Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 5 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 249 Sayfa bulundu

Konu: Değerli kardeşimiz "elifimbenim" Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur. !!!!! HATİM ve DUA

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

selamün aleyküm,ciddi bir operasyon geçireceğini duymuştum.uzun zamandır burda beraber olduğumuz bir ablamızdı.Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.başlığı görünce üzüldüm.

ben de yasin ve diğer sureleri okuyacağım inşaALLAH.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Çeşm-i Bülbül´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    24. Cüzü de ben alayım..
    Allah razi olsun selametle dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı ayşe-rana´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamün aleyküm,ciddi bir operasyon geçireceğini duymuştum.uzun zamandır burda beraber olduğumuz bir ablamızdı.Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.başlığı görünce üzüldüm.

ben de yasin ve diğer sureleri okuyacağım inşaALLAH.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı mir_erhan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm...
    Başlık benide biraz sarstı...
    Duasını çok aldığımız ablamız büyüğümüz... Rabbimiz mekanını cennet eylesin...
    Bildiğim çok Kuran ve dua güzelmiş arkalarından göndermek...

Bende Ablam için... Rabbimiz sanalda olsa çok iyi bildiğim bir büyüğümdü...
    Çok razıydım sende razı ol....

hangi cüz boş bilmiyorm ama tsunami kardeşimiz bana da bir cüz yazarmısınız...
    Ayrıca inşallah... Her akşam okuduğum Yasinlerimin sevabına ortak ediyorum ablamı...
    Rabbimiz okuduklarımızı Ruhuna ulaştırsın inşallah...
    Rabbimiz Rahmetiyle muamelede bulunsun inşallah...

Sevgili Berat ablamız Allah c.c. sizdende razı olsun.. iyik i haber verdiniz...
    Ablamıza hediyelerimiz var...

Selam ve dua ile

selam ve dua ile
    Allah razi olsun abim en bastaki sayfada listeye ekledim 13. Cuz selametle dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Muhtazaf´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun..
    Allah rahmet eylesin.
    Peygamber Efendimiz sav.e komşu olur inşa-ALLAH..
    Kalanlarada sabri cemil ihsan eylesin....
    Bİze kötü gibi görünen şeylerde muhakkak hayırlar gizlidir, Rabbim yakınlarına sabırlar ihsan etsin, sabırlarının karşılığında mükafatlandırsın onları inşa-Allah.. Rabbim cümlemize son nefesimizde imanımızla, Kitabımızın ışığında geçirilmiş bir ömürle bu dünyadan ayrılmayı nasip etsin.

10 Fatiha ve 10 ihlas okudum ALLAH c.c. hepsini kabul eylesin. Amin.
    Allah razi olsun abim selametle dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı merve_talat´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allahım rahmet eylesin mekanı cennet olsun ben de 100 tane salavat 3 ihlas 1 fatiha okudum allahım kabul etsin

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun aleykum sevgili site uyeleri nebahat ablamizin vefati hepimizi cok uzdu unutmayalim oda bu sitedenin bir uyesiydi onunda guzel paylasimlari oldu ve suanda aramizda yok bu sayfa bizim adimizada acilacak birgun elbet ,bizlere olum ugramaz demeyelim ona olan son gorevimizi yapmaya calisalim bilindigi gibi ilk sayfada hatim dua ve salavat listemiz var elimizden geldigince cuz alalim dua edelim ve salavat cekmeye gayret edelim ablamiz 01.02.2013 te vefat etti en azindan kirki cikmadan kur'an-i kerim hatimimizi tamalayip duasiyla bagislamaya calisalim lutfen gereken ilgiyi bekliyorum kendi adima Allah rizasi icin katilimlar artsin arkadaslar bugun ablamiza yarin bize bunu hic aklimizdan cikarmayalim.selametle dua ile....

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Selamun Aleykum

Muhterem tsunami kardeşim üzülmeyiniz siz lütfen hatim listesini bildiriniz açık olan cüzlerin hepsini pazartesi akşamına kadar okuyup hatmi tamamlayacağım,siz diğer hatimleri takip ediniz merhume kardeşimizin hatmini ben tamamlarım.

Selam ve saygılarımla.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı nemire´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum

Muhterem tsunami kardeşim üzülmeyiniz siz lütfen hatim listesini bildiriniz açık olan cüzlerin hepsini pazartesi akşamına kadar okuyup hatmi tamamlayacağım,siz diğer hatimleri takip ediniz merhume kardeşimizin hatmini ben tamamlarım.

Selam ve saygılarımla.
    Allah razi olsun saygideger buyugum sizleri Allah basimizdan eksik etmesin diger hatimler neysede bu hatim ne kadar cok erken okunursa ablamiza
    kadar cabuk ulasir diye dusunuyorum sizde bilirsinizki olunce kalqnlarin duasi disinda baska biseyimiz kalmiyor onun icin elimizden geldigince topragi sogumadan hatimlerimizi gondermek istiyorum kalan cuzler 14.15.16.18.19.20.21.23.25.26.27.28. Cuzler eger okursaniz size minnettar olucam yine almak isteyen olursa bu sayfadan size ulasirim insallah rabbim bizlerinde arkasindan bu sekilde hatimler okutan okuyanlar nasip eder insallah rabbim sizlere uzun omur versin bizlerin arkasindada kur'an-i kerim okursunuz insallah selametle dua ile...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı tsunami´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razi olsun saygideger buyugum sizleri Allah basimizdan eksik etmesin diger hatimler neysede bu hatim ne kadar cok erken okunursa ablamiza
    kadar cabuk ulasir diye dusunuyorum sizde bilirsinizki olunce kalqnlarin duasi disinda baska biseyimiz kalmiyor onun icin elimizden geldigince topragi sogumadan hatimlerimizi gondermek istiyorum kalan cuzler 14.15.16.18.19.20.21.23.25.26.27.28. Cuzler eger okursaniz size minnettar olucam yine almak isteyen olursa bu sayfadan size ulasirim insallah rabbim bizlerinde arkasindan bu sekilde hatimler okutan okuyanlar nasip eder insallah rabbim sizlere uzun omur versin bizlerin arkasindada kur'an-i kerim okursunuz insallah selametle dua ile...

Selamun Aleykum

Allah c.c korusun muhterem kardeşim ne demek bizlerin arkasından da Kur'an okursunuz o vazife size ait sizler bizim arkamızdan okuyacaksınız durun bakalım daha ne güzel günleriniz olucak.Bildirdiğiniz cüzlerin hepsini büyük bir memnuniyetle okuyacağımdan hiç şüphe etmeyeniz, siz bu güzel görevi bana verdiğiniz için ben size minnetarım.

Rabbim asıl size uzun ve hayırlı ömürler versin biz işin sonuna yaklaştık.

Selam ve saygılarımla.

Sayfa 5 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks