Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 6 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu
51 den 60´e kadar. Toplam 249 Sayfa bulundu

Konu: Değerli kardeşimiz "elifimbenim" Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur. !!!!! HATİM ve DUA

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı nemire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Allah c.c korusun muhterem kardeşim ne demek bizlerin arkasından da Kur'an okursunuz o vazife size ait sizler bizim arkamızdan okuyacaksınız durun bakalım daha ne güzel günleriniz olucak.Bildirdiğiniz cüzlerin hepsini büyük bir memnuniyetle okuyacağımdan hiç şüphe etmeyeniz, siz bu güzel görevi bana verdiğiniz için ben size minnetarım.

Rabbim asıl size uzun ve hayırlı ömürler versin biz işin sonuna yaklaştık.

Selam ve saygılarımla.
    Allah razi olsun saygideger buyugum bilirsinizki olum ne yasa bakar nede makama bir dakika sonramiz bile belli olmayan bu fani dunyada .hep duamdasiniz duam aynen soyle isminizi bilemdigimden nemire sifatli buyugumun bu dunya ve ahiret icin olan gonlundeki butun muradlarini ona nasip et diyorum . Hakkimizda hayirli olan basimiza gelsin rabbim yar ve yardimciniz olsun selametle dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razi olsun saygideger buyugum bilirsinizki olum ne yasa bakar nede makama bir dakika sonramiz bile belli olmayan bu fani dunyada .hep duamdasiniz duam aynen soyle isminizi bilemdigimden nemire sifatli buyugumun bu dunya ve ahiret icin olan gonlundeki butun muradlarini ona nasip et diyorum . Hakkimizda hayirli olan basimiza gelsin rabbim yar ve yardimciniz olsun selametle dua ile...

Yüce Rabbimiz bizim için bu güzel dualarda bulunan kulunu hayırlara gark eylesin,dünya ve ahiret hayatında mutluluklar versin.Bu arada bu fakir Allah'ın aciz İbrahim kuludur.Nemire rumuzu ise Meşaril haramda içinde namaz kılma şerefine erdiğim caminin adıdır.
    Muhterem kardeşim Allah c.c sıralı ölüm versin,lütfen siz daha bu yaşta böyle şeyler düşünmeyin ve büyüklerin önüne geçmeyin,Allah c.c size hayırlı uzun ve yüce zatının da hoşnut olduğu ömürler nasip etsin.

Rabbi Rahime emanet olunuz.Selam ve Saygılarımla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı nemire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yüce Rabbimiz bizim için bu güzel dualarda bulunan kulunu hayırlara gark eylesin,dünya ve ahiret hayatında mutluluklar versin.Bu arada bu fakir Allah'ın aciz İbrahim kuludur.Nemire rumuzu ise Meşaril haramda içinde namaz kılma şerefine erdiğim caminin adıdır.
    Muhterem kardeşim Allah c.c sıralı ölüm versin,lütfen siz daha bu yaşta böyle şeyler düşünmeyin ve büyüklerin önüne geçmeyin,Allah c.c size hayırlı uzun ve yüce zatının da hoşnut olduğu ömürler nasip etsin.

Rabbi Rahime emanet olunuz.Selam ve Saygılarımla.
    Allah razi olsun ibrahim amcam kiziniz nurayin duasindasiniz selametle dua ile...

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Aleyküm Selam canım kardeşim Allah razı olsun sende Allah rahmett eylesin mekanı cennet olsun ailesine geride kalanlara sabır dayanma gücü nasip etsin Rabbim .Nebahat ablam benim için çok zel değerli bir ablamızdı onun ayrı bir yeri vardı şu anda ne diyeceğimi bilmiyorum kelimelr boğazımda düğümlendi daha konunun başlığını görünce içimde birşeyler koptu ne desek boş zaten
    Bende 3 ihlas 1 Fatiha okudum 1 Yasin 1000 kelime tevhid alıyorum Allah kabul etsin.Selam ve dua ile selametle kalınız.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aleyküm Selam canım kardeşim Allah razı olsun sende Allah rahmett eylesin mekanı cennet olsun ailesine geride kalanlara sabır dayanma gücü nasip etsin Rabbim .Nebahat ablam benim için çok zel değerli bir ablamızdı onun ayrı bir yeri vardı şu anda ne diyeceğimi bilmiyorum kelimelr boğazımda düğümlendi daha konunun başlığını görünce içimde birşeyler koptu ne desek boş zaten
    Bende 3 ihlas 1 Fatiha okudum 1 Yasin 1000 kelime tevhid alıyorum Allah kabul etsin.Selam ve dua ile selametle kalınız.
    Rabbim sizlerdende razi olsun ben nebahat ablama son gorevimi yapmaya calisiyorum sadece selametle dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH rahmet eylesin

Mekanı cennet olsun ablamızın..

1 Fatiha 3 ihlas okudum ruhlarına..

Kıdemli Moderator
    Yer: Şehr-i DONDURMA
    Teşekkür ve Beğeni

Ablamızın son mesajı...
    Yine KURAN ve HATİM inşallah...
    Rabbimiz merhametiyle muamele etsin inşallah...

ah canım çok geçmiş olsun sıkıntın ne ise inş tez anmanda feraha erişirsin hangi ayı ise yaz canım ama eğer sakıncası yoksa ben haftaya tamamlatım olurmu şayet alan olmdıya okur ve inş en kısa zamanda okundu diye eklerim canım ben iyi sayılırım geçen hafta mrt çakıildi yine bakalım bu ayın 6. da hastande randevum var ne çıkacak şemoya başladım yine inş bi ameliyat veya ışınlama felan sıkıntısı olmazda sdece ilaç ve ışınlamayla kuruturlar aslında tam kesin bir şey yok işte sonucu perşembe güü öğreneceğim ne olacak ne yapalım gelen ALLAH c.c. gelsin değilmi kuldan gelen çok acımasız düşsen lini uzatıp kaldırmaz ama YÜCE RABBİMİZ c.c. dedini vediği gibi dermanınıda veriyor nun için beterin bteri var deyip şükür diyorum şişte böyle canım zaten etrf dünya okadar dertçilr hastalık sorun varki nye yanayım diyorum ve bekliyorum dediğim gii canım dualaarımdasınız hep buradaki tüm kardeşlerim bana yazarsın hangi cüz ve belli olmaz blkide bu hafta sonu bitiririm haber vririm koştumalardan dolayı geçikiyor işte bazen tekrar ölmüş olan kardeşimizin mekanı ve tüm ölmüşlerimiizn mekanı cennet olsun inş sıkıntılarımızn fearaha erişelim dileğim hyılı akşamlar canım kardeşlerim

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Bugün CUMA ! Bugün RAHMET ! Bugün BEREKET ! Bugün SEFAAT ! Bugün Günlerin EFENDISI !... Bugün Günlerden "" CUMA "" CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN...! ALLAHIN (c.c) RAHMETI BEREKETI SELAMI ÜZERINIZE OLSUN...!

Selamun Aleyküm Kardeşlerim.Canım birtanem ablam Elifimbenim,beni buraya üye yapmak istediğinde nerden bilebilirdiki,siz çook degerli kardeşlerimize kendisinin vefat haberinin benim verecegimi.Bu benim için o kadar zor bir şeydiki.Ama burdaki siz kardeşlerimizin bizi yalnız bırakmıyacagını zaten ablam biliyordu.Sizleri ve islamiyet gen.tr üyelerini inanın ailesi gibi görüyordu.Acım çok büyük inanın ilk haberi nasıl ve nereye yazdıgımı bile bilemiyorum şu an.Allah razı olsun Brat5 kardeşimden hemen ilgilenmiş konuyla.inanın ignelerle ayakda duruyorum hala ve o canımdı benim diger yarımdı.5 ay bende kaldı ve bebegim gibiydi.onsuzluk çok zor ve çokdaha zorlaşıcak biliyorum.O bu dünyada zaten bir melekti.Eminim şimdi ahirettede melek.Rabbim hepinizden razı olsun.dualarınızla hatimlerinizle yasinlerle okudugunuz bütün duaları Rabbim kabul etsin.Allah cc sizlere böyle acılar göstermesin inşaAllah.Sizlere o kadar çok şey yazmak istiyorumki aslında ama,DİL SUSTU,YÜREK SUSTU.İnanması çok zor ve ben hala inanmıyorum.şimdi buraya bunları yazarken bile sanıyorum ki biraz sonra ablam bu yazdıgımı okuyacak ve hemen buraya cevap yazacak.konuyla ilgilenen kardeşim Allah cc sendende razı olsun.Malum hala gelen giden ççok oluyor o yüzden giremiyorum fazla ne olur ilgilenmiyormuş gibi görünmek istemiyorum.Ablam için bu kadar güzel düşünceleriniz ve yazılarınız beni hem çok onurlandırıyor hemde içimi çokk yakıyor,kavuruyor.Cümlenizden Rabbim tekrar razı olsun.Diliyorum güzel mevlamdan banada Sabır,dayanma gücü versin.İnşaAllah verir.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı mavci´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ablamızın son mesajı...

ah canım çok geçmiş olsun sıkıntın ne ise inş tez anmanda feraha erişirsin hangi ayı ise yaz canım ama eğer sakıncası yoksa ben haftaya tamamlatım olurmu şayet alan olmdıya okur ve inş en kısa zamanda okundu diye eklerim canım ben iyi sayılırım geçen hafta mrt çakıildi yine bakalım bu ayın 6. da hastande randevum var ne çıkacak şemoya başladım yine inş bi ameliyat veya ışınlama felan sıkıntısı olmazda sdece ilaç ve ışınlamayla kuruturlar aslında tam kesin bir şey yok işte sonucu perşembe güü öğreneceğim ne olacak ne yapalım gelen ALLAH c.c. gelsin değilmi kuldan gelen çok acımasız düşsen lini uzatıp kaldırmaz ama YÜCE RABBİMİZ c.c. dedini vediği gibi dermanınıda veriyor nun için beterin bteri var deyip şükür diyorum şişte böyle canım zaten etrf dünya okadar dertçilr hastalık sorun varki nye yanayım diyorum ve bekliyorum dediğim gii canım dualaarımdasınız hep buradaki tüm kardeşlerim bana yazarsın hangi cüz ve belli olmaz blkide bu hafta sonu bitiririm haber vririm koştumalardan dolayı geçikiyor işte bazen tekrar ölmüş olan kardeşimizin mekanı ve tüm ölmüşlerimiizn mekanı cennet olsun inş sıkıntılarımızn fearaha erişelim dileğim hyılı akşamlar canım kardeşlerim
    Selamün Aleyküm....
    Mustafa abimiz Allah c.c. sizden razı olsun...
    çok duygulanarak okudum.. yaşayarak okudum. canlandırarak okudum...
    Allahım sen mekanını cennet eyle.. Rabbimiz Sen taksiratını affeyle...
    Bu gün duydum.. inşallah Abalmız hep dualarımızda ve okumalarımızda olcak..

Selam ve dua ile

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı mavci´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ablamızın son mesajı...

Her yazdıgın harfe kurban olaydım ben MELEK BACIM.

Sayfa 6 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks