Teşekkür edenler Teşekkür edenler:  0
Beğenenler Beğenenler:  0
Beğenmeyenler Beğenmeyenler:  0
Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu
61 den 70´e kadar. Toplam 75 Sayfa bulundu

Konu: Her gün bir Mevlevi duası...

Forum Üyesi
    Durum: Çevrimdışı
    Teşekkür ve Beğeni

Allâh’ım!, Hz. Muhammed (s.a.v.) ve âline salat eyle. Allah’ım! Dünya ve ahirette gam ve kederden sana sığınırız. Acizlikten ve tembellikten sana sığınırız. Korkaklıktan ve cimrilikten sana sığınırız. Borç altında ezilmekten ve insanların aşağılamasından sana sığınırız. Allahım! Bize helâl rızık nasib ederek haramlardan koru! Lutfunla bizi senden başkasına muhtaç etme. Âmin...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah’ım, Hz. Muhammed (s.a.v.) ve âline salat eyle ve bize işimizde sebat, doğru yolda kararlılık ver. Nimetine şükür ve sana güzel kulluk etmeyi nasip eyle. Âmin...

Forum Üyesi
    Yer: istanbul
    Teşekkür ve Beğeni

amin amin amin...........
    ALLAH RAZI OLSUN.

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah’ım, Hz. Muhammed (s.a.v.) ve âline salat eyle, Allah’ım! Senden hidayet, takva, iffet ve gönül zenginliği istiyorum. Ey Rabbimiz nefislerimizi ve nesillerimizi edepli ve hayâlı kullarından eyle.

Âmîn... Âmîn... Âmîn...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allâh'ım! Bizi, bir ân bile olsa nefsimizle baş başa bırakma! Her ânını Senin rızâna uygun olarak geçiren, her adımını nefsi için değil, Senin rızân için atan kullarından eyle!
    Âmîn... Âmîn... Âmîn...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah (c.c.)’ım, Hz. Muhammed (s.a.v.) ve âline salat eyle, Allah (c.c.)'ım! Sıkıntı ve hüzünden, acizlik ve tembellikten, korkaklık ve pintilikten, insanların kahrından Sana (c.c.) sığınırım.

Âmin..

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah’ım, Hz. Muhammed (s.a.v.) ve âline salat ve selâm eyle, Allah’ım! Sana secde ettim, Sana îmân ettim ve Sana teslim oldum.Yüzüm, kendisini yaratan ve ona şekil veren, onda göz ve kulak açan Allah’a secde etti. Takdir eden ve şekil verenlerin en güzeli olan Allah’ın bereketi pek çoktur. Ey Allah’ım! Günahlarımın hepsini, küçüğünü ve büyüğünü, öncesini ve sonrasını, açığını ve gizlisini bağışla.
    Âmin...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah’ım, Hz. Muhammed (s.a.v.) ve âline salat ve selâm eyle ve bizi, çizdiğin sınırlarıyla, koyduğun farzlarıyla, koştuğun şartlarıyla ve belirlediğin vakitleriyle (günlük) beş namazın vakitlerine vâkıf et. Bizi namazın yüce mertebelerine ulaşan, erkânını koruyan, onu vaktinde kılan, rükuunu, secdesini ve tüm üstün amellerini Kulun ve Resulü'nün (s.a.v.) getirdiği gibi en kâmil ve kapsamlı taharetle, en açık ve belirgin huşuyla yerine getiren kimselerden kıl. Amin...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah'ım, Senden Senin sevgini ve Seni sevenleri sevmeyi ve Senin sevgine beni ulaştıracak amelleri dilerim. Allah'ım, Senin sevgini, nefsimden çoluk çocuğumdan ve soğuk sudan daha sevgili kıl. Âmîn...

Forum Üyesi
    Teşekkür ve Beğeni

Allah'ım, Senden Senin sevgini ve Seni sevenleri sevmeyi ve Senin sevgine beni ulaştıracak amelleri dilerim. Allah'ım, Senin sevgini, nefsimden çoluk çocuğumdan ve soğuk sudan daha sevgili kıl. Âmîn...

Sayfa 7 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)