Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  9
Beğenenler Beğenenler:  31
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 10 Toplam 62 Sayfadan BirinciBirinci ... 891011122060 ... SonuncuSonuncu
91 den 100´e kadar. Toplam 614 Sayfa bulundu

Konu: Leyla Kardeşimize ÖZEL...( DUA VE HATİM)

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam ablam son soru suresi varmi ?
    Canım belli süresi yok tevbe süresi 200 tane kaldı yarın akşama kadar son gün okuyabilir misin müsaitsen yoksa ben okuyacağım?

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canım belli süresi yok tevbe süresi 200 tane kaldı yarın akşama kadar son gün okuyabilir misin müsaitsen yoksa ben okuyacağım?
    Ablam cok isterdim inan sen beni anla neolur hakkinida helal et.....

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Ablam cok isterdim inan sen beni anla neolur hakkinida helal et.....
    Biliyorum canım benim Allah sana da kolaylık versin Allah yar ve yardımcın olsun helal olsun canım..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Biliyorum canım benim Allah sana da kolaylık versin Allah yar ve yardımcın olsun helal olsun canım..
    Amin ecmain insallah ..........

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

tevbe suresinin son ayeti Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym leyla............................1800
    tsunami.......................100

kalan:00

Allah kabul etsin.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Amin ecmain insallah ..........
    Allah'a emanet ol canım benim Allah razı olsun herşey gönlünce olsun hayırlı geceler..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah'a emanet ol canım benim Allah razı olsun herşey gönlünce olsun hayırlı geceler..
    Sendende abla her gecenin bir sabahi vardir sakin uzme tatli canini sen yarada guven seni darda birakmaz insallah hayirli geceler....

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

4 Yasin Süresi 4 Fetih Süresi 4 Vakıa Süresi(2000) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
    Allah kabul etsin inşallah. Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim. Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleykum kardeslerim dun aksam leyla ablam benden rica etti sikintilarinin deffi icin 16641 tane ya latif okumamizi istedi sizlerinde yardimlari ile bitireli insallah bu mubarek cuma gununde rabbim hepinizden razi olsun selametle dua ile....
    tsunami............5.000

Kalan............11641

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

4 Yasin Süresi 4 Fetih Süresi 4 Vakıa Süresi(2000) la havle vela kuvvete illa billahil aliyyul azim.............(okundu)
    Allah kabul etsin inşallah. Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah ecrinizi her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim. Allah hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
    Ozur dilerim karismak istemezdim ama duramiyorum
    "Rabbim beni kuluna muhtac eyleme" diyene Reseul s.a v kizmis oyle degil , kul kula muhtactir namerde muhtac kilma de...denmis
    inceayrinti gibi gorunur ama çok onemli Rabbim hayirli insanlarla karsilastirsin malum dunya hayati , kulun kul ,ile imtihanidir
    Rabbim size hayirli insanlarla karsilastirsin, sikinti ve dertlerinin çaresini gostersin bunlarin sebebiyle af olunanlardan eylesin
    " Bunlar kimdir? su guzel koslerde oturan? onlar dunyada çok sikinti yasayanlardir demisler, innsanlarda keske bizde sikinti içinde olsaydikda
    bunlari kazansaydik....
    Rabbim her sikintiyi kazanca ceviren kullarindan eylesin bizi, sabirla kazanca donder Ya Rab!
    Bilirim sen acilan elleri bos cevirmezsin, bizleri de bos çevirme, hem dunyamiza , hem ahiretimize hayirli eyle...

Sayfa 10 Toplam 62 Sayfadan BirinciBirinci ... 891011122060 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)