Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 17 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu
161 den 170´e kadar. Toplam 249 Sayfa bulundu

Konu: Değerli kardeşimiz "elifimbenim" Hakk'ın Rahmetine Kavuşmuştur. !!!!! HATİM ve DUA

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı yakais´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rabbim C.C. .. Cenneti aç Elifim benim hanımefendiye...
    Muhammed Mustafa A.S. efendimize komşu eyle... Sevdiklerin hürmetine...
    İnşallah...
    amin...Amin...

Forum Yöneticisi
    Yer: .
    Teşekkür ve Beğeni

Hala etkısındeyım desem..........Rabbım tum vefatetmıs musluman kardeslerımıze merhamet ve rahmet eylesın..................

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Canım ablam Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun bende daha hala etksindeyim Allah ailesinin evlatlarının yar ve yardımcısı olsun Allah sabır dayanma gücü nasip etsin.

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Her gün Okuduğum yasinlerin ve hayır olarak verebileceğim bir çöpün bile hayrına ortaksın ablam...
    Rabbimiz rahmet eylesin sana...Mekanın Cennet olsun.. amin...

Forum Üyesi
    Yer: BURSA
    Teşekkür ve Beğeni

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun...duyunca şok oldum ne zaman vefat etti inanamıyorum mekanı cennet olsun bundan sonra dualarımda hep olacak

Forum Üyesi
    Yer: vakt-i seher
    Teşekkür ve Beğeni

selamun aleyküm bu başlığı yeni görüyorum..hayal meyal hatırlar oldum ama o kadar üzüldüm ki yıllardır tanıyormuşum gibi..Rabbim rahmet eylesin inşallah..kabrini cennet bahçelerinden bir bahçe etsin inşallah..bu mübarek günün hürmetine okunan tüm hayır duaları ulaştırsın inşallah..şüphesiz hepimiz ruhumuzu Rahmana teslim edeceğiz..Rabbim hayırlı ömür hayırlı ölüm nasib etsin inşallah..gen.tr ailesini,yakınlarını,sevdiklerini cennet-ül firdevste Peygamber Efendimize komşu eylesin inşallah..Rabbim ailesine sabır versin,ablamıza rahmet eylesin inşallah..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

10 ihlas 1 Fatiha 10 selavat okudum Allah kabul etsin inş. Mekanı cennet olsun...

Forum Üyesi
    Yer: ankara
    Teşekkür ve Beğeni

o bnim gül ablamdı.canımdı yüreği yüreğime dokunan bırkaç kişi var burada .canını ver deseler verecek kadar sevdiğim bir kaç nadide insandan biriydi.ben ablama hayrandım hep o melek kalbiyle biliyormusun iyi oluyorum yazarken zorlanıyorum ama bunada şükür derdi.bir gün o pamuk kalbiyle bana dediki hiç unatmayacagımda serapcim çok mutluyum dedi neden ablam dedim bu hastalık beni ALLAHA yaklaştırdı artık daha güzel daha içten dua ediyorum.HİÇ İSYAN ETMİYORUM İNAN DEDİ.o an düşünmüştüm biz ufacık olaylarda daha doğrusu ben ufacık olaylarda hemen neden bu oluyor neden diyebildim.ama melek ablam hiç isyan etmedi.çok agladım ilk duyduğumda şu anda ağlıyorum ama dönüş güzeller güzeli RABBİME değilmi?RABBİM inşallah melek ablamı gül peygamlerimle komşu etmiştir ve gül bahçelerinde dolaştırıyordur.seni hiç untmayacağım melek ablam MEKANIN CENNET YOLDAŞIN GÜL KOKULU PEYGAMBERİN OLSUN İNŞALLAH

Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

1 Fatiha, 3 ihlas okudum.

ALLAH rahmet eylesin.

Mekanı cennet kabri nur ile dolsun inşallah(Canım ablam seni hiç unutmadım he gün kalbimde gönlümde dualarımdasın yıllardır seninle can abla kardeştik yokluğuna inanki hiç alışamadım)

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Ne gördüm onu nede tanıdım.Sadece dua vesilesiyle kalplerimiz bir oldu.Kalbi çok güzeldi eminim mekanıda o kadar güzeldir.Gözlerim doldu "Merhume" yazısını görünce,Allah gani gani rahmet eylesin. İnşallah "Kulum hoşgeldin" dediği kullarından olmuşsundur.Mekanın cennetin en güzel köşklerinde olsun

Sayfa 17 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bookmarks