yasin okuyacağım dua edeceğim inşallah Allah kabul etsin canım. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah yardımcısı olsun.evlatlarına bağışlasın.
    muhtelemen benim yaşadığım rahatsızlıktan dolayı yoğun bakımdadır.kimi bilinçli,kimi bilinçsiz yaşıyor bu durumu.
    bilerek yaşamak hem iyi hem kötü.bir yandan ölüme yaklaştığını hissederken,diğer yandan bu süreçde neler olur,ne yapılabilir biliyor insan.
    son iki haftaya kadar hiç bir hastanenin almadığı,ameliyatı yapmaya cesareti olacak doktor bulunamadığı zor bir dönemdi yaşadıklarım.
    en sonunda bir prof. kendine güvenerek yaptı.Allah'a emanet tabi.
    ama çok zor bir ameliyat.hayati risk,yoğun bakım olayı çok büyük ihtimaller arasında.
    Allah yaşamasını takdir etsin inşaALLAH.yavruları,minicik bebeği boynu bükük kalmasın.

bir yasin ve fetih okuyacağım inşaALLAH.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

hayırlı cumalar canım...yani hastalığı ne?insan nasıl hamileyken birden bebeği alınıp yoğun bakımda uyutulur.....aahım şifa versin tabi herşeyden önce.....şimdi durumu nasıl acaba?buket

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

amin canım benim neydi yaşadığın.. hastalığının sebebi özel bir durum değilse tabi...
    RABBİM SANADA ŞİFALAR VERSİN inşALLAH.........
    Hala yoğun bakımda kardeşimiz... ALLAHIM YARDIM ETSİN şifa versin tüm hastalara...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

gelişme yok emriyem canım benim.... bekliyoruz elimiz duada..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    amin canım benim neydi yaşadığın.. hastalığının sebebi özel bir durum değilse tabi...
    RABBİM SANADA ŞİFALAR VERSİN inşALLAH.........
    Hala yoğun bakımda kardeşimiz... ALLAHIM YARDIM ETSİN şifa versin tüm hastalara...
    canım genelde sezaryen vs. olanlarda oluyor.plesanta yapışıyor ve tehlikeli bir yerde duruyor.bebek büyüyünce baskı yapıyor ve erken alınıyor.ameliyatta ki risk şu,plesanta insan vücuduna öyle yapışıp giriyor ki kaslara ayrılamıyor.hafif bir çekmede yoğun kan kaybı yaşanıyor.plesantanın damarları mesaneye kadar gidiyor.yani çok karmaşık bir durum.her doktor üstesinden gelemiyor.benim prof bile ameliyatta tedirgindi.ne olacağı belli olmuyor.Allah'a emanet giriyor insan.

başka bir şey de olabilir rahatsızlığı.ama ben kendi yaşadıklarımla benzettim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    gelişme yok emriyem canım benim.... bekliyoruz elimiz duada..
    allah yardımcısı olsun inşaallah.baba o boynu bükük evatların baiındaki baba ne haldedir?ya rabbim evdeki küçük çocuk annem nerde dediğinde ne der o baba?allahım yardım et onlara sağlık ver şifa ver yarabbi çocuklarına bağışla amin..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı ayşe-rana´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım genelde sezaryen vs. olanlarda oluyor.plesanta yapışıyor ve tehlikeli bir yerde duruyor.bebek büyüyünce baskı yapıyor ve erken alınıyor.ameliyatta ki risk şu,plesanta insan vücuduna öyle yapışıp giriyor ki kaslara ayrılamıyor.hafif bir çekmede yoğun kan kaybı yaşanıyor.plesantanın damarları mesaneye kadar gidiyor.yani çok karmaşık bir durum.her doktor üstesinden gelemiyor.benim prof bile ameliyatta tedirgindi.ne olacağı belli olmuyor.Allah'a emanet giriyor insan.
    CANIM sezeryanla ilgili mi bilmiyorum şükür bebek sağlıklı ALLAH YARDIM ETSİN İNŞALLAH, sen nasılsın artık bir sorun yok demi şükürler olsun........Yoğun bakımdan çıkma durumu nedir olur demi inşallah.....
    Alıntı emcankel´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    allah yardımcısı olsun inşaallah.baba o boynu bükük evatların baiındaki baba ne haldedir?ya rabbim evdeki küçük çocuk annem nerde dediğinde ne der o baba?allahım yardım et onlara sağlık ver şifa ver yarabbi çocuklarına bağışla amin..
    canım o baba günlerdir bir an olsun yoğun bakım kapısından ayrılmamış.. evde çocuklara hala bakıyor ki hala da onları evladı benimsemiş eşi antalyada hakim.. küçük yiğeninide aldı gitti yanında ameliyatını yaptırdı... ama diyorki aylarca yanımda kalan of demeyen çocukler annelerini sormadan bir dakika geçirmiyorlar...ALLAHIM ÇOCUKLARINA BAĞIŞLASIN İNŞALLAH...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah yardımcıları olsun.. çok üzüldük eşimle birlikte çok üzüldük.. Rabbim çocuklarına bağışlasın anneyi.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

zaten çocuklara alah c.c maum ediyor...temiz kalplerine evde yada annede babada bir sıkıntı olduğu zaman çocuklar da huysuzlaşıyor....farkındadır kuzum ya...halasından allah razı olsun.....

Sayfa 5 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)