Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 9 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu
81 den 90´e kadar. Toplam 248 Sayfa bulundu

Konu: Tsunami (nuray) kardeşimizin bebeği için...

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim yardımcınız olsun canım kardeşim güzel kuzun içinde 100 Ya Şafi 1 yasin okurum dua ederim hep duamdasınız zaten inşallah birdaha sağlık sorunu çekmez yavrucak Allahımın izniyle

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı repsol´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rabbim yardımcınız olsun canım kardeşim güzel kuzun içinde 100 Ya Şafi 1 yasin okurum dua ederim hep duamdasınız zaten inşallah birdaha sağlık sorunu çekmez yavrucak Allahımın izniyle
    allah razı olsun kardeşim...

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Muhtazaf´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ” Ya Rabbi!
    Sen şifa vericisin.
    Kardeşimizin yavrusuna şifa ver.
    Onu iyi edecek,ancak Senin şifandır.
    Ey Allah’ım !
    Öyle bir şifa ver ki bir daha acı ve üzüntü görmesin.

Amin.....
    amin amin amin allah razı olsun...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim acil şifalar versin miniğimize.. Çok zor. Rabbim yardımcıları olsun..
    Dün ben de konustum.. Hastanedeler ve kardeşimizin bebeği yoğun bakımda olduğu için göstermiyorlarmış. Sadece kameradan gösteriyorlarmıs o da bazen.. İnşaAllah sağlığına biran önce kavusur da hayırlısıyla çıkarlar..
    Rabbim acil şifalar versin.. Bol bol dua edelim arkadaşlar..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim Şafi ismiyle tez elden Şifa versin İnşaAllah,dualarımızda minik meleğide unutmayalım.Rabbim yar ve yardımcıları olsun..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleykum kardeslerim hala hastanedeyiz ve cahidem hala yogunbakimda inanin imtihanim cok cetin ve dayanmaya calisiyorum sabrimin artmasi icin cok cabaliyorum halsiz dustum artik bunyemde dayanmiyor bende hasta oldum takatim yok uzulmeye bile daha ne kadar surecek bilmiyorum rabbim gonlumdekini hakkimda hayirli bir sekilde bana nasip eylesin en zoruda onu gorememek kokusunu alamamak bir anne icin en zoru bu halim iyi degil bol dua sizden istiyorum evladima saglik sifa icin banada imtihanimda kolaylik olsun diye sabir....selametle dua ile....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum kardeslerim hala hastanedeyiz ve cahidem hala yogunbakimda inanin imtihanim cok cetin ve dayanmaya calisiyorum sabrimin artmasi icin cok cabaliyorum halsiz dustum artik bunyemde dayanmiyor bende hasta oldum takatim yok uzulmeye bile daha ne kadar surecek bilmiyorum rabbim gonlumdekini hakkimda hayirli bir sekilde bana nasip eylesin en zoruda onu gorememek kokusunu alamamak bir anne icin en zoru bu halim iyi degil bol dua sizden istiyorum evladima saglik sifa icin banada imtihanimda kolaylik olsun diye sabir....selametle dua ile....
    Ve aleykum selam canım benim.. Ne kadar zor durumda olduğunuzu öyle iyi anlıyorum ki.. Rabbim miniğimize tez zamanda şifasını versin, sizlere dayanma gücü, çok büyük sabırlar versin.. Göremediğini söylediğinde içim daha da bir kötü oldu.. Tabiki buna dayanabilmek çok daha zor. Rabbim şifalasını versin İnşaALLAH.. Dualarımız seninle..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı KaLBuN_KeSiR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve aleykum selam canım benim.. Ne kadar zor durumda olduğunuzu öyle iyi anlıyorum ki.. Rabbim miniğimize tez zamanda şifasını versin, sizlere dayanma gücü, çok büyük sabırlar versin.. Göremediğini söylediğinde içim daha da bir kötü oldu.. Tabiki buna dayanabilmek çok daha zor. Rabbim şifalasını versin İnşaALLAH.. Dualarımız seninle..
    Evet canim goz gormeyince gonul katlanir derler ya ben dayanamiyorum bazen rabbim beni biseylere alistiriyormu diye dusunuyorum cok uzulup cok agliyorum ama ne fayda dilimde hep dualar tespihler zikirler uykular bile haram yemek icmek mecburiyetten tadini almiyorum nefes almak bile bana zor geliyor ne kadar caresisizm anlatamam hakkimda hayirlisi diyorum ...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet canim goz gormeyince gonul katlanir derler ya ben dayanamiyorum bazen rabbim beni biseylere alistiriyormu diye dusunuyorum cok uzulup cok agliyorum ama ne fayda dilimde hep dualar tespihler zikirler uykular bile haram yemek icmek mecburiyetten tadini almiyorum nefes almak bile bana zor geliyor ne kadar caresisizm anlatamam hakkimda hayirlisi diyorum ...
    Kolay değil.. Çok zor yaşadıklarınz.. Çok zor bir imtihan.. Rabbim yardım etsin..
    İnşaAllah güzel hayırlı haberlerinizi alacağız canım.. Sabırla, duayla..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı KaLBuN_KeSiR´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay değil.. Çok zor yaşadıklarınz.. Çok zor bir imtihan.. Rabbim yardım etsin..
    İnşaAllah güzel hayırlı haberlerinizi alacağız canım.. Sabırla, duayla..
    İnsallah canim sen nasilsin nasil gidiyor umarim hersey yolundadir...

Sayfa 9 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)