Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 7 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu
61 den 70´e kadar. Toplam 248 Sayfa bulundu

Konu: Tsunami (nuray) kardeşimizin bebeği için...

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

"Allahümme rabbe’n-nas! Müzhibe’l-be’si işfi ente’ş-şâfi lâ şâfiye illa ente şifâen la yuğâdiru sekamen"

"Ey insanların Rabbi olan Allah’ım! Bu ızdırabı gider. Şifayı veren ‘Sen’sin, ‘Sen’den başka kimse şifa veremez. ‘Sen’ hiç hastalık bırakmayacak bir şifa ver."

Rabbim tez zamanda şifasını versin küçük yavrunun dualarımız sizlerle Allahım yar ve yardımcınız olsun

Yasaklı Kullanıcı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum can kardeslerim dun tam taburcu olyoruz derken cahide aniden fenalasti ve yogun bakima aldilar biz babasiyla yogunbakim kapisi onundeyiz ve dualarinizi bekliyoruz selametle dua ile....
    Dertlilerin devası sendedir Rabbim C.C. ...Sen dertlere deva hastalıklara şifa ver Rabbim C.C. ...Kudret elinle sıkıntılarımızı gider Rabbimiz...C.C.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim tez zamanda şifa versin küçük KIZIMIZA dualarımız sizlerle Allahım yar ve yardımcınız olsun

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

canlarım çok saolun dualarınız için, nurayımla konuştum şimdi cahidem yoğun bakımda tam hastaneden çıkacaklarken kuzunun ateşi yükselmiş şimdi doktor bırakmıyormuş. dualarımızı bekliyor, inşallah rabbim tez zamanda kızına şifa versin nurayıma da sabır hastanede mahvoldu kardeşimiz...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

İNŞALLAH sağlıkla sıhhatle çıksınlar hastaneden Rabbim birdaha yaşatmasın çok zor küçük kuzu iyi olsun Allahımın izniyle

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı buket_zeynep´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    canlarım çok saolun dualarınız için, nurayımla konuştum şimdi cahidem yoğun bakımda tam hastaneden çıkacaklarken kuzunun ateşi yükselmiş şimdi doktor bırakmıyormuş. dualarımızı bekliyor, inşallah rabbim tez zamanda kızına şifa versin nurayıma da sabır hastanede mahvoldu kardeşimiz...
    kız sen nerelerdesin ulaşamıyorum sana bi türlü,meraklandım.aradım msj attım cevap vermedin,bi sıkıntı yok inşallah canım... dün nurayada msj attım çok üzüldüm,daha 2-3 gün önce konuşmuştuk çıkaracağız çok şükür demişti...rabbim yardımcıları olsun inşallah

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hicranfarukyavuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    kız sen nerelerdesin ulaşamıyorum sana bi türlü,meraklandım.aradım msj attım cevap vermedin,bi sıkıntı yok inşallah canım... dün nurayada msj attım çok üzüldüm,daha 2-3 gün önce konuşmuştuk çıkaracağız çok şükür demişti...rabbim yardımcıları olsun inşallah
    gülüm ya çok yoğundum inan iş ev birazda canım sıkkın... asıl sen nasılsın.. nurayla bugün konuştum ALLAH YARDIM ETSİN YA çok zor durumları..
    benim kızda huysuz sürekli karnı ağrıyor bu ara akşamları da fırsat bulamadım.. öle işte sen naptın varmı bi gelişme

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

gülüm ya çok yoğundum inan iş ev birazda canım sıkkın... asıl sen nasılsın.. nurayla bugün konuştum ALLAH YARDIM ETSİN YA çok zor durumları..
    benim kızda huysuz sürekli karnı ağrıyor bu ara akşamları da fırsat bulamadım.. öle işte sen naptın varmı bi gelişme
    ben aynı canım bildiğin gibi,ama inan sende bi sıkıntı olduğunu hissettim ben,çok merak ettim seni sesin soluğun çıkmayınca müsait olunca görüşelim mutlaka...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hicranfarukyavuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben aynı canım bildiğin gibi,ama inan sende bi sıkıntı olduğunu hissettim ben,çok merak ettim seni sesin soluğun çıkmayınca müsait olunca görüşelim mutlaka...
    saol canım benim biliyorum... en kısa zamanda ilk müsait anımda arayacam seni

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

saol canım benim biliyorum... en kısa zamanda ilk müsait anımda arayacam seni
    öpüyorum seni canım kardeşim allaha emanet ol rabbim tez zamanda sıkıntılarını gidersin inşallah,bebişine ve eşine de şifalar versin rabbim,birbirimizi hiç görmemiş olsakta seni seven bi kardeşin olduğunu unutma canım...

Sayfa 7 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)