Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  377
Beğenenler Beğenenler:  510
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  1
Sayfa 289 Toplam 290 Sayfadan BirinciBirinci ... 189239279287288289290 SonuncuSonuncu
2.881 den 2.890´e kadar. Toplam 2897 Sayfa bulundu

Konu: Babam için bir Fatiha okurmusunuz?

Moderator
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

1 Fatiha, 3 ihlas okudum.

ALLAH rahmet eylesin.

Mekanı cennet kabri nur ile dolsun inşaAllah.

2. Teşekkür edenler Hüzünlü Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler Muhtazaf, Hüzünlü Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Hayırlı Cumalar, gününüz aydın olsun, günleriniz sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, afiyet içinde, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin. Allah yar ve yardımcınız olsun. Yaptığınız ibadetler ve dualar kabul ve makbul olsun, Rabbim tüm kötülüklerden, şerden, beladan korusun, Rabbim geçmişlerinizin mekanlarını cennet eylesin. Amin Amin Amin.

Güzelliklerle dolu günler dilerim.

Rabbim her daim yar ve yardımcınız olsun. Her türlü sıkıntınızı gidersin inşaALLAH.

4. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler leyla-1, Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Aleyküm canım benim çok şükür iyiyim belimde sıkıntılar devam ediyor iki tane fıtık oluşmuştu birde belde daralma vardı en son ki mr da birde belde enfeksiyon çıkmıştı nedeni bulunamadı bir test yapıldı yüksek çıkmış şimdi 1.5 ay ilaç tedavisi görüyorum sonra iyileşmezse bele kocaman şırıngalarla beldeki kemikten parça koparacaklarmış ama ben bir şey yaptırmayacağım hayırlısı olsun Allah'ın dediği olur Allah sağlıklı hayırlı uzun ömürler hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin inşallah birde bebek olmadı taktir hüküm Allah'ın Allah'ın hükmüne boynumuz kıldan incedir hayırlısı olsun inşallah bazı sıkıntılarımda öyle devam ediyor Allah beterin beterinden korusun bu günden geriye Rabbim bırakmasın bu günden geriye bırakmasın inşallah.
    Sen nasılsın canım benim?
    Aleyküm Selam. Allah şafi ismi hürmetine acil şifalar versin. Çok geçmiş olsun. Dualarım seninle olacak her zaman. İlaç tedavisi ile düzelir, bir an önce sağlığına kavuşursun inşaAllah. Canım benim üzme kendini inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına aldığın günleri de gösterir Rabbim sana. Dualarım bu yönde olacak. Ama, önce senin sağlığın, her şeyden önemli. Allahım sana öyle bir şifa versin ki, eski sağlığından çok daha iyi olasın. Her şeyin çok daha güzel olacağına inanıyorum. Rabbim tüm sıkıntılarını gidersin, feraha kavuştursun, hayırlı kapılar açsın inşaAllah. Ben iyiyim çok şükür. Allah razı olsun...

Allah'a emanet ol. Rabbim her daim yar ve yardımcın olsun.

6. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler leyla-1, Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Hüzünlü´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Cumalar, gününüz aydın olsun, günleriniz sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, afiyet içinde, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin. Allah yar ve yardımcınız olsun. Yaptığınız ibadetler ve dualar kabul ve makbul olsun, Rabbim tüm kötülüklerden, şerden, beladan korusun, Rabbim geçmişlerinizin mekanlarını cennet eylesin. Amin Amin Amin.

Rabbim her daim yar ve yardımcınız olsun. Her türlü sıkıntınızı gidersin inşaALLAH.
    AMİN AMİN AMİN
    Selam Aleyküm canım benim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..
    Canım Allah senin de yuvanda huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet nasip etsin Allah senide darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın bütün güzellikler seninle sevdiklerinle ailenle olsun.
    Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar,dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
    Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
    Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
    Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
    Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
    Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
    Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar..

8. Teşekkür edenler Hüzünlü Bu yazı için teşekkür etti
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH rahmet eylesin.

10. Teşekkür edenler Hüzünlü Bu yazı için teşekkür etti
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH rahmet eylesin.

12. Teşekkür edenler Hüzünlü Bu yazı için teşekkür etti
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

ALLAH rahmet eylesin.

14. Teşekkür edenler Hüzünlü Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler Muhtazaf Bu yazıyı beğendi
    Moderator
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı Hüzünlü´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aleyküm Selam. Allah şafi ismi hürmetine acil şifalar versin. Çok geçmiş olsun. Dualarım seninle olacak her zaman. İlaç tedavisi ile düzelir, bir an önce sağlığına kavuşursun inşaAllah. Canım benim üzme kendini inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına aldığın günleri de gösterir Rabbim sana. Dualarım bu yönde olacak. Ama, önce senin sağlığın, her şeyden önemli. Allahım sana öyle bir şifa versin ki, eski sağlığından çok daha iyi olasın. Her şeyin çok daha güzel olacağına inanıyorum. Rabbim tüm sıkıntılarını gidersin, feraha kavuştursun, hayırlı kapılar açsın inşaAllah. Ben iyiyim çok şükür. Allah razı olsun...

Allah'a emanet ol. Rabbim her daim yar ve yardımcın olsun.
    Amin
    Selam Aleyküm kalbi gönlü güzel kardeşim gönülden ettiğin dualar için Allah senden binlerce kez razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Allah mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Biz kocaman bir aileyiz eski halimize çok özlüyorum o zaman çok farklıydı kardeşliğimiz ellele hep beraber dualara ortak olurduk ne kadar değerli kardeşlerimizi varsa şurda kala kala bir kaç kişi kaldık ama kalbim gönlüm dualarım sizinle hepinizin yeri çok ayrı bütün kardeşlerim için herkes için dualarım eşit aynı her duaya her konuya tek tek katılmazsam bile ahirete intikal eden bütün büyüklerimiz hocalarımız kardeşlerim için dualar aynı özel tek tek isimlerini sayıyorum Allah rahmet eylesin mekanları cennet kabirleri nur ile dolsun inşallah.
    Canım benim biraz fazla gerildim ondan dolayı belim daha kötü oldu bayağı bir sıkıntı yaşıyorum bunada şükürler olsun Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun. Amin inşallah canım benim Allah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzeli nasip etsin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın inşallah.
    Allah seninde yuvanda huzur mutluluk iyilik güzellikler nasip etsin inşallah herşey gönlünce olsun canım benim...

16. Teşekkür edenler Hüzünlü Bu yazı için teşekkür etti
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

18. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler Muhtazaf, leyla-1 Bu yazıyı beğendi
    Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Alıntı leyla-1´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin
    Selam Aleyküm kalbi gönlü güzel kardeşim gönülden ettiğin dualar için Allah senden binlerce kez razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Allah mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
    Biz kocaman bir aileyiz eski halimize çok özlüyorum o zaman çok farklıydı kardeşliğimiz ellele hep beraber dualara ortak olurduk ne kadar değerli kardeşlerimizi varsa şurda kala kala bir kaç kişi kaldık ama kalbim gönlüm dualarım sizinle hepinizin yeri çok ayrı bütün kardeşlerim için herkes için dualarım eşit aynı her duaya her konuya tek tek katılmazsam bile ahirete intikal eden bütün büyüklerimiz hocalarımız kardeşlerim için dualar aynı özel tek tek isimlerini sayıyorum Allah rahmet eylesin mekanları cennet kabirleri nur ile dolsun inşallah.
    Canım benim biraz fazla gerildim ondan dolayı belim daha kötü oldu bayağı bir sıkıntı yaşıyorum bunada şükürler olsun Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun. Amin inşallah canım benim Allah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzeli nasip etsin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın inşallah.
    Allah seninde yuvanda huzur mutluluk iyilik güzellikler nasip etsin inşallah herşey gönlünce olsun canım benim...
    Ve Aleyküm Selam canım.. Rabbim razı olsun senden. Ne kadar gönlü güzel bir insansın. O güzel dualarına amin diyorum. Ben de isimle dua ediyorum özellikle şifa bulman, feraha kavuşman, gönlünden geçen güzel isteklerin için duamdasın. Senin gibi gönlü güzel kardeşlerimiz olduğu için çok şanslıyız. Her zaman yazmasam da her gün duamda oluyorsunuz. Bu dünyada en kıymetli şeylerden biri de görmeden, tanımadan sevmek ve arkasından dualarında yer vermek. Rabbim her daim karşılıksız dua eden ve dua alanlardan eylesin inşaAllah.
    Üzülmek, strese girmek sağlığımızın bozulmasından başka bir şeye yaramıyor maalesef. İnsanın elinde olmasa da bu gibi hastalıklarda kendimize biraz iyilik yaparak rahat ve sakin bir hayat yaşamaya özen göstermemiz gerekiyor. Allahım acil şifalar versin. Önce sağlık olmak üzere arzu ettiğin tüm güzelliklere hayırlısı ile en kısa sürede kavuşursun inşaAllah.

Allah'a emanet ol. Rabbim her daim yar ve yardımcın olsun...

20. Teşekkür edenler leyla-1 Bu yazı için teşekkür etti
    Beğenenler Muhtazaf, leyla-1 Bu yazıyı beğendi
Sayfa 289 Toplam 290 Sayfadan BirinciBirinci ... 189239279287288289290 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)