Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 5 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 248 Sayfa bulundu

Konu: Tsunami (nuray) kardeşimizin bebeği için...

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Bende 2000 tane ya şafi okudum allah kabul etsin inş....ben çok merak ettim,görüşenler paylaşsınlar lütfen....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim acil şlifalar versin...en kısa zamanda hayırlı haberleri okuruz inş.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı hicranfarukyavuz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşimiz nurayın (tsunami) kızı küçük cahideciği yoğunbakıma alacaklarmış haberi yeni aldım.arkadaşlar lütfen dua edelim kardeşimizin bebeği için.rabbim şifalar versin inşallah... allahım yar ve yardımcıları olsun... amin amin amin....
    Selamun aleykum Allah hepinizden razi olsun tek tek cevap yazamayacagim simdiden hakkinizi helal edin edilen dualar icin ne kadar minnettarim anlatamam kizim gecen cuma mama yedikten sonra kustu ve morardi bizde hemen sdü tip fakultesine geldik film kan tahlili alindi ondan onceki haftada dis cikariyordu ve cok su kaybi oldu buna bagli bobrekler susuz kalmis hemen yogunbakima alinacakti fakat acilde serumla biraz toparladi ve odaya alindik cok sukur duzeldi hala hastanedeyiz birkac gun daha gozlemdeyiz esimin laptopundan yaziyorum bunlari hastaneye getirdi pek giremem cikana kadar ama biliyorum sizler hep duaniza ekliyorsunuz kizimi rabbim dunyadada ahirettede sizlerden razi olsun selametle dua ile....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim Şafi ismi hürmetine acil şifalar versin inşallah.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum Allah hepinizden razi olsun tek tek cevap yazamayacagim simdiden hakkinizi helal edin edilen dualar icin ne kadar minnettarim anlatamam kizim gecen cuma mama yedikten sonra kustu ve morardi bizde hemen sdü tip fakultesine geldik film kan tahlili alindi ondan onceki haftada dis cikariyordu ve cok su kaybi oldu buna bagli bobrekler susuz kalmis hemen yogunbakima alinacakti fakat acilde serumla biraz toparladi ve odaya alindik cok sukur duzeldi hala hastanedeyiz birkac gun daha gozlemdeyiz esimin laptopundan yaziyorum bunlari hastaneye getirdi pek giremem cikana kadar ama biliyorum sizler hep duaniza ekliyorsunuz kizimi rabbim dunyadada ahirettede sizlerden razi olsun selametle dua ile....
    Kardeşim çok sevindim dualarımız sizinle Rabb'ime emanet ol

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaallah....evlat bu hastalığıda derdide başka hiçbir şeye benzemiyor.....dualarımızdasınız......

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Rabbim yardımcınız olsun kardeşim inşallah güzel kızın inşallah çabucak toparlasın sağlıkla saıhhatle büyüsün Allahımın izniyle geçen benim olanda biraz rahatsızlandı çok şükür şimdi iyi ettiğim dualara sizide kattım nerde şifa bekleyen varsa Rabbim hepsine şifa versin amin

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

"Allahümme rabbe’n-nas! Müzhibe’l-be’si işfi ente’ş-şâfi lâ şâfiye illa ente şifâen la yuğâdiru sekamen"

"Ey insanların Rabbi olan Allah’ım! Bu ızdırabı gider. Şifayı veren ‘Sen’sin, ‘Sen’den başka kimse şifa veremez. ‘Sen’ hiç hastalık bırakmayacak bir şifa ver."

Allah yar ve yardımcıları olsun Allah Ya şafi ismi tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.
    Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.Küçük bebeğimizi dualarımızda Yasin ve Ya Şafi okuyacağım inşallah. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce osun.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleykum rabbim hepinizden razi olsun inanin dualariniz sayesinde durumu kisa sure surede normale dondu ama bir kac gun gozlem ve takip amacli hastanede kalacagiz cikinca araniza donecegim insallah selametle dua ile...

Forum Üyesi
    Yer: giresun,mersin,ankara
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum rabbim hepinizden razi olsun inanin dualariniz sayesinde durumu kisa sure surede normale dondu ama bir kac gun gozlem ve takip amacli hastanede kalacagiz cikinca araniza donecegim insallah selametle dua ile...
    vealeyküm selam verahmetullahi ve berakatuhu canım allah senden de razı olsun,meleğini size bağışlasın inşallah.arasıra uygun olduğun zamanlar bizi bilgilendir merakta bırakma.dualarımdasın canım kardeşim allaha emanet ol...

Sayfa 5 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)