Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  9
Beğenenler Beğenenler:  31
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 40 Toplam 62 Sayfadan BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu
391 den 400´e kadar. Toplam 614 Sayfa bulundu

Konu: Leyla Kardeşimize ÖZEL...( DUA VE HATİM)

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı melissa26´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Rab.. bizi sana döndür..
    Özümünü, gönlümüzü, sevincimizi, kederimizi, sana döndür..
    sana dönünce birşey kalmaz.. sevinç getir
    Rabbim umduklarımıza nail eyle..
    Bizi seni çok seven kulladan eyle
    Rabbim bizi sevdiklerinden eyle
    Rabbim bizi razı olanlardan eyle
    Senki , gücün herşeye yeter, dünya hayalinden çıkar, hakikat aşkını yaşat..
    ah.. gaip dedikleri alem halen yaşar..
    Rabbim bizi ölmeden ölenlerden eyle..
    Rabbim bu garibe de bir yoldaş eyle( hayırlı ise)
    Amin
    Selam Aleyküm canım benim Allahrazı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Allah bu mübarek günün,okunan Kur'anlar, dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
    Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
    Allah bütün yuvalarda huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet nasip etsin.Allah bütün çocukları yeğenlerimizi hidayet eylesin vicdan merhamet Allah korkusu nasip etsin sonlarını hayırlara vesil etsin Rabbim.
    Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
    Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
    Allah hastalara şifa, dertlilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak önlerindeki engellerden olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin.
    Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
    Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
    Allah'ım ülkemize de dirlik düzen versin birlik beraberlik kardeşlik bağlarını güçlendirmek nasip etsin Rabbim.
    Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun HAYIRLI AKŞAMLAR.

Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin Amin Amin
    Allah razı olsun kardeşim emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
    Selam ve dua ile Allah'a emanet olun her şey gönlünüzce olsun selametle kalınız.
    Aleykum selam efendim..
    Maşallah..
    Allahu Teala nazarlardan korusun..

Hayır DUA eden sizi, bu dünyada da Ahirette de Allahu Teala sevgililerinden kabul etsin..

Her duanız kabul görsün..
    İnşallah..

Esselamun Aleykum..

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı başkentli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aleykum selam efendim..
    Maşallah..
    Allahu Teala nazarlardan korusun..

Hayır DUA eden sizi, bu dünyada da Ahirette de Allahu Teala sevgililerinden kabul etsin..

Her duanız kabul görsün..
    İnşallah..

Esselamun Aleykum..
    Amin
    Ve Aleyüm Selam çok değerli kardeşim Allah sizlerden de binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Allah hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin fitne fesat kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin Rabbim.
    Allah yar ve yardımcımız olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.
    Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünüzce olsun.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı melissa26´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Rab.. bizi sana döndür..
    Özümünü, gönlümüzü, sevincimizi, kederimizi, sana döndür..
    sana dönünce birşey kalmaz.. sevinç getir
    Rabbim umduklarımıza nail eyle..
    Bizi seni çok seven kulladan eyle
    Rabbim bizi sevdiklerinden eyle
    Rabbim bizi razı olanlardan eyle
    Senki , gücün herşeye yeter, dünya hayalinden çıkar, hakikat aşkını yaşat..
    ah.. gaip dedikleri alem halen yaşar..
    Rabbim bizi ölmeden ölenlerden eyle..
    Rabbim bu garibe de bir yoldaş eyle( hayırlı ise)

Selamun Aleyküm melissa26 kardeşim...
    Rabbim sağlıklı, sıhhatli, imanlı, huzur dolu, hayırlı yıllar nasip eylesin..
    Rabbim seni korusun.. Yar ve yardımcın olsun..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allahümme salli ala seyyidina Muhammed..

Alemlerin RAB'bi olan RAHMAN ve RAHİM olan ALLAH'a hamd olsun..
    Ey RAB'bim bana güç ver kuvvet ver sen büyüksün tüm sıkıntılarımdan sana sığınıyorum.
    Yardım eyle sen duaları kabul edensin..
    Beni ve tüm ümmeti muhammedi affeyle bizleri bağışla rahmet eyle merhamet eyle.

Estağfirullahelazim ellezi la ilahe illa hüverrahmanürrahim el-hayy-ül-kayyumüllezi la-yemutü ve etubü ileyh Rabbigfir li.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allah'ım gücümün tükenişini, çaremin bitişini ve insanların gözünde değersiz görülüşümü yalnız sana şikâyet ediyorum. Ey merhamet edenlerin en merhametlisi, beni kime havale ediyorsun? Beni bütün kabalığıyla karşılayacak bir düşmanıma mı, yoksa işimi elime verdiğim bir yakınıma mı? Sen bana kızgın olmadıktan sonra başkasının düşmanlığına hiç önem vermem. Allah'ım sen razı oluncaya kadar Senin rızanı dilemeye devam edeceğim.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allah'ım, her zorluğu kolaylaştırmakla bana lütufta bulun. İki hükmünden en hayırlısını benim için tercih et. Benim için takdir ettiğini hayırlı eyle. Öyle ki geciktirdiğin şeyin acele gelmesini, acele getirdiğinin de gecikmesini istemeyeyim. Senden doğru yolda kararlılığı istiyorum. Verdiklerine şükretmeyi istiyorum. Doğru bir dil selim bir kalp istiyorum.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allah'ım, yalnız Sana teslim oldum. Yalnız Sana inandım. Yalnız Sana güvendim. Yüzümü yalnız Sana çevirdim. Bana sevgini ve sevgisi Senin katında fayda verecek kimselerin sevgisini nasip et.Amin

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Allah'ım, her zorluğu kolaylaştırmakla bana lütufta bulun. İki hükmünden en hayırlısını benim için tercih et. Benim için takdir ettiğini hayırlı eyle. Öyle ki geciktirdiğin şeyin acele gelmesini, acele getirdiğinin de gecikmesini istemeyeyim. Senden doğru yolda kararlılığı istiyorum. Verdiklerine şükretmeyi istiyorum. Doğru bir dil selim bir kalp istiyorum.

Sayfa 40 Toplam 62 Sayfadan BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)